Okrem toho mam 19 rokov

Životní příběhy a zkušenosti uživatelů, které zároveň nebyly publikovány na titulní straně webu - nebojte se přispět svými osudy a historkami, ať už pro usmání nebo hledání pomoci či podpory. (V případě publikování na webu jsou témata přesunuta do sekce Články, kde se k nim může vyjádřit i veřejnost.)
Uživatelský avatar
jakubooo

Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od jakubooo »

ani neviem co mam napisat uz celu noc tu rozmislam o sebe a veciach okolo mna uz dlhe roky sa trapym nevedel som co som vzdy ma pritahovali mlade dievcatka okolo 8 az 14 a este tak som sa velmi zamilovani do 10 rocnej a to som sa z nou nikdi nerospraval. som dislektik a vzivote by som neublizil dievcatku uz len z toho ze ich milijem tajne.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: olrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od Kasz »

Ahoj, je dobře, že o věcech přemýšlíš. Bývá to náročné - přiznat si, že jsem pedofil. Nemůžeš se s tím nikomu svěřit, aniž bys riskoval, že ti ublíží. O svých pocitech nemáš s kým mluvit, nemůžeš jen tak někomu říct, že ses zamiloval do desetileté dívky... atd.

Doufám, že ti tento web pomůže udělat si v sobě větší jasno o tom, co jsi a co se s tím dá dělat. Snad najdeš sám pro sebe možnosti, jak s tím, že se ti líbí děti, prožít spokojený život, aniž bys nějakému dítěti ublížil.

Pokud by ses chtěl rozepsat více, doporučuji zaregistrovat se na fórum a vložit příspěvek do sekce pro nováčky. Příběhy každého z nás jsou i pro osatní velmi zajímavé.

Hezký den!
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: olrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od Mato »

Ahoj, pokiaľ hľadáš pomoc, si na správnom mieste, hovorím z vlastnej skúsenosti. Sú tu super ľudia, ktorí ti poradia a nakoniec zistíš, že aj takýto život nie je ten najhorší :)
Uživatelský avatar
jakubooo

Re: olrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od jakubooo »

som tak zamilovany velmy ma to trapy placem nemozem jej to povedat milujem ju tak ale nemozem jej to povedat dal by som za nu aj zivot ale nemozem sa jej ani dotknut. zostanes v omjom srci navzdy.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: olrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od Kasz »

jakubooo píše:som tak zamilovany velmy ma to trapy placem nemozem jej to povedat milujem ju tak ale nemozem jej to povedat dal by som za nu aj zivot ale nemozem sa jej ani dotknut. zostanes v omjom srci navzdy.
Jo, tak tohle někteří z nás také důvěrně znají. Do Markétky jsem se zamiloval, když jí bylo 10. Letos má 16 a pořád ji miluji. Už bych jí to v podstatě mohl říct, ale ještě chci počkat, teď by to bylo pořád ještě brzo. Je to hodně náročné...
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: olrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od Mathias8 »

jakubooo píše:som tak zamilovany velmy ma to trapy placem nemozem jej to povedat milujem ju tak ale nemozem jej to povedat dal by som za nu aj zivot ale nemozem sa jej ani dotknut. zostanes v omjom srci navzdy.
Ahoj :-) Ja mám tiež 19 rokov. Viem to o sebe asi od 12 rokov. Priznal som si to až v 17 :-) ..Moja veková hranica je 4-11. Tiež som na tom podobne ako ty. Hrozne som zamilovaný do jedného dievčatka. Milujem ju. Bol by som ochotny za nu položiť aj vlastný život. Je to hrozný pocit. Poznám z vlastnej skúsenosti. Viem, aké to je, keď sa jej chceš dotknuť, chyťit alebo pohladit, ale bojiš sa...bojíš sa verejnosti... A priznám sa, že aj ja dosť často plačem. Ja beriem to, čo som ako dar...záleží len od každého z nás ako ten dar využije. Tento web mi velmi pomohol a pomáha. Ukazuje mi kto som a kto nie som. Otvára mi oči aj myseľ. Som rád, že si sem napísal a bol by som rád a myslím že aj chlapci :-)) ..keby si nám o sebe viac povedal. :-)) Vitaj :-))
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvek:
Kuba
Uživatelský avatar
jakubooo

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od jakubooo »

chcem sa tu zaregistrovat ale dajak sa mi nedary budem skusat ma ku vam velmy daco spaja proste jak som cital tie pryspevky nasiel som sa tam a mam vas vsetkych rad aj ked neviem kto ste slubujem ze sa tu zaregistrujem a napisem daco o sebe len teras nemam velmi cas chodim na nocne v zahranici.
Uživatelský avatar
jakubooo

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od jakubooo »

zase placem neviem komu to mam pisat uz placem klepu sa my ruky ani co mam pisat
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od Kasz »

To se občas stává, že je člověku smutno... taky mívám takové stavy, kdy promokřím kapesník.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Nedaří se ti zaregistrovat? Co přesně ti nejde?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od Mato »

Nesmieš sa poddávať tomu smútku. Ja viem, je to zničujúce, ale musíš myslieť na maličkosti. Na krásne maličkosti, ktoré ti prinášajú radosť do života... Vtedy ten smútok nikdy nepríde.
Uživatelský avatar
jakubooo

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od jakubooo »

no tak ma sere aj to ze sa tu pryhlasim a ja neviem nahodou si daco policajti zistia alebo co ja neviem ja uz mam dost problemou a nechcem mat dalsie za to alebo este do konca do baso pojdem nahodou dakto daco zisti a uz mi klepeta na ruky daju a konec.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od Kasz »

jakubooo píše:no tak ma sere aj to ze sa tu pryhlasim a ja neviem nahodou si daco policajti zistia alebo co ja neviem ja uz mam dost problemou a nechcem mat dalsie za to alebo este do konca do baso pojdem nahodou dakto daco zisti a uz mi klepeta na ruky daju a konec.
Za pedofilii tě nikdo nemůže zavřít. Musel bys nějaké dítě zneužívat, aby tě přišli zavřít. Pokud neděláš nic nelegálního, nemáš se čeho bát.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
jakubooo

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od jakubooo »

ja som si to priznal as teras ked mam skoro 20 vkuse nad tim uz pol roka rozmislam je to taske si to takto povedat ked vidim jak moja mama sidy ludi ces media tak by som jej to nikdi nepovedal
Uživatelský avatar
jakubooo

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od jakubooo »

ne ja sa bojim ze mi to dakto zisti ja ju milujem a milovat budem lebo je tak krasna ze taku krasu som v zivote nevidel nechcem aby sa jej daco dakedy stalo
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od Silesia »

Hezkè dopoledne, za tvou orientaci tě opravdu nikdo zavřít nemůže, jak říkal kasz. To že to není jednoduché, smířit se s ní už víš a nebudu ti to vymlouvat.
Co,se svěření týká mám tu zkušenost, že s každým povedeným coming outem mi bylo lépe. Kdyz nepočítám lid komunitni, tak to o mě ví 5 lidí poměrem 4 ku jedné ve prospěch pozitivního coming outu. Na tomto čísle to asi dlouho zůstane.
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od Troper »

Ja mam tiez 19 a pacia sa mi zas mali chlapci... Nie si sam.
Uživatelský avatar
lll

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od lll »

neviem ci ju milujem len sa na nu pozriem
a to ma 10 rokov proste ju milujem len ked sa na nu pozrirm este som tek neviedel krasu neviem ani jak jej co povedat milujem ju a je mi to jedno poviem to ras jej poviem
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od Návštěvník »

vi mate vseci staste ze mate kamaratov ja nemam ziadnich co sa tika takich veci ze by som mu mohol daco povedat to co ja mam nesu ani kamarati nmam sa skym porospravat ja nemam nikoho skym by som sa mohol porospravat mam taku chut to uz skoncit ja nechapem tomu pretim som taky nebol sa opijem s kamaratmi pridm domou a plaem uz si pripadam jak take male decko
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od Silesia »

Registruj se na chat a přijď si popovídat
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti