Aerolinie nechtějí, aby muži seděli vedle dětí (Deník.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Aerolinie nechtějí, aby muži seděli vedle dětí (Deník.cz)

Nový příspěvek od Kasz »


Melbourne - Australské aerolinie Virgin Australia slibují, že po vlně protestů změní předpisy, podle kterých nesmějí vedle dětí cestujících bez doprovodu rodičů sedět v letadle muži. Někteří pánové měli dojem, že následkem tohoto pravidla platného i v jiných leteckých společnostech paušálně dostávají nálepku pedofilů, napsal portál německého týdeníku Der Spiegel.

Veřejnou debatu rozvířil 33letý Johnny McGirr ze Sydney, kterého letuška požádala, aby si přesedl poté, co si všimla, že sedí vedle dvou chlapců ve věku asi osm až deset let. Na jeho místo přesadila jistou ženu.

„Považovali mě automaticky za pedofila," řekl McGirr australskému deníku The Age. „Všichni se na mě dívali," vzpomíná tento muž na zážitek, který mu připravil předpis, který má chránit děti před obtěžováním. McGirr si připadal diskriminovaný kvůli svému pohlaví.

Podobný případ se nedávno stal i u australské letecké společnosti Qantas. Jedenatřicetiletý muž musel své původně přidělené místo opustit kvůli tomu, že seděl vedle dívky, která cestovala sama. „Měl jsem pocit, jako bych měl nad hlavou ceduli s nápisem ´Prznitel dětí´," vypráví.

Podobné předpisy existovaly dříve i u British Airways, připomíná Der Spiegel. V roce 2010 byly ale aerolinie zažalovány kvůli diskriminaci a pravidla následně změnily.



Ano, co muž, to potenciální sexuální násilník! Naštěstí soudy zatím ještě neztratily soudnost: "V roce 2010 byly ale aerolinie zažalovány kvůli diskriminaci a pravidla následně změnily."
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Ninja
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 15
Příspěvky: 36
Dal: 8 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Aerolinie nechtějí, aby muži seděli vedle dětí (Deník.cz

Nový příspěvek od Ninja »

Čo už ľudia dokážu vymyslieť kôli "ochrane deti" .......

To americké šialenstvo ohľadne pedofilov sa rozširuje už aj ďaľej ako vidím... To aby som sa dnes keď idem na pláž k moru nepozrel na žiadne dieťa pretože ma odtiaľ vyhodia... *boss*
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Aerolinie nechtějí, aby muži seděli vedle dětí (Deník.cz

Nový příspěvek od MarkM »

Tak to je drsný :D Aspoň, že to zrušili.

Já bych přišel s jinou změnou. Sice stejně tak debilní, ale třeba že by při rezervaci místa v busu a tak muselo by být uvedeno pohlaví a věk, bych si potom rezervoval místo vždycky vedle holčičky :D Asi by to neprošlo, ale vždycky, když si rezervuji místo, tak si říkám, proč tam tyhle udaje nejsou :D Náhodně se mi to ještě nepovedlo trefit, ale kdybych natrefil na holčičku a potom mě někdo vyhodil kuli tomu, že nemůžu sedět vedle dítěte byl bych fakt hodně naštvaný.

Ale být s holčičkou bych vypadal asi jako tenhle chlápek:

Obrázek

A nejlepší by bylo sedět vedle: http://2.bp.blogspot.com/_hBcz_Sn6brM/TIFt8nww0lI/AAAAAAAABxc/FAjTC21TAwo/s1600/DSC_3343.JPG
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů