NÚDZ vyzývá k účasti na výzkumu

Off-topic a hádka z tématu: Marcův koutek pozdně nočních filozofických úvah (1. 5. 2021)

Do této sekce jsou přesouvány off-topic diskuze, které z důvodu překročení hranice mezi diskuzí a hádkou s ohledem na preferenci přehlednosti a neútočnosti diskuzí nemohou být v běžných vláknech. U témat je vždy napsané, odkud jsou příspěvky přesunuty. Tato sekce neslouží pro běžnou diskuzi – pro běžnou diskusi nesouvisející s hlavní tematikou webu využívejte sekci Pokec o všem.

Do tohoto subfóra nelze přidávat nová témata, je plně pod správou Týmu ČEPEK. Témata v této podsekci jsou zpravidla po určitém čase zamykána a tuto podsekci vidí uživatelé až od úrovně "Registrovaný uživatel".
Pravidla fóra
  • Do této sekce jsou přesouvány off-topic diskuze, které z důvodu překročení hranice mezi diskuzí a hádkou s ohledem na preferenci přehlednosti a neútočnosti diskuzí nemohou být v běžných vláknech.

• U témat je vždy napsané, odkud jsou příspěvky přesunuty. Tato sekce neslouží pro běžnou diskuzi a zakládání témat – pro běžnou diskusi nesouvisející s hlavní tematikou webu využívejte sekci Pokec o všem.
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 16
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Tichá voda břehy mele...
Dal: 401 poděkování
Dostal: 152 poděkování

Re: Pedofil = monstrum?

Nový příspěvek od Bouře »

A jéje.... Tady se to nějak rozhádalo
Marco Freeman píše: pátek 30. 4. 2021, 22:16:31
Hlasuju pro to nedělat to vůbec. Time, jak bude třeba udělat rozklad pro ředitele ÚOOÚ, odkážu je na tebe. Třeba tomu budeš věnovat několik dní sepisování ty. Anebo nebudeš a tenhle web skončí. Holt jsme unavení a nemůžeme tomu věnovat 100 %, tak se tomu nebudeme věnovat vůbec.

Brilantní logika. Webu v tom případě dávám maximálně rok, a to jsem ještě hodně štědrý, protože počítám s tím, že fórum jako takové by to nějakou dobu technicky zvládlo.
Já si vaší práce hodně vážím. Být adminem tu musí být těžké zvlášt v dobách kdy na vás útočí Tuna a potom musíte řešit ÚOOÚ. Jsou ted těžké časy ale já věřím že zase budou lepší a vy budete mít větší klid. :)
Prosím neberte si osobně nějaké blbečky typu furiel. Už delší dobu cítím že jste nějací otrávení a je to pochopitelný. Kdybyste tu nebyli vy tak jde tenhle web do háje a to by byla hrozná škoda. Držím vám palce a pevné nervy.
Tim píše: pátek 30. 4. 2021, 21:45:52
Celý život kam až moje paměť sahá pracuji v neziskovém sektoru, celý život dělám něco pro druhé a je to jen má volba, stejně jako jejich. Není kde bych v tom neměl pravdu. Ale pokud něco člověk už jednou dělá, má to dělat naplno a nebo vůbec. Tím nechci říct že bych si nevážil toho co dělají ale podobné emotivní výkřiky mi přijdou nemístné. Platí jednoduchá otázka, vybrali si to nebo ne?? Tak... tím to i končí.
Ano Time oni si to vybrali ale nečekali takovou zátěž. Představ si že bys vedl svůj vlastní web a najednou by ti na něj útočil Tuna a musel bys řešit ÚOOÚ. Do toho nějaké blbečky a já nevím co všechno. Myslím že by tě to taky vyčerpalo. :) Ty jsi Čepku samozřejmě taky pomohl tím rozhovorem. Jak už jsem ti říkala na chatu tak jsi dost upřímnej a loajální ale někdy dokážeš být i docela rýpavej jako třeba v tomto případě. Ted si zase chceš smazat účet...
Upřímně se mi nelíbí jak se to tu rozhádalo. Time lidi tady nesouhlasí s tím rýpáním ne člověka jako takového. :) Ono člověkovi co je dost vytížený není dobré říkat že to maj dělat na 100% a že si to vybrali. Takto se jich to dotkne stejně jako tebe se dotklo to že si tu lidi myslí že moc rýpeš.
Naposledy upravil(a) Bouře dne sobota 1. 5. 2021, 12:55:24, celkem upraveno 1 x.
Můj život je někdy vážně podivný...
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 790 poděkování
Dostal: 411 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Kaszi, samozřejmě (někteří) víme, že té práce je hodně, nejhorší je, o jaké se jedná téma. Díky za vaší práci!!!

Pro rýpaly: opravdu vám nic a nikdo nebrání, abyste si objednali vlastní hosting a rozběhli vlastní web. Tak si tu přestaňte stěžovat, udělejte si stránky o pedofílii a pak ji udržte 10 let veřejně přístupnou v běhu.

Pro Tima: tak to je super, že děláš v NEZISKOVÉM sektoru a přesto z toho máš příjem. Admini tady ale temhle web vedou ve svém volném čase, mají jiná zaměstnání, takže se tomu věnovat 24/7 nemohou. A mě osobně zase přijde nevhodné někomu vyčítat, že se dobrovolné neziskové činnosti nevěnuje ještě víc, aby uspokojil všechny lidi na 100%. Osobně si myslím, že když už někdo něco dobrovolně dělá pro druhé, tak ti příjemci mají být vděční za vše v jakémkoliv množství, co pro ně ten člověk dělá a nevyčítat, že je třeba víc.

Ale myslím, pokud jim nabídneš adekvátní plat, jaký aktuálně mají v zaměstnání, tak mohou v zaměstnání skončit a budou se webu věnovat 100%. A já osobně jsem tady na webu viděl akorát pravidla webu, ale žádnou SLA smlouvu mezi adminy a uživateli, která by specifikovala a zavazovala adminy k nějaké péči o web. Když budou chtít, mohou tenhle web ze dne na den smazat a budeš moct doma jen nadávat. Takže si myslím, že je opravdu nevhodné jim vyčítat něco ve smyslu, že by měli dělat pro web víc.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Dal: 144 poděkování
Dostal: 701 poděkování

Nový příspěvek od Myš »

podivin píše: sobota 1. 5. 2021, 11:22:29 Pro rýpaly: opravdu vám nic a nikdo nebrání, abyste si objednali vlastní hosting a rozběhli vlastní web. Tak si tu přestaňte stěžovat, udělejte si stránky o pedofílii a pak ji udržte 10 let veřejně přístupnou v běhu.
A nebo nabídli svůj čas/peníze k tomu, aby ČEPEK výzvy, které jej čekají, dokázal lépe překonat.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Varování: 30
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 449 poděkování
Dostal: 390 poděkování

Off-topic a hádka z tématu: Marcův koutek pozdně nočních filozofických úvah (1. 5. 2021)

Nový příspěvek od Tim »

podivin píše: sobota 1. 5. 2021, 11:22:29 Pro Tima: tak to je super, že děláš v NEZISKOVÉM sektoru a přesto z toho máš příjem.
A ty seš ***** kdo, můj učetní? Svou neziskovou činnost mnoho let dotuji ze své kapsy, nevím kde jsi vzal tento žvást. Jestli mit o nečo pžineslo tak to že jsem z toho zaplatil pár nákupů v Tescu a tím to končí.
Naposledy upravil(a) Kasz dne sobota 1. 5. 2021, 22:51:04, celkem upraveno 1 x.
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí

Tim píše: sobota 1. 5. 2021, 16:45:31Svou neziskovou činnost mnoho let dotuji ze své kapsy, nevím kde jsi vzal tento žvást. Jestli mit o nečo pžineslo tak to že jsem z toho zaplatil pár nákupů v Tescu a tím to končí.
Děkuji za tvé potvrzení, že se tvé neziskové činnosti také nevěnuješ na 100%, ale financování tvé neziskové činnosti realizuješ ze svých jiných zdrojů. Pro normálního člověka je to zaměstnání, kde musí trávit nějakou část dne a tudíž se neziskovým činnostem nemůže věnovat na 100%. Ale třeba jsi v nějakém důchodu nebo na nějaké podpoře, dostáváš peníze od úřadů a nemusíš za to nic dělat a proto máš čas se věnovat neziskové činnosti na 100%. Nebo jsi vyhrál nebo zdědil spoustu peněz a nemusíš vůbec pracovat. Tak to máš super, ale bohužel takhle na tom admini nejsou - oni musí normálně makat, aby ty prachy dostali a měli z čeho žít a v tom zbylém čase se mohou věnovat neziskové činnosti. A ano, z práce je člověk obvykle unavený, takže potřebuje i odpočinek.
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Dal: 1190 poděkování
Dostal: 2956 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

podivin píše: sobota 1. 5. 2021, 11:22:29 Pro Tima: tak to je super, že děláš v NEZISKOVÉM sektoru a přesto z toho máš příjem.
Podivíne, já taky pracuji v neziskovém sektoru a mám z toho příjem. Neziskovka přece může mít svoje zaměstnance, kteří budou mít svůj příjem. Ale jde o to, že ta neziskovka nemůže generovat zisk jako firma (třeba svým majitelům nebo tak), prostě neprovozuje podnikatelskou činnost, a pokud provozuje něco, z čeho má zisk, tak to musí použít na svůj hlavní účel, pro co byla zřízena.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
podivin
Člen skupiny ČEPEK

Kasz píše: sobota 1. 5. 2021, 22:50:08
Podivíne, já taky pracuji v neziskovém sektoru a mám z toho příjem. Neziskovka přece může mít svoje zaměstnance, kteří budou mít svůj příjem. Ale jde o to, že ta neziskovka nemůže generovat zisk jako firma (třeba svým majitelům nebo tak), prostě neprovozuje podnikatelskou činnost, a pokud provozuje něco, z čeho má zisk, tak to musí použít na svůj hlavní účel, pro co byla zřízena.
No dobrá, dostal jsi mne. Ovšem ČEPEK neni žádná organizace, která by od někoho dostávala peníze na vaše platy. Fx má práci; teď netuším Marco; ty jsi ve státnî organizaci (ano, to není firma, ale dostáváš tam plat); PBD je (myslím) také někde zaměstnaný nebo podniká. Všichni máte nějaký příjem z vašeho zaměstnání, protože z něčeho musíte žít. Sám Tim potvrdil, že přijmy z jeho činnosti v neziskovém sektoru pokryly tak akorát pár nákupů v Tescu. Takže ani on sám v neziskovém sektoru nemůže angažovat na 100%, ale musí někde sehnat prachy na život.

Možná jsme tady trochu promíchaly pojmy, ale Tim srovnával vaši práci na webu ČEPEK s "neziskovým sektorem". Buď tedy porovnával dva rozdílné typy subjektů (ČEPEK bez odměn a neziskové organizace, které zaměstávají pracovníky a vyplácí výplatu) nebo špatně použil výraz "neziskový sektor" pro organizace, které namají zaměstnance, kterým by vyplácely mzdy.

Nebo si nějaké vybrané peníze rozdělujete i sobě? Nevím o tom, nikde jsem to na webu nezaregistroval, ale vůbec by mi to nevadilo, protože bych to bral jako náhradu za váš čas s webem. Ale je to jen řečnická otázka k zamyšlení, nemusíš odpovídat.
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Dal: 1190 poděkování
Dostal: 2956 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

podivin píše: neděle 2. 5. 2021, 0:09:33 Ovšem ČEPEK neni žádná organizace, která by od někoho dostávala peníze na vaše platy.
Stačí jeden podpis předsedkyně, a co není, může být - třeba dohoda o provedení práce. :) A rázem se ve výdajích Spolku objeví "odměna z DPP".

podivin píše: neděle 2. 5. 2021, 0:09:33 Nebo si nějaké vybrané peníze rozdělujete i sobě?
To by nebylo při současných příjmech Spolku ufinancovatelné. :)
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
podivin
Člen skupiny ČEPEK

Kasz píše: neděle 2. 5. 2021, 0:16:34
podivin píše: neděle 2. 5. 2021, 0:09:33 Ovšem ČEPEK neni žádná organizace, která by od někoho dostávala peníze na vaše platy.
Stačí jeden podpis předsedkyně, a co není, může být - třeba dohoda o provedení práce. :) A rázem se ve výdajích Spolku objeví "odměna z DPP".
Pak to nebude problém. Až budeš mít DPP a odflákneš to, tak budou Timové mít právo ti nadávat, že jsi to za ty prachy odfláknul. Zatím se nic takového neděje a děláte to jen ve svém volnu.

Kasz píše: neděle 2. 5. 2021, 0:16:34
podivin píše: neděle 2. 5. 2021, 0:09:33 Nebo si nějaké vybrané peníze rozdělujete i sobě?
To by nebylo při současných příjmech Spolku ufinancovatelné. :)
Právě. Takže srovnávat ČEPEK a klasické neziskovky, které ale generují nějaký pravidlený příjem, nebo aspoň takový, ze kterého mohou platit nějak pravidelněji lidi, není prostě od Tima fér.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 1146 poděkování
Dostal: 462 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Kasz píše: neděle 2. 5. 2021, 0:16:34 A rázem se ve výdajích Spolku objeví "odměna z DPP".
To se bude lidem líbit :)