NÚDZ vyzývá k účasti na výzkumu

Un pedofil din Iași a primit doar 7 ani de închisoare pentru viol, justificând că a abuzat un copil de.. (HotNews.ro)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 2695
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1222 poděkování

Un pedofil din Iași a primit doar 7 ani de închisoare pentru viol, justificând că a abuzat un copil de.. (HotNews.ro)

Nový příspěvek od Cykle02 »

(překladač google)
44letý muž z obce v Iasi byl odsouzen na pouhých sedm let vězení poté, co několikrát přiznal, že znásilňoval a sexuálně zneužíval šestileté dítě, spolužáka svého syna. Pedofil před soudem tvrdil, že se uchýlil k těmto činům, aby neoklamal svou manželku, která pracuje v zahraničí, uvádí Ziarul de Iași s odvoláním na motivaci soudců.

Podle soudců z Hârlău žije muž z obce Maxut se svou rodinou na stejné ulici s obětí, šestiletým chlapcem.

Soudci v motivaci tohoto šokujícího případu poukazují na to, že Loghinova manželka pracuje na Kypru a dvakrát ročně se vrací domů. Marian Loghin a otec oběti mají starší přátelství, oba pracují nějakou dobu v Německu, uvádí také Ziarul de Iași.

Z tohoto důvodu ho otec poškozeného nechal jít domů do Loghinu a hrát si s jeho synem na počítači.

K prvnímu sexuálnímu útoku došlo v červenci 2017, kdy si oběť a Loghinův syn hráli na počítači. Loghin poslal svého syna do obchodu, aby mohl zůstat sám s obětí.

„Když jeho syn odešel do obchodu, obžalovaný vyzvedl nezletilou zraněnou osobu z počítače, kde hrál, a s využitím své neschopnosti pochopit význam určitých činů, jakož i vztah autority, který měl ji na sobě, položil ji na postel v místnosti, svlékl si kalhoty a spodní prádlo a požádal zraněného, ​​aby si třel penis, “upřesnili soudci.

Ukázali také, že agresor měl s dítětem také orální pohlavní styk, na jehož konci požádal nezletilou osobu, aby zůstala „jejich tajemstvím“.

Následně mezi červencem 2017 a prosincem 2018 jedinec znásilnil oběť 5-6krát, pokaždé, když dítě mělo orální sex s danou osobou.

Během stejného období ho několikrát sexuálně napadla a požádala ho, aby si třel penis. Poslední sexuální útok se stal v prosinci 2018, kdy oběť šla s koledou k agresorovi.

„Obžalovaný své gesto odůvodnil tím, že když jeho žena opustila zemi a on pociťuje potřebu sexu, upřednostňoval onanovat a uspokojovat své sexuální radosti s dítětem, než aby šel k cizí ženě. , protože nechtěl zničit jeho dům, uvedl, že ve chvílích, kdy měl tento druh pohlavního styku se zraněným nezletilým, pocítil „potěšení“, „uspokojení“, díky kterému se „cítil lépe než když onanuje on sám “, projevuje se to také na motivaci soudců.

S odvoláním na toto uznání soudci z Hârlău nepřiznali maximální trest jednotlivci, píše Ziarul de Iași. Muž byl po sloučení šest let za znásilnění a tři za sexuální napadení, tj. Konečný trest 7 let vězení, vzhledem k tomu, že maximální trest za znásilnění nezletilé osoby je 12 let a 10 let za sexuální napadení.

Soudci rovněž stanovili morální náhradu škody ve výši 50 000 lei. Rozhodnutí je konečné.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?