Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Trest pro uživatele Tim

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 1123 poděkování
Dostal: 453 poděkování

Re: Trest pro uživatele Tim

Nový příspěvek od Dreamer »

Neměls to Time v životě zrovna lehké. Bohužel mívám pocit, že právě lidé, co by se pro ostatní rozdali, jsou často oblíbeným terčem hajzlíků všeho druhu. Jakoby tu dobrotu a zoufalou touhu po lásce nebo přátelství vycítili a rozhodli se jí zneužít. Sám jsem měl na lidi kolem sebe větší štěstí, ale život mi zasadil zase jiné rány. Taky mívám občas vztek (čti “jsem občas nas*anej”), ale málokdy z toho vzejde něco pozitivního. Nedá se nic dělat, občas se to chce trošku zklidnit, nadechnout se, a zkusit to zase třeba nějak trochu jinak. Moc držím palce aby bylo brzy lépe.
Tim
Na trestné lavici
Varování: 30
Líbí se mi: Chlapci
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 449 poděkování
Dostal: 390 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

podivin píše: středa 3. 3. 2021, 0:42:15 Je mi líto, že jsem ti několikrát psal, co s tebou je, že jsi tak útočný. Omlouvám se ti, protože opravdu z takových životních situací musí být člověk naštvaný na celý svět :(
Vĕtšinou mi vyjde si nedĕlat z nikoho hromosvod, vlastně se dá říct že poslední roky trávím víceméně přetvařováním, takže většina těch co mne zná si myslí jak jsem veselý a vždy dobře naladěný, přitom je jen nechci otravovat svou žlučovitostí... o to víc mne štve že jsem vybuchl právě zde ale to už si člověk jen těžko naplánuje.
Tim
Na trestné lavici
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král

Nový příspěvek od Tim »

Marek píše: úterý 2. 3. 2021, 23:20:42 Tim je hodný a velmi odvážný člověk který za Čepek bojuje a vůbec se mu nedivím že má občas své dny, taky kdo by je neměl..
Tak tohle zahřálo ui srdce a moc si toho vážím, pokud mne někdo vnímá takhle. :)
Rapunzel

Nový příspěvek od Rapunzel »

Je mi líto, že jsem ti několikrát psal, co s tebou je, že jsi tak útočný. Omlouvám se ti, protože opravdu z takových životních situací musí být člověk naštvaný na celý svět :(
Tak já bych taky mohla vyprávět, co jsem zažila v životě za psycha a musím říct, že rčení "za dobrotu na žebrotu" dost platí. Nicméně člověk se nesmí nechat zlomit zlými životními zkušenostmi. Pak totiž i ten následný život bude stát totálně za nic a stane se jen zatrpklým přežíváním a to já osobně třeba nechci. Když už tady mám být, tak ať to aspoň za něco stojí a svůj postoj k nepříznivým situacím si vybírám sama. Proto bych i Timovi radila, aby si udržel nějaký optimismus, i když život není pohádka od Andersena...

A taky aby se podělil o své starosti a pocity, než někoho napadne a seřve jen tak zbůhdarma. :D
Tim
Na trestné lavici

Nový příspěvek od Tim »

Rapunzel píše: čtvrtek 4. 3. 2021, 0:13:51 Proto bych i Timovi radila, aby si udržel nějaký optimismus, i když život není pohádka od Andersena...
Být optimista a nesnášet lidi se rozhodně nevylučuje... :D Navíc stejně bych dnes ve spoustě věcech jednal identický, protože lidi na sebe mají být hodní.
Pipo
Registrovaný uživatel
Varování: 6
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Dal: 42 poděkování
Dostal: 62 poděkování

Nový příspěvek od Pipo »

Mne Tim imponuje... je to chlap a žiadna mileniálska mäkkotinka. Má správne názory a je dobre naladený. Ak niečo posr... ok, beriem, ale to sa môže stať každému, dôležité je poučiť sa zo svojich chýb!
Ja až na deti a pár ľudí, ktorými som sa obklopil, a ktorí prešli akýmsi "sitom", si o ľuďoch všeobecne a vôbec o ľudskej rase - našom druhu homo sapiens, myslím svoje. Poviem to na rovinu. Sme poriadny nepodarok :) Nemám rád ľudí.
A pritom žijem pokojný, spokojný, vyrovnaný, ba šťastný život. Žiadna zatrpknutosť, žiadne depresie. Robím to, čo mám rád a trávim svoje dni zmysluplne a som maximálne naplnený. Len nie som naivnučký blbeček, aby som cítil pri ľuďoch ružovučké pocity a mal "emerický" úsmev na tvári ;) Viem veľmi dobre, čo sme zač, aké je ľudstvo stupídnou, obmedzenou, nekonečne hlúpou cháskou. Ale to neznamená, že sa z toho nesnažím vymaniť a pôsobiť na druhých (mladých ľudí) pozitívne, a že sa nesnažím zušľachtiť. A česť výnimkám - poznám zopár, žiaľ doslova len zopár ľudí, ktorí sú tak vyspelí a majú tak dobré srdce, že akoby boli až z iného sveta. Tí nech sú nám vzorom.
Pipo
Registrovaný uživatel
Varování: 6
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Dal: 42 poděkování
Dostal: 62 poděkování

Nový příspěvek od Pipo »

Mal si to poriadne drsné, Time, oveľa viac ako ja. ALE - in the warrior´s heart, there is no surrender!
A nie je to rozhodne ani žiadna hanba, aj bojovník má svoju jemnejšiu stránku a každý potrebuje nehu a lásku. Nie sme nezničiteľní, ale sme neporaziteľní, pokiaľ nepodrazíme nohy my sami sebe. Ideálny človek, žiadny knižný hrdina, v realite nejestvuje, ale treba sa o to usilovať, je pár ľudí, ktorí sa počas svojho života aspoň k tomu ideálu nebezpečne priblížili :)
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 257 poděkování
Dostal: 453 poděkování

Udělena 3 varování uživateli Tim + roční BAN

Nový příspěvek od Fx100d »

Dnes uživatel Tim opět urážel na chatu, čímž si vysloužil 3 varování. Nasbíral jich tedy již rovných 30, což je podle stupnice pro BANování uživatelů roční BAN. Blahopřejeme. :)
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.