Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Kde byste se chtěli narodit?

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Lukranas
Registrovaný uživatel
Varování: 3
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: lukranas@seznam.cz
Dal: 68 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Kde byste se chtěli narodit?

Nový příspěvek od Lukranas »

Napadla mě taková zajímavá otázka. V jaké zemi byste se chtěli narodit? Podle mě je z celého světa nejlepší střední Evropa ať už co se týče rozvinutosti, ekonomické stability, bezpečnostní situace. Myslím si, že Česko patří určitě mezi 15 nejlepších zemí k životu na světě.

Představte si, že si můžete vybrat, do jaké země se narodit. Jakou byste vybrali? Já asi Lichtenštejnsko, velice bohatá, bezpečná a stabilní země a navíc s krásnou přírodou. A co vy? Jste spokojení v Česku. Nebo naopak uvažujete o emigraci do zahraničí nebo jste dokonce emigrovali? Jeden tátovo kamarád se dobrovolně přestěhoval do Ghany a žije tam už čtyři roky *rofl*
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 329 poděkování
Dostal: 273 poděkování

Re: Kde byste se chtěli narodit?

Nový příspěvek od podivin »

Chtěl bych se narodit v jiném světě nebo v jiné pozdější době (s nadějí, že ten svět bude fungovat líp - tak nějak Star Trekovsky) . Nějak si myslím, že do tohohle světa a/nebo do této doby nepatřim.