Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Menštruácia

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 6 poděkování
Dostal: 372 poděkování

Re: Menštruácia

Nový příspěvek od Jednorozec »

Já přece netvrdím, že je tak dobré jednat. Jen že je nesmysl tvrdit, že daná situace vždy povede k negativnímu výsledku. Ostatně i v "normálním vztahu" je to vždy risk a častěji vede k nezdaru a často k ublížení než obráceně..
malou
Registrovaný uživatel
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Dal: 1 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Nový příspěvek od malou »

Masturbace u dětí je normální.Když jsem s dětmi nebo když pozoruji děti,tak jsem už často zažil,že děti nevědomky si začaly rúzně dráždit přirození.

Minulý rok jsem byl na nudapláži a tam byly dvě sestřičky a ta jedna holčička vědomky či nevědomky masturbovala.

Když mě bylo pět tak jsem to dělal taky a jeden soused mě řekl "zase si tam šaháš,nech toho" :) .
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Jsem i na Toxu - své ID poskytnu na požádání přes SZ nebo email.
Dal: 917 poděkování
Dostal: 1582 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

malou píše:Masturbace u dětí je normální.
A on někdo tvrdil, že není? :) Masturbace u dětí je normální, spousta dětí se dráždí "tam dole", jen nechápou, že je to masturbace. Důležité je, že to dělají samy a bez "pomoci" dospělého. To už by neškodná masturbace nebyla.
Filip
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 613 poděkování
Dostal: 333 poděkování

Nový příspěvek od Filip »

malou píše:Masturbace u dětí je normální.
Nenormálni sú rodičia, ktorí v detskej masturbácií vidia niečo sexuálneho a hneď to majú potrebu riešiť. Ako keby zabudli, že aj oni, keď boli v škôlke, tak s najväčšou pravdepodobnosťou masturbovali.
Marco Freeman
Administrátor

Filip píše:Nenormálni sú rodičia, ktorí v detskej masturbácií vidia niečo sexuálneho a hneď to majú potrebu riešiť. Ako keby zabudli, že aj oni, keď boli v škôlke, tak s najväčšou pravdepodobnosťou masturbovali.
Něco sexuálního v tom je, ale také nechápu, co se na tom tak řeší, a proč se v poradnách objevují dotazy typu "Můj syn masturbuje, co mám dělat?". Dělat se s tím dá asi to, že dám synovi dostatek soukromí a nebudu mu kecat do normálního poznávání vlastního těla. :)
Filip
Člen skupiny ČEPEK

Marco Freeman píše: Něco sexuálního v tom je, ale také nechápu, co se na tom tak řeší, a proč se v poradnách objevují dotazy typu "Můj syn masturbuje, co mám dělat?". Dělat se s tím dá asi to, že dám synovi dostatek soukromí a nebudu mu kecat do normálního poznávání vlastního těla. :)
Riešiť by to mali iba vtedy ak si na pohlavie siaha v dôsledku nejakej choroby, napríklad zápalu.
Plyšáček
Na trestné lavici
ve věku do: 10
Dal: 928 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Nový příspěvek od Plyšáček »

Je dobré sledovat, jak BL píší do tématu Menstruace... Trochu jsme se posunuli k jinému, pro mě zajímavějšímu tématu...

Masturbace v každém věku je přirozená.
Rozhodně je to činnost intimní, tedy je vhodné se jí věnovat osamotě.
Pouze dospělí jedinci se jí mohou věnovat společně pro zpestření sexuálního života.
Pokud naše dítě masturbuje, nedémonizujeme a nešílíme kolem toho.
Rozhodně jej však upozorníme na to, že není vhodné tak činit na veřejnosti.
Pokud si to dělá osamotě, zasáhneme pouze tehdy, pokud to přehání a stává se z toho posedlost.
Jak? Jedině tak, že ani v postýlce nebude mít soukromí - například necháme otevřené dveře a ono ví, že nemůže, když není samo.

Většinou se píše o tom, že to dělá nevědomě. Byl bych opatrnější v těchto vyjádřeních.
Rovněž o tom, že v tom nevidí nic sexuálního. I v tomto bych radil být opatrnější. Zvláště lidé bez jakékoliv zkušenosti - z vlastního dětství, s vlastními dětmi, či jinou, by neměli tolik vykřikovat o tom, jak dítě prožívá sexuální aktivity. Toto by si zasloužilo samostatné téma.

Ještě bych rád upozornil na to (zvláště pátravé maminky, které se bojí o své dítě a zajímají se se skrytou kamerou, co dělá osamotě), že pokud si kdokoliv tajně natáčí dítě při masturbaci, točí naprosto seriózně DP a mělo by se k němu takto přistupovat.
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Jeremy
Registrovaný uživatel
ve věku od: 4
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Dal: 532 poděkování
Dostal: 321 poděkování

Nový příspěvek od Jeremy »

Marco Freeman píše: Něco sexuálního v tom je, ale také nechápu, co se na tom tak řeší, a proč se v poradnách objevují dotazy typu "Můj syn masturbuje, co mám dělat?". Dělat se s tím dá asi to, že dám synovi dostatek soukromí a nebudu mu kecat do normálního poznávání vlastního těla. :)
Kdesi som čítal, že v šľachtických rodinách to "riešili" rôznymi rukavicami a inými pomôckami na na spanie, prípadne dieťa muselo mať v posteli ruky vždy na prikrívke, inak bolo napominane. Takéto správanie rodičov neprinesie dieťaťu do života okrem zbytočných komplexov a stresu nič pozitívne.
Filip
Člen skupiny ČEPEK

Jeremy píše: Kdesi som čítal, že v šľachtických rodinách to "riešili" rôznymi rukavicami a inými pomôckami na na spanie, prípadne dieťa muselo mať v posteli ruky vždy na prikrívke, inak bolo napominane. Takéto správanie rodičov neprinesie dieťaťu do života okrem zbytočných komplexov a stresu nič pozitívne.
Chcel som niečo napísať ale v tomto prípade obrázok vidá za tisíc slov.
Obrázek
Jednorozec
Registrovaný uživatel

Filip: to je ironická forma humoru?
Filip
Člen skupiny ČEPEK

Jednorozec píše:Filip: to je ironická forma humoru?
V podstate sa to dá tak povedať. :D Ten produkt je výmysel, ale je smutné koľko rodičov by ho bolo ochotných kúpiť a dieťa doň zavrieť. :'(
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
ve věku od: 4
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1211 poděkování
Dostal: 1297 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Vitalia.cz: Menstruují stále mladší dívky. Neví se proč

Dívky menstruují dříve než v minulosti, mnohdy již od devíti let. Na příčinu zatím nikdo nepřišel, existuje ale několik teorií a možných vysvětlení.
Plyšáček
Na trestné lavici

Gabriel Svoboda píše:Vitalia.cz: Menstruují stále mladší dívky. Neví se proč

Dívky menstruují dříve než v minulosti, mnohdy již od devíti let. Na příčinu zatím nikdo nepřišel, existuje ale několik teorií a možných vysvětlení.
Hrozná doba. Je mi z toho smutno. :(
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Jednorozec
Registrovaný uživatel

Žil by si raději ve středověku, kdy valná část dětí umřela ještě nez stačila dospět?
Plyšáček
Na trestné lavici

Jednorozec píše:Žil by si raději ve středověku, kdy valná část dětí umřela ještě nez stačila dospět?
Sice je to zcela mimo téma, ale odpovím Ti. Jen odmítám každodenní nekonečné diskuse, jaké předvádíš s Fenixem u toho koupání s tatínkem. To je tedy vážně síla. Přijde mi, že máš vždy ke všemu co říct, ale často nějak málo sděluješ - alespoň mně.
Ke Tvé otázce na středověké umírající děti:
Ano, byla by to zajímavá zkušenost vrátit se do doby temna.
Pokud bych měl více zlaťáků, vydržoval bych si asi řadu schovanek (takové, co by mne měly rády), takže by díky mně přežilo více dětí, resp. holčiček. Navíc by se jim dostalo prvotřídního vzdělání po všech směrech. A s první menstruací (abych alespoň brnkl o téma) by šly sloužit do světa.
Naposledy upravil(a) pbd dne pondělí 20. 7. 2020, 10:09:29, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněny fotky
malou
Registrovaný uživatel
ve věku od: 6
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Dal: 1 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Nový příspěvek od malou »

Múj brácha měl kdysy přítelkyni a ta mu řekla,že od tý doby co začala menstruovat,tak potřebovala sex. B) Někdy se stane,že stromy místo koncem května začnou kvést už koncem dubna,je to zpúsobeno teplejším počasím. To že v dnešní době jsou dívky dost brzo sexuálně vyspělé,má taky své dúvody.

Nedávno jsem četl na internetu,jak jedna dívka popisuje že našla u rodičú vibrátor a od 9-10 let-ho používá skoro vždycky-když nejsou rodiče doma.
Marco Freeman
Administrátor

malou píše:Múj brácha měl kdysy přítelkyni a ta mu řekla,že od tý doby co začala menstruovat,tak potřebovala sex. ... To že v dnešní době jsou dívky dost brzo sexuálně vyspělé,má taky své dúvody.
Ano, jistě to má nějaké důvody a příčiny, ale jak je psáno v nadpisu článku, který zde poslal Gabriel, tak se neví, jaké to jsou. Jen nějaké teorie, které nemusí být pravdivé. Menstruace s chtíčem sexu nijak nesouvisí, najdou se jistě menstruující dívky, které o sex ještě nemají zájem, stejně tak jako některé 14tileté dívky, které ještě menstruaci nedostaly (ano, takové případy také jsou), které po sexu touží. Nijak bych tyto věci proto nespojoval.
Menstruace (společně s růstem ochlupení a prsou) značí, že tělo dívky se postupně mění v tělo ženy a tím ji připravuje tělesně na to mít dítě. Neznamená to ale, že je na to připravená i psychicky - psychická zralost přichází mnohem později - obzvlášť v této době.
malou píše:Nedávno jsem četl na internetu,jak jedna dívka popisuje že našla u rodičú vibrátor a od 9-10 let-ho používá skoro vždycky-když nejsou rodiče doma.
Neodpustím si poznámku, že rodiče by měli podobné věci mít pořádně schované, protože se jedná o intimní věc k masturbaci, ne něco, co by se mělo jen tak někde válet, aby to každý - a ještě k tomu dítě - našel. Navíc může být tohle tajné půjčování dost nehygienické - podobné věci by měli patřit jen jednomu páru nebo člověku a nepůjčovat se, protože kdoví, jak to ta maminka nebo holčička umývala.
Jen jsem trochu nepochopil, co má tahle poznámka společného se zbytkem příspěvku.

S přáním hezkého víkendu,
Marco F.
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku do: 1
Dal: 106 poděkování

Nový příspěvek od max1 »

O kedy sa ty pletieš do žaležitosti holek si BL a mlady čo ty vieš o menštruacii a sexu...
Marco Freeman
Administrátor

max1 píše:O kedy sa ty pletieš do žaležitosti holek si BL a mlady čo ty vieš o menštruacii a sexu...
Myslím, že naše osobní zkušenosti s menstruací jsou u obou stejné - nulové. A to se asi v nejbližší době nezmění, takže více méně vycházím z diskuzí s kamarádkami a jinými ženami.
Tady se nějak určuje, kdo na co může reagovat?
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku do: 1
Dal: 106 poděkování

Nový příspěvek od max1 »

No mal by si sa starat o BL a ni do holek.

Menštruacia je individualna u každeho dievčata zaleži akom tropickom psame žije.
Teplejšie podnebie podporuje včasnejšiu vyspelost u dievčat a taktiež geneticke predispozicie a psychycky stav toho dietata. A kedže tu mame dobu ktora je informačneho charakteru socialne siete atd.. Deti dospievaju rychlešie čo môže mat vplyv na psychyku a urychlenie vyvoja. Potom tu mame predčasnu pubertu atd... Dnešnej dobe sex už nieje tabu je všade okolo deti na internete v TV takže sa nedivim že stym začinaju priskoro aj ked na vychovu deti niesu pripravene...