Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Úchyl před základkou! Policie hledá svědky a tají, co muž v Ostravě dělal (Blesk.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1144 poděkování

Úchyl před základkou! Policie hledá svědky a tají, co muž v Ostravě dělal (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Chlípné věci měl muž provádět před základní školou v Ostravě-Hrabůvce, kam přijel svým autem. Co přesně tam před dětmi prováděl, policie zatím neupřesnila. Potřebuje, aby se jí ozvali svědci, kteří vše viděli.

Zda muž před školáky masturboval, není zatím jasné. Vzhledem k fázi vyšetřování je policie k mužově chování stručná.

„Na konci dubna se měl minimálně ve dvou případech chovat nedůstojně a pro společnost neeticky. Své jednání měl vykonávat v osobním vozidle Škoda Octavia červené barvy,“ uvedla policejní mluvčí Eva Michalíková.

Viděli jste to? Volejte 158!

Vše mělo proběhnout před Základní školou Klegova v Ostravě-Hrabůvce. Policie teď shání svědky, kteří mužovo chování viděli.

„Žádáme veřejnost o pomoc a spolupráci. Své poznatky může veřejnost oznámit prostřednictvím tísňové linky 158, případně na nejbližší policejní služebně,“ doplnila Eva Michalíková.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 1083 poděkování
Dostal: 428 poděkování

Re: Úchyl před základkou! Policie hledá svědky a tají, co muž v Ostravě dělal (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Dreamer »

Ty už skoro vypadá na nějakou reklamní kampaň proti červeným škodovkám :)
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1144 poděkování

Re: Úchyl před základkou! Policie hledá svědky a tají, co muž v Ostravě dělal (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

V těch minulých případech to měl být Volkswagen Passat, což je vzhledově dost odlišné auto, proto jsem to dal jako další téma.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 1083 poděkování
Dostal: 428 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Takže útok na celý koncern :-)
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Dal: 271 poděkování
Dostal: 168 poděkování

Nový příspěvek od Silesia »

Cykle02 píše: sobota 8. 5. 2021, 8:36:44 V těch minulých případech to měl být Volkswagen Passat, což je vzhledově dost odlišné auto, proto jsem to dal jako další téma.
takže když novinář, svědek nebo policista nepozná auto a jednou to bude WV, jednou audi jednou škoda, jednou Toyota tak tady bude 10 příspěvků. To opravdu má logiku.