Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat, noví uživatelé fóra zde mohou odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1066
Dal: 393 poděkování
Dostal: 725 poděkování

Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Fx100d »

Vážení registrovaní i neregistrovaní uživatelé a příznivci Československé pedofilní komunity,
vzhledem k nemalým finančním nákladům, které stojí neustále se rozšiřující aktivity ČEPEKu (viz níže), jsme od 1. ledna 2013 zavedli možnost podpořit aktivity a cíle Československé pedofilní komunity formou dobrovolného finančního příspěvku. Pokud souhlasíte s cíli naší komunity a chtěli byste nám pomoci tyto cíle naplňovat, níže naleznete možnosti, jakým způsobem nám můžete pomoci. Podpořit nás může úplně každý! Registrovaným uživatelům fóra pak navíc nabízíme možnost platby členského příspěvku; zaplacením členského příspěvku získá registrovaný člen fóra status VIP člena skupiny ČEPEK.

Finanční příspěvky budou použity primárně na:
- provoz webu: poplatek za hosting (cyberhost.cz), údržbu domén pedofilie-info.cz, pedofil.sk a pedofilia.sk, nejenhomo.cz, fx100d.cz, poplatky za služby (např. Protonmail, iDnes Premium, případně další placené články) ad.
- aktivity ČEPEKu: konferenční poplatky pro aktivní účastníky kongresů, ubytování, jízdné a další související osvětová činnost - vydávání informačních letáků, knih, výroba transparentů pro Prague Pride apod.

Základní členský příspěvek činí 25 Kč za měsíc, tj. 300 Kč za rok.
Základní členský příspěvek v EUR (např. pro platby ze Slovenska) činí 1 EUR za měsíc, tj. 12 EUR za rok.

Členství je možné si předplatit i na více let dopředu. Minimální délka placeného členství činí 6 celých kalendářních měsíců (tomu odpovídá minimální platba ve výši 150 Kč / 6 EUR). Vzhledem k poplatkům a administrativě prosíme, abyste nezasílali částky nižší než 150 Kč / 6 EUR (půlroční členství). Příspěvek je možné zaslat v libovolné výši, za každých 25 Kč / 1 EUR získáte 1 měsíc členství.

Dobrovolné i členské příspěvky je možné zasílat následujícími způsoby:
  1. Bankovním převodem na účet Spolku ČEPEK - platby z České republiky (v Kč) na účet č. 2001809564 / 2010, platby ze Slovenské republiky (v EUR) na účet IBAN: CZ7520100000002001809564, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX. Platbu v měně EUR zadejte jako SEPA platbu, nikoli jako platbu do zahraničí.
  2. Poštovní poukázkou - platby z České republiky (v Kč) poštovní poukázkou typu A na bankovní účet Spolku ČEPEK, č. účtu: 2001809564 / 2010 - poplatek 39 Kč při platbě do 5000 Kč. Tato forma nabízí nejsnadněji zajištěnou anonymitu - na poštovní poukázku můžete vypsat smyšlenou adresu odesílatele, případně jako odesílatele uveďte Spolek ČEPEK. Ústřižek složenky si ponechte pro případnou reklamaci - reklamovat může odesílatel i adresát, ale bez ústřižku to nepůjde. I když jde platba přímo na bankovní účet, je třeba na poukázku vyplnit i adresu majitele účtu: Spolek ČEPEK, B. Smetany 1753, 358 01 Kraslice
  3. Online platba platební kartou za služby hostingu či údržby domén. Je možná i platba bankovním převodem z ČR nebo z SR nebo pomocí Bitcoinu. Pro více informací o této možnosti platby kontaktujte administrátory. Plná anonymita je zde opět zajištěna - platba přijde přímo na účet registrátora domény nebo provozovatele webhostingu. Je možné přispět libovolnou částkou kdykoliv a nezávisle na ceně i aktuální expiraci jednotlivých domén.
  4. Platba zasláním peněz (bankovek) v obálce na adresu: Spolek ČEPEK, B. Smetany 1753, 358 01 Kraslice. Zde je rovněž zajištěna plná anonymita, ovšem v případě využití obyčejné zásilky může dojít k její ztrátě (což se ale ještě nikdy nestalo). Bankovky vložte do dostatečně neprůhledného obalu (např. složeného papíru), aby nebylo poznat, že v ní jsou peníze. Lze zaslat obyčejnou poštou (za 19 Kč z ČR, za 1 EUR z SR) nebo doporučenou poštou (za 47 Kč z ČR, 3,6 EUR z SR).
  5. Platba vkladem hotovosti na bankovní účet č. 2001809564 / 2010 na pobočce Fio banky, platby do 5000 Kč by měly být bez nutnosti prokazovat svou totožnost. I při této formě platby lze uvést (nadiktovat pracovníkovi přepážky) libovolnou poznámku pro příjemce.
  6. Osobní předání nebo doručení finančního příspěvku někomu, koho znáte a komu důvěřujete, tak, aby se Vaše platba dostala k administrátorům webu, případně k předsedkyni Spolku ČEPEK.
Obrázek

Ve zrychlené QR platbě je samozřejmě možné změnit částku, kterou chcete přispět.

Na zaslaný příspěvek Vám můžeme vystavit potvrzení o daru, které můžete přiložit ke svému daňovému přiznání a snížit si tak základ daně z příjmů (platí pouze pro ČR). Máte-li zájem o potvrzení, dejte nám vědět na adresu: [email protected]

Abychom mohli identifikovat Vaši platbu, musíte uvést nějaký identifikační prvek, např. přezdívka nebo jiná sekvence znaků, podle které bude možné Vaši platbu přiřadit k Vašemu uživatelskému účtu na fóru. Nemusíte se bát jakéhokoliv prozrazení identity i v případě, že platbu budete identifikovat svým skutečným občanským jménem (např. v případě bankovního převodu), identity jsou pro nás svaté a zaručujeme Vám, že se k nikomu nepovolanému nedostanou.

Členové VIP skupiny ČEPEK mají přístup do VIP sekce, která je běžným uživatelům skrytá a kde jsou uveřejňovány informace např. o budoucích přednáškách a jiných připravovaných veřejných vystoupeních členů komunity, které nemohou být z důvodu bezpečnosti zúčastněných osob publikovány předem ve veřejně přístupných sekcích, případně obsahuje i některé další materiály, jako například rozsudky či popisy jednání ze soudní síně u některých známých kauz (např. Petr Dostál alias Plyšáček), nebo plné texty placených článků, které jsou dostupné pouze předplatitelům služeb (iDnes Premium, jednotlivě placené články apod.). V neposlední řadě členové VIP skupiny ČEPEK mohou na celém fóru požívat veškerých uživatelských práv, které fórum nabízí (např. mít podpis, mazat uživatelské příspěvky, posílat hromadné soukromé zprávy aj.).

Do VIP skupiny ČEPEK budou kromě uživatelů, kteří přispějí na provoz a aktivity ČEPEKu dobrovolným členským příspěvkem, přijati také:
1) aktivní členové, kteří dlouhodobě a hodnotně přispívají webu www.pedofilie-info.cz svou činností (práce pro web, účast na Prague Pride, účast na přednáškách apod.),
2) čestní členové, kteří v minulosti pro Československou pedofilní komunitu či obecně pro komunitu pedofilů vykonali mnoho dobrého.

O přijetí aktivního nebo čestného člena do VIP skupiny ČEPEK rozhodují administrátoři.

Seznam plateb dárců, seznam členů VIP skupiny ČEPEK, druh členství a datum jeho vypršení je vyvěšen ve veřejně přístupné části fóra. Stejně tak v neveřejné VIP části webu jsou vyvěšeny informace o tom, na co byly příspěvky použity. Chceme, aby financování Spolku ČEPEK bylo alespoň základně ověřitelné a transparentní, i když je jasné, že vzhledem k charakteru uživatelů webu a přispěvatelů není možné mít například transparentní účet.

Děkujeme všem, kteří se rozhodli přispět na provoz a aktivity ČEPEKu. Zároveň uvítáme jakékoliv nápady na vylepšení platebního zázemí.

Vše dobré Vám přeje
Tým ČEPEK

-----------------------------------------------------------------------
Příklady plateb v roce 2012, které souvisí s činností ČEPEKu:
840 Kč - účast člena na 5. moravském regionálním kongresu k sexuální výchově (únor 2012)
800 Kč - účast člena na Bohnických sexuologických dnech (únor 2012)
700 Kč - účast člena na Fóru výchovy ke zdraví v Benešově u Prahy (duben 2012)
286 Kč - údržba domény pedofilie-info.cz (červen 2012)
595 Kč - roční platba za hosting cyberhost.cz, verze MINI hosting = 2974 Kč/5 let (srpen 2012)
1380 Kč - účast člena na pardubickém kongresu k sexuální výchově (září 2012)
1500 Kč - účast člena na mezinárodní vědecké konferenci Sexuality VI. v Bratislavě = 60€ (říjen 2012)
1077 Kč - údržba domén pedofil.sk a pedofilia.sk (listopad 2012)
---------------
7178 Kč - celkem za rok, částka nezahrnuje cestovné a ubytování účastníků konferencí

Tento článek byl aktualizován dne 16. 5. 2020 z důvodu založení Spolku ČEPEK (k 1. 5. 2020) a založení bankovního účtu spolku (k 14. 5. 2020).
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Host
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 170
Dal: 21 poděkování
Dostal: 54 poděkování

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Host »

Aby to nepůsobilo klamným dojmem, že tato výzva zůstává opomenuta, tak sem připojuji odkaz na diskusi, která odsud byla odsunuta. Zde je také možné k tomuto tématu diskutovat:
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1066
Dal: 393 poděkování
Dostal: 725 poděkování

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Fx100d »

Milí uživatelé a přátelé Československé pedofilní komunity,

vzhledem k tomu, že jsme k 1. 5. 2020 založili neziskovou organizaci Spolek ČEPEK a dne 14. 5. 2020 jsme založili účet u Fio banky, a.s., chtěl bych Vás informovat, že bylo v úvodním příspěvku tohoto vlákna aktualizováno číslo účtu ve všech souvisejících možnostech platby. Účet je veden pouze v českých korunách, není ale problém přijímat i platby ze Slovenska nebo jiných států v EUR (formou SEPA platby) nebo i v jiných měnách (mezinárodní platby).

Dále byla doplněna možnost zasílat peníze zcela anonymně poštou v obálce na adresu Spolku.

Na všechny dary, které nám v průběhu kalendářního roku přijdou a budou zaúčtovány na bankovní účet Spolku ČEPEK, můžeme českým daňovým rezidentům v lednu následujícího roku vystavit potvrzení o daru, kterým si můžete snížit základ daně z příjmů. Máte-li zájem o potvrzení, dejte nám vědět na adresu: [email protected]

Zároveň se založením neziskové organizace jsme se rozhodli, že dobrovolný měsíční členský příspěvek zvýšíme z 20 Kč na 25 Kč, resp. z 0,8 EUR na 1 EUR, roční členství by tedy vyšlo na 300 Kč, resp. 12 EUR. Od roku 2013, kdy byl poprvé příspěvek zaveden, jsme se nyní dostali do zcela nové fáze, kdy kromě klasických služeb vedení hostingu a domén budeme významně rozšiřovat aktivity i možnosti, které se založením spolku souvisejí.

Abychom mohli pohodlně a bez obav spravovat vše, co se nově založeného Spolku ČEPEK týká, rozhodli jsme se, že začneme využívat placených e-mailových služeb ProtonMail, které nám zajistí dostatečně pohodlné a bezpečné zázemí pro komunikaci s veřejností. ProtonMail nabízí neziskovým organizacím trvalou slevu 50 % na předplatné. V tomto bezpečném "ProtonMail módu“ chceme totiž naše e-maily provozovat pod naší hlavní doménou pedofilie-info.cz. Součástí služby je i ProtonVPN - soustava proxyserverů, které nám umožní žít bez obav ze zjištění našich soukromých IP adres. Chceme prostřednictvím Spolku ČEPEK komunikovat s nejrůznějšími lidmi i úřady, je tak třeba zajistit bezpečnou možnost komunikace pro celý administrační tým.

Dále chceme prostřednictvím Spolku ČEPEK v případě, že se objeví nějaký placený článek, který se týká tématu pedofilie či dětí, tento článek zakoupit platbou z účtu spolku a zpřístupnit tak jeho plnou verzi k přečtení našim VIP uživatelům. Fungovalo by to tak, že do veřejné sekce by se vkládaly jen veřejně přístupné texty a do VIP sekce by se do určitého jednoho vlákna, k tomu určenému, vkládaly plné texty placených článků. Diskuze by probíhala pouze ve veřejné části fóra, odkud by vedl odkaz do VIP sekce a naopak. První službou, kterou bychom takto aktivovali, by bylo iDnes Premium, které zde již nyní hojně využíváme. Tím bychom neporušovali podmínky daného média, jako je tomu nyní, kdy z našich soukromých účtů zveřejňujeme plné texty článků. Také bychom nemuseli řešit nebo čekat, zda například nějaký Slovák má placený přístup do nějakého slovenského média, jednoduše by se přístup k danému médiu nebo článku zaplatil platební kartou z účtu spolku. Naši VIP uživatelé by tak zkrátka měli k tomuto placenému obsahu automaticky přístup.

Moc děkujeme všem, kteří ČEPEKu již v minulosti přispěli, ať už finančně nebo osobní účastí na některém z projektů. Založením Spolku ČEPEK budeme moci ještě lépe naplňovat cíle, pro které byla Československá pedofilní komunita založena. Pevně doufáme, že aktivity spolku uživatelé webu i všichni, kteří souhlasí s našimi cíli, v budoucnu ocení a že tím pomůžeme mnoha lidem.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.