Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

19letá hvězda TikToku udržovala vztah s 13letým chlapcem. Internet ji viní z pedofilie, prý ale došlo... (REFRESHER.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 2595
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1187 poděkování

19letá hvězda TikToku udržovala vztah s 13letým chlapcem. Internet ji viní z pedofilie, prý ale došlo... (REFRESHER.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Na TikToku, kde má téměř 18 milionů fanoušků, zveřejnila svůj pozitivní těhotenský test. Kromě gratulací však přišla i obvinění z pedofilie.

Známou influencerku Zoe LaVerne, která má na TikToku téměř 18 milionů sledovatelů a na Instagramu přes 2,7 milionů, internet obviňuje z pedofilie. Hvězda sociálních sítí ještě během minulého roku přiznala, že chovala city k 13letému chlapci jménem Connor Joyce. V té době se rozšířila i videa, na kterých se líbají.

Mnozí lidé ji kvůli tomu vinili z pedofilie a groomingu (pěstování si vztahu s nezletilým, budování důvěry mezi sexuálním predátorem a jeho obětí). Obavy ještě více narostly poté, co nedávno prozradila, že je těhotná. Na sociální síti však vyvrátila, že dítě patří nezletilému Connorovi, informuje Unilad.Popřela také, že by mezi ní a Connorem někdy došlo k sexuálnímu vztahu a veřejně se omluvila za to, že se líbala s nezletilým chlapcem. „Uvědomila jsem si, že věk je špatná věc,“ napsala Lavera.

„S Connorem k ničemu vážnějšímu nikdy nedošlo. Je to ještě dítě a jsem si toho vědoma. Přechovávali jsme k sobě city a na tom není nic špatného. Oba jsme si však uvědomili, že věkový rozdíl nebyl správný a ukončili jsme to,“ řekla během živého vysílání na Instagramu.

LaVerne je podle svých slov aktuálně těhotná se svým 20letým přítelem Dawsonem Dayem. „Toto je otec mého dítěte. Přestaňte šířit něco jiného. Jak jinak by to mělo dávat smysl? Connor má 13. Kromě polibku se nic jiného nestalo. Hleďte si svého,“ napsala influencerka do popisu k fotce s jejím aktuálním přítelem.


...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?