Trest pro uživatele Tim

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Trest pro uživatele Tim

Nový příspěvek od Dreamer »

Neměls to Time v životě zrovna lehké. Bohužel mívám pocit, že právě lidé, co by se pro ostatní rozdali, jsou často oblíbeným terčem hajzlíků všeho druhu. Jakoby tu dobrotu a zoufalou touhu po lásce nebo přátelství vycítili a rozhodli se jí zneužít. Sám jsem měl na lidi kolem sebe větší štěstí, ale život mi zasadil zase jiné rány. Taky mívám občas vztek (čti “jsem občas nas*anej”), ale málokdy z toho vzejde něco pozitivního. Nedá se nic dělat, občas se to chce trošku zklidnit, nadechnout se, a zkusit to zase třeba nějak trochu jinak. Moc držím palce aby bylo brzy lépe.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dreamer za příspěvky (celkem 2):
podivin, Tim
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Trest pro uživatele Tim

Nový příspěvek od Tim »

podivin píše: středa 3. 3. 2021, 0:42:15 Je mi líto, že jsem ti několikrát psal, co s tebou je, že jsi tak útočný. Omlouvám se ti, protože opravdu z takových životních situací musí být člověk naštvaný na celý svět :(
Vĕtšinou mi vyjde si nedĕlat z nikoho hromosvod, vlastně se dá říct že poslední roky trávím víceméně přetvařováním, takže většina těch co mne zná si myslí jak jsem veselý a vždy dobře naladěný, přitom je jen nechci otravovat svou žlučovitostí... o to víc mne štve že jsem vybuchl právě zde ale to už si člověk jen těžko naplánuje.
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Trest pro uživatele Tim

Nový příspěvek od Tim »

Marek píše: úterý 2. 3. 2021, 23:20:42 Tim je hodný a velmi odvážný člověk který za Čepek bojuje a vůbec se mu nedivím že má občas své dny, taky kdo by je neměl..
Tak tohle zahřálo ui srdce a moc si toho vážím, pokud mne někdo vnímá takhle. :)
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Trest pro uživatele Tim

Nový příspěvek od Rapunzel »

Je mi líto, že jsem ti několikrát psal, co s tebou je, že jsi tak útočný. Omlouvám se ti, protože opravdu z takových životních situací musí být člověk naštvaný na celý svět :(
Tak já bych taky mohla vyprávět, co jsem zažila v životě za psycha a musím říct, že rčení "za dobrotu na žebrotu" dost platí. Nicméně člověk se nesmí nechat zlomit zlými životními zkušenostmi. Pak totiž i ten následný život bude stát totálně za nic a stane se jen zatrpklým přežíváním a to já osobně třeba nechci. Když už tady mám být, tak ať to aspoň za něco stojí a svůj postoj k nepříznivým situacím si vybírám sama. Proto bych i Timovi radila, aby si udržel nějaký optimismus, i když život není pohádka od Andersena...

A taky aby se podělil o své starosti a pocity, než někoho napadne a seřve jen tak zbůhdarma. :D
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Trest pro uživatele Tim

Nový příspěvek od Tim »

Rapunzel píše: čtvrtek 4. 3. 2021, 0:13:51 Proto bych i Timovi radila, aby si udržel nějaký optimismus, i když život není pohádka od Andersena...
Být optimista a nesnášet lidi se rozhodně nevylučuje... :D Navíc stejně bych dnes ve spoustě věcech jednal identický, protože lidi na sebe mají být hodní.
Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 41 poděkování
Dostal: 67 poděkování

Re: Trest pro uživatele Tim

Nový příspěvek od Pipo »

Mne Tim imponuje... je to chlap a žiadna mileniálska mäkkotinka. Má správne názory a je dobre naladený. Ak niečo posr... ok, beriem, ale to sa môže stať každému, dôležité je poučiť sa zo svojich chýb!
Ja až na deti a pár ľudí, ktorými som sa obklopil, a ktorí prešli akýmsi "sitom", si o ľuďoch všeobecne a vôbec o ľudskej rase - našom druhu homo sapiens, myslím svoje. Poviem to na rovinu. Sme poriadny nepodarok :) Nemám rád ľudí.
A pritom žijem pokojný, spokojný, vyrovnaný, ba šťastný život. Žiadna zatrpknutosť, žiadne depresie. Robím to, čo mám rád a trávim svoje dni zmysluplne a som maximálne naplnený. Len nie som naivnučký blbeček, aby som cítil pri ľuďoch ružovučké pocity a mal "emerický" úsmev na tvári ;) Viem veľmi dobre, čo sme zač, aké je ľudstvo stupídnou, obmedzenou, nekonečne hlúpou cháskou. Ale to neznamená, že sa z toho nesnažím vymaniť a pôsobiť na druhých (mladých ľudí) pozitívne, a že sa nesnažím zušľachtiť. A česť výnimkám - poznám zopár, žiaľ doslova len zopár ľudí, ktorí sú tak vyspelí a majú tak dobré srdce, že akoby boli až z iného sveta. Tí nech sú nám vzorom.
Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 41 poděkování
Dostal: 67 poděkování

Re: Trest pro uživatele Tim

Nový příspěvek od Pipo »

Mal si to poriadne drsné, Time, oveľa viac ako ja. ALE - in the warrior´s heart, there is no surrender!
A nie je to rozhodne ani žiadna hanba, aj bojovník má svoju jemnejšiu stránku a každý potrebuje nehu a lásku. Nie sme nezničiteľní, ale sme neporaziteľní, pokiaľ nepodrazíme nohy my sami sebe. Ideálny človek, žiadny knižný hrdina, v realite nejestvuje, ale treba sa o to usilovať, je pár ľudí, ktorí sa počas svojho života aspoň k tomu ideálu nebezpečne priblížili :)
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Udělena 3 varování uživateli Tim + roční BAN

Nový příspěvek od Fx100d »

Dnes uživatel Tim opět urážel na chatu, čímž si vysloužil 3 varování. Nasbíral jich tedy již rovných 30, což je podle stupnice pro BANování uživatelů roční BAN. Blahopřejeme. :)
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Trest pro uživatele Tim

Nový příspěvek od Fx100d »

Uživatel Tim dnes přišel na chat. Ač mu trest skončil, nebyl jeho profil zatím odblokován. Místo, aby slušně požádal o odbanování, nazval administrátory idioty, čímž si vysloužil prodloužení banu na neurčito.
[17:08:59] s w Anonym943 : Protože ti pseudokorektni idioti - ani opomíjejí základní práci
[17:09:37] s w Anonym943 : Admini... Blbá autokorekce
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
CatBox
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Příspěvky: 40
Dal: 31 poděkování
Dostal: 39 poděkování

Re: Trest pro uživatele Tim

Nový příspěvek od CatBox »

Nebudu se nijak zastávat Tima.. určitě má svůj trest právem, ale spíš mě jako pravidelného uživatele zajímá celej ten chat.. takhle něco vystřihnout z textu a brát to za hotový je kapánek mimo mísu. Proto prosím o celé doplnění toho chatu kdo s tím měl co společného aby se o tom dala dát debata na fóru.. Takhle to jen je nic neříkající jednostranná zpráva na kterou nelze v otevřeném vlákně diskutovat.. a chci jen upozornit že to není poprvé. A ještě podotýkám že zabanovaný lidi mi jsou fuk a ani jednoho se nebudu zastávám, pro ty co by chtěli se chytat slovíček.
Díky za pochopení! DYCKY GL!
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Trest pro uživatele Tim

Nový příspěvek od Fx100d »

Věta, za kterou dostal BAN, tam je. A to stačí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvky (celkem 2):
Bouře, podivin
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Trest pro uživatele Swen

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Vážení uživatelé,

vzhledem k tomu, že účet s názvem Swen se ukázal být duplicitním účtem zabanovaného uživatele Tim, je tento účet podobně jako původní účet uživatele zablokován a do příspěvků, které byly dosud na fórum uveřejněny, byla o tomto doplněna informace (není možné příspěvky z fóra zcela smazat, u některých diskuzí by pak vymizel kontext).

Pokud někdy v budoucnu nastane situace, že budete mít podezření, že některý z uživatelů např. obchází BAN vytvořením nového účtu, anebo pokud byste měli jinou informaci týkající se chodu fóra, kterou chcete adminům sdělit, budeme rádi za podněty např. na emailu [email protected], anebo klidně v soukromé zprávě. Podobné podněty blíže zkoumáme a mezi sebou konzultujeme, zároveň za ně "oznamovateli" nehrozí žádný trest, ani nezveřejňujeme, kdo "podnět ke zkoumání" zaslal. Jsme rádi, když si uživatelé kolem sebe všímají věcí a upozorňují na něco, co nefunguje, anebo na něco, co je špatně.

S pozdravem
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti