Hlas z Polska

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3501 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlas z Polska

Nový příspěvek od Kasz »

A ty si myslíš, že tu kulturu změníš? Tak to hodně štěstí! (Pro dnešek téma zamykám.)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Hlas z Polska

Nový příspěvek od MR_Xguard »

regina píše:Pravděpodobnost, že v naší kultuře ublíží dobrovolný sexuální kontakt dítěti, je velmi velká.
A to mám na mysli. Kultura je špatná není sex.
Tak se odstěhuj do země, kde je to normální a přestaň tady s tím otravovat. Zdejší kultura existuje a vyvíjí se tisíce let a jeden člověk ji za 5 minut nezmění. Navíc já mám svoji kulturu rád. Narodil jsem se v ní a od dětsví v ní žiji a učím se i žít a nechtěl bych ji nijak nuceně, jako ty, měnit. Nechávám to na samovlnosti.
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Hlas z Polska

Nový příspěvek od MarkM »

Já jen můžu zopakovat co napsal Dan. Co to tomu dítěti dá, že bude mít jakýkoliv sexuální kontakt s dospělým ? Není to jen sobecké co chceš ty ? Podle mě to tomu dítěti nic nedá.
Oni děti občas můžou masturbovat, dělají to, protože jim to je příjemné. Ale proč by se jim do toho měl plést nějaký dospělí ? K čemu by to bylo tomu dítěti ? Dítě k tomu dospělého nepotřebuje.
regina píše: Erotika je jedním z nejkrásnějších vyjádření našich pocitů.
Sexuální kontakt dvou dospělých lidí je většinou aktem erotické lásky. Ale, dítě je dítě nikdy nebude milovat dospělého jako se můžou milovat dva dospělí. Ty dítěti budeš sice vyjadřovat svojí erotickou lásku, ale to dítě to nikdy nebude vnímat tak, jak ty to cítíš k němu, protože to je dítě. Dítě cítí emocionální lásku k tomu dospělému a nikdy tě jako dítě nebude milovat stejnou erotickou láskou jako ty to dítě. Dítě to bude brát jako hru a nebo jako něco možná příjemného, za to ty to dítě budeš využívat (zneužívat) pro své potřeby. Takže je to jen sobeckost, nic víc a sobeckost není dobrá vlastnost. Proto nevidím tedy důvod, proč by to mělo být povoleno naší kulturou. To co to dítěti dá je nula, naproti tomu, mu to může hodně ublížit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MarkM za příspěvky (celkem 2):
Dan, Kasz
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Hlas z Polska

Nový příspěvek od regina »

MarkM píše:dítě je dítě nikdy nebude milovat dospělého jako se můžou milovat dva dospělí.
Nemůžeš srovnávat dospělé sex a sex s dětmi. Je to spíše jako jejich líbání ,mazlení není vaginální sex.
Co to tomu dítěti dá, že bude mít jakýkoliv sexuální kontakt s dospělým ?
Nebuď směšný. Sex dává radost, potěšení, pocit být milován.
ty to dítě budeš využívat (zneužívat)
Měl by si vidět tento film Myslím si, že v případě, že policista chtěl by sex kluk by byl šťastný.
Existují romány, kde dospělí mají sex s dětmi, například; Lolita, Když zemřel Jonathan, napsal francouzský spisovatel Tony Duvert (vítěz Prix Medicis) http://en.wikipedia.org/wiki/When_Jonathan_Died
Jsou vzpomínky dětí, kde se popisují, že se jim líbí sex s dospělými. K dispozici je rozhovor s kluky (Theo Sandfort) kde popisují své sexuální kontakty s muži a oni nevidí to jako zneužívání, ale docela dobře. Oni nejsou vidět muže jako egoisté.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1059
Dal: 383 poděkování
Dostal: 709 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlas z Polska

Nový příspěvek od Fx100d »

Tak a dost! Pokud zde nadále bude regina propagovat sex s dětmi, budu už jednat. Opakuji, že tento web tu není od toho, aby jeho uživatelé propagovali sexuální kontakty s dětmi. Tento web slouží k tomu, aby pomáhal ostatním pedofilům se přizpůsobit společenským normám, nikoliv k propagaci jednání, jež je mimo normy naší společnosti, ani k tlaku na společnost, aby normy změnila.

Pokud zde regina chce nadále diskutovat, bude to diskuze na jiné téma než toto. Už zde nechci slyšet od reginy jediné slovo o tom, jak je sex pro děti prospěšný a jak je nutné jej povolit.

Toto není příspěvek do dikuze, jedná se o upozornění administrátora. Pokud regina neuposlechne a nadále bude dokola tvrdit, že sex s dětmi dětem neubližuje, bude varován, v případě pokračování v tomto jednání bude banován. Téma se zamyká.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvek:
MR_Xguard
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3501 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlas z Polska

Nový příspěvek od Kasz »

Souhlasím s vyjádřením Fx100d. Diskuze o škodlivosti nebo prospěšnosti sexuálních aktivit s dětmi na našem webu možná je, v tomto jsme otevření jakékoliv diskuzi. V tomto vlákně to ale již delší dobu diskuze nebyla, bylo to přesvědčování o tom, že sexuální aktivity, líbání, mazlení, které vychází z podstaty sexuální orientace pedofila, nikoliv z potřeby dítěte, škodlivé rozhodně nejsou. Protože tento názor nesdílíme, bylo námi a diskutujícími z naší komunity předloženo mnoho argumentů, proč by se měl dospělý člověk sexuálním kontaktům s dětmi vyhýbat, byly předloženy i nějaké "argumenty" protistrany, nicméně pokud uživatel regina není ochoten připustit, že by sexuální aktivity typu mazlení nebo líbání mohly být dětem škodlivé (a objektivně zde velké riziko, že tyto aktivity dítěti ublíží, hrozí), téma a tím i přesvědčování reginy o neškodnosti v naší kultuře dětem potenciálně škodlivého chování zamknutím tématu ukončujeme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
MR_Xguard
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1059
Dal: 383 poděkování
Dostal: 709 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlas z Polska

Nový příspěvek od Fx100d »

Téma opět odemčeno, uživatel regina má omezený přístup. http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=5104#p5104
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Hlas z Polska

Nový příspěvek od Kuba »

regina píše:Kuba je toho příkladem
takže neměl konsensuální sex
podváděl dítě? podplatil? lhal?
Nic z toho. Nebudu psát přesně, jak jsem třeba s dětmi manipuloval, protože se vážně bojím, že bys potom Regino sám zkusil obdobným způsobem zneužít dítě. Obecně vzato je ale manipulací už to, když jsi na dítě laskavý a věnuješ se mu s vědomím, že tě za to bude mít rádo a bude tak přístupnější k případným sexuálním praktikám. To je také manipulace.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host