Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Pátrání po ztracených dětech

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Dal: 144 poděkování
Dostal: 216 poděkování

Re: Pátrání po osobách - Veronika V.

Nový příspěvek od pbd »

Kiiax píše: neděle 17. 1. 2021, 17:28:39 Nejsem si jistý, jestli je vhodné dávat na web pro pedofily fotku a info o hledané dívce. Působí to divně.
Dívka se našla, fotku jsem odstranil.
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 486 poděkování
Dostal: 347 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Hmmm, jeden komentář
Štěstí, že je naživu. Teď jsem pročítala příspěvky od lidí co znají její rodinu a vypadá to že situace u nich je špatná. Holčina asi útěkem volala o pomoc. Dle vyjádření starosty s tím zkusí něco dělat.
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: ❀ Život by byl šíleně nudný bez šíleně dlouhých příspěvků. ❀
Dal: 834 poděkování
Dostal: 1659 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Kiiax píše: neděle 17. 1. 2021, 17:28:39Nejsem si jistý, jestli je vhodné dávat na web pro pedofily fotku a info o hledané dívce. Působí to divně.
Já chápu princip toho, proč to sem Gabriel dává. Jako pedofilové si častěji všímáme dětí kolem sebe než většinově orientovaní jedinci, kteří na děti obvykle svou pozornost tolik neupírají. Takže pokud by pedofil viděl fotku dítěte v rámci článku o hledané osobě a pak danou osobu potkal na ulici, je u něj pravděpodobnější, že si jí povšimne. (A obzvláště pokud si povšimnu, že dítě se ztratilo třeba v místech, kde bydlím já sám, mohu mít o to více oči na stopkách.)

Ale jak psal Pbd, po ukončení pátrání by měla být fotka smazána. Jméno dané dívky se vždy zkracuje na iniciálu, aby nebyla na našem webu dohledatelná. Aby nedošlo k nějakým nesprávným nápadům ze strany veřejnosti, tak ve volné chvíli posbírám články o zmizelých osobách a sloučím je do jednoho tématu, do něhož zároveň i vložím informaci, proč je toto na náš web vloženo (tedy důvod popsaný v prvním odstavci tohoto příspěvku).
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 485 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Kiiax píše: neděle 17. 1. 2021, 17:28:39 Nejsem si jistý, jestli je vhodné dávat na web pro pedofily fotku a info o hledané dívce. Působí to divně.
Vždycky když jsem tu nějakou mladší hledanou holčičku viděl tak jsem si řek Chudák holčička, doufám že se jí nic nestalo, a brzy ji v pořádku najdou sám bych jí určitě chtěl pomoct. Když vidím jen holý strohý text tak na to už ani nereaguji, nijak to na mně nepůsobí....
Kiiax
Globální moderátor
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Kiiax@protonmail.com
Výkřik do tmy: Mea culpa. Mea maxima culpa
Dal: 274 poděkování
Dostal: 234 poděkování

Nový příspěvek od Kiiax »

Jednorozec píše: neděle 31. 1. 2021, 15:56:34 Vždycky když jsem tu nějakou mladší hledanou holčičku viděl tak jsem si řek Chudák holčička, doufám že se jí nic nestalo, a brzy ji v pořádku najdou sám bych jí určitě chtěl pomoct. Když vidím jen holý strohý text tak na to už ani nereaguji, nijak to na mně nepůsobí....
Takhle jsem to nemyslel. Myslel jsem to z pohledu společnosti. Prostě když to někdo vidí a nemá o naší problematice přehled (takže většina společnosti), tak to vede k další vlně nenávistných komentářů. Zrovna v tomto případě mi přijde zbytečné někomu dávat záminku k hejtění naší komunity.
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.

Karel Ezechiel John aka Kiiax, globální moderátor ČEPEK
FB:https://www.facebook.com/karel.tula
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1063 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Jednorozec píše: neděle 31. 1. 2021, 15:56:34Vždycky když jsem tu nějakou mladší hledanou holčičku viděl tak jsem si řek Chudák holčička, doufám že se jí nic nestalo, a brzy ji v pořádku najdou sám bych jí určitě chtěl pomoct. Když vidím jen holý strohý text tak na to už ani nereaguji, nijak to na mně nepůsobí....
Však fotka tu bude moct být, dokud bude pátrání aktivní. Po skončení pátrání se fotka smaže.

Díky Marcovi za sloučení, ale Elišce K. bych nechal samostatné téma - byl to významný případ, který zde na fóru vzbudil desítky reakcí. Subjektvně si myslím, že samostatné téma by měla mít i Michela Patricia M., protože to byl mediálně sledovaný případ, který dosud neskončil (proto bych tu nechal i fotku). Ale objektivně je fakt, že se tu toho o ní moc nenapsalo.