DISKUZE PRO REGISTROVANÉ / DISCUSSION FOR REGISTERED

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní členové fóra. / To this section of the forum can write registered members only.
 • Poslední příspěvek
 • PROVOZNÍ INFORMACE
  Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat, noví uživatelé fóra zde mohou odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
  Témata: 43, Příspěvky: 452
  Poslední příspěvek Re: Informace o chodu chatu
  od Marco Freeman
 • TRESTY A VAROVÁNÍ
  Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
  Témata: 48, Příspěvky: 827
  Poslední příspěvek Re: Trest pro uživatele david
  od Jája
 • PODNĚTY UŽIVATELŮ
  Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
  Témata: 111, Příspěvky: 1804
  Poslední příspěvek Re: Návrh na založení nové se…
  od Marco Freeman
 • VIP ČLENSTVÍ
  Informování a diskuze ohledně členství ve VIP skupině. (Nově registrovaní uživatelé zde mohou přispívat a zakládat témata až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK.)
  Témata: 2, Příspěvky: 100
  Poslední příspěvek Re: Platby dárců a členů ČEPE…
  od Kasz
 • POKEC O VŠEM
  Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
  Témata: 374, Příspěvky: 4656
  Poslední příspěvek Re: Výběr hlášek z chatu
  od simgiran
 • KLUBOVNA
  Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
  Témata: 84, Příspěvky: 1222
  Poslední příspěvek Re: Jsou děti "sexy"?
  od josefv
 • ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY
  Životní příběhy a zkušenosti uživatelů, které zároveň nebyly publikovány na titulní straně webu - nebojte se přispět svými osudy a historkami, ať už pro usmání nebo hledání pomoci či podpory. (V případě publikování na webu jsou témata přesunuta do sekce Články, kde se k nim může vyjádřit i veřejnost.)
  Témata: 47, Příspěvky: 455
  Poslední příspěvek Re: Jsem pedofil?
  od lumpeak
 • PRO NOVÁČKY
  Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
  Témata: 193, Příspěvky: 2120
  Poslední příspěvek Já pedofil...
  od Swen
 • Fórum
  Poslední příspěvek