Nalezeno 171 výsledků hledání

Zpět

od MarkM
pátek 18. 5. 2012, 13:54:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 2 Otazky :)

1. Velmi by ma zaujimalo, v com vsetkom vam pedofilia negativne ovplyvnila zivot. Nevím co vše jde připsat na vrub pedofilie, ale řekl bych taková nejistota v životě, zmatenost, nejasné cíle, by se jí dali přičíst. I když to hodně vychází i z mé povahy. Donedávna by se dalo říct, že jsem nevěděl co...
od Kasz
úterý 2. 12. 2014, 19:26:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Erekce při interakci s dětmi

Pokud se zapojí nějaký fundovaný odborník (sexuolog se specializací na problematiku sex. zneužívání dětí nebo soudní znalec), budou závěry z této diskuse přímo směrodatné a "závazné". Pro mě je závazné moje vlastní svědomí. Neztotožňuji se ani s Weissem, který říká, že jakýkoliv fyzický k...
od Slav
sobota 11. 7. 2015, 10:01:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Neznám Plyšáčka tak jako vy, ale co jsem si zde měl možnost přečíst se mi prostě nelíbí. Člověk by měl vědět, kde je hranice, vědět co si je vhodné dovolit a co je už za hranicí slušnosti. Mluvíme tu o dětech, o našich malých láskách, o nedospělých, nevinných dětech, které milujeme svou duší. Budu r...
od Jednorozec
úterý 14. 7. 2015, 18:33:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozor na TrueCrypt!

1. Truecrypt není žádný mafiánský program. Na rozdíl od jiných má "otevřený zdrojový kód" může si ho prohlédnout každý, čili není na něm nic tajného a už vůbec nic špatného. To že je špatné něco soukromého tajit se nám snaží naopak natlouct do hlavy jedinci a organizace, které by nás nejra...
od Kasz
neděle 18. 10. 2015, 10:45:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: GL versus BL?

My (Gabriel a Shillen) se spíš pozastavujeme nad tím, jak to, že člověk, kterému se líbí děti, vyjadřuje nepochopení k jiné "menšině", tedy k homosexuálům. Člověk by čekal, že když je sám menšina, a ještě k tomu "na děti", tak bude mít větší pochopení i pro ostatní menšiny... Při...
od Marco Freeman
neděle 18. 10. 2015, 11:49:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: GL versus BL?

Často se setkáváme s tím, jak nás společnost nedokáže pochopit, nechce nás pochopit, cítí k nám odpor, považuje nás za nechutné, že je to nepřirozené. Pokud chci, aby mě společnost pochopila, musím i já tolerovat odlišnosti druhých. Protože "Pochop mě, ale já tě chápat nebudu!" se říká dob...
od Teenbl
neděle 6. 3. 2016, 19:28:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

No nedá mi to, abych se nevyjádřil k aktuální diskuzi. Marně přemýšlím, co vlastně Kaszovi přesně vadí, protože z těch tvrzení to není úplně jasné. Nejpravděpodobnější varianta je, že mu vadí příspěvek, který se neshoduje s jeho postoji k psychotropním látkám, který nabourává jeho postoj drogy jsou ...
od Myš
pondělí 7. 3. 2016, 8:33:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Reakci jsem napsal včera večer a řekl si, že si její uveřejnění promyslím a případně zašlu další den. Jelikož jsem shledal, že mám stále říci něco, co ještě nepadlo, a protože Marco popsal problém z jiného hlediska, než se vyjadřoval Kasz, tak svoji reakci pošlu. Někdy je lepší se již k věcem nevyja...
od Marco Freeman
čtvrtek 25. 8. 2016, 16:05:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Poznatky z průvodu: Prague Pride 2016

Zde prezentují své názory a životní postoje lidé vysoce inteligentní, mnohdy i věřící, křesťané, což jim pomáhá ovlivňovat své myšlenkové pochody a vnější projevy chování. Ale pedofilní sexuální preferenci si životem nesou i lidé, kteří jsou intelektově deficitní, hůře se ovládající, hůře zvladatel...
od Filip
sobota 31. 12. 2016, 17:39:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zdravím

Ahoj Sertralin. :) Vitaj na čepeku. Nemusíš sa báť z prezradenia identity, napokon je to iba na tebe komu ju povieš. Ak si chceš pokecať, zaregistruj sa na chatu, alebo tam príď ako anonym. :)
od Pipo
sobota 31. 12. 2016, 18:00:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zdravím

Ahoj. Som rád, že si sa odhodlal. Zdá sa, že si statočný a hodnotný človek! Nič sa neboj - bolo horšie, bude lepšie ;) Snáď tu nájdeš azyl. Budem ti držať palce. Keby čosi, kľudne napíš. Život je boy;) na to nezabúdaj. Trochu sa musíš potrápiť, ináč by to bolo ľahké, a to by bola nuda ;) Ale nebolo ...
od Kasz
sobota 31. 12. 2016, 19:22:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zdravím

Ahoj, dlouho jsem se odhodlával se zaregistrovat, měl jsem a pořád mám velký strach z prozrazení identity, ... Z prozrazení identity strach mít nemusíš, samozřejmě je dobré být obezřetný ve sdělování informací, které by mohly vést k tvé reálné osobě, na druhou stranu i osobní zážitky se dají napsat...
od Mathias8
neděle 1. 1. 2017, 10:07:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zdravím

Ahoj :) Vitaj u nás :) V tvojom veku som mal tiež velké problémy zo sebaprijatim svojej orientácie. Bolo to velmi tažké obdobie cez ktoré som sa velmi tažko dostával pretože mi to ešte stažovali niektori spolužiaci na strednej. Zažil som aj šikanu. Miernu šikanu - Pohlavkovanie, ponižovanie. Cez to ...
od Marco Freeman
neděle 1. 1. 2017, 20:56:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zdravím

Ahoj Sertraline, taktéž tě vítám v naší komunitě. :) Co se týče tvého strachu z prozrazení identity, tak myslím, že strach je zbytečný. Nezapomeň, že ty sám koriguješ, komu svou identitu řekneš a komu ne. Rozhodně není nutné se tady s někým blíže seznamovat nebo scházet, pokud se ty sám na to necítí...
od Scopi
neděle 1. 1. 2017, 21:03:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zdravím

Také tě tu vítám.
Ať se ti tu líbí. :)
od Allein
neděle 12. 2. 2017, 22:11:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Je to i můj život (Jodi Picoult)

Název: Je to i můj život (My Sister's Keeper) Autor: Jodi Picoult Žánr: Psychologické https://obalky.kosmas.cz/ArticleCovers/221/924_big.jpg Je správné chtít po zdravém dítěti podstupování někdy i nebezpečných a bolestivých zákroků, aby zachránilo to nemocné? Nebo je správné ho nenutit trpět, ale t...
od Allein
středa 15. 2. 2017, 19:26:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Krvavé jahody (Jiří S. Kupka)

Název: Krvavé jahody Autor: Jiří S. Kupka Žánr: Podle skutečné události http://www.eshop-moderni-dejiny.cz/files/gallery/Krvave_jahady.jpg Věra Sosnarová žila poměrně normální život, dokud neskončila druhá světová válka a Československo nezačal okupovat Sovětský svaz. Tehdy se její matku Ljubu Mělk...
od Marco Freeman
pondělí 6. 3. 2017, 18:12:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mohl by mi někdo poradit

Mohl by mi tu někdo poradit nějaký zdroj informací který by mi pomohl líp chytať rybu na návnadu . děkuji Jestli hledáš rady pro správné rybaření, jsem si jistý, že mnoho knih zabývajícími se rybařením najdeš v příslušné části vaší místní knihovny. Jestliže hledáš rady pro nějaké "chytání děts...
od Mathias8
pondělí 13. 3. 2017, 20:50:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Změny na fóru, pročišťování fóra, přísnější pravidla

Možno to bude znieť trošku čudno ale myslim si podla toho ako uvádza plyšáček čo všetko robil Sertralin na tomto forum, že Sertralin podla toho ako písal (ak to je pravda) že chcel zomrieť a že sa mu to nepodarilo a že v tej psychiatrii bola holčička ktora mu velmi pomohla tak podla toho a jeho spra...
od Little Hero
středa 15. 3. 2017, 1:04:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Změny na fóru, pročišťování fóra, přísnější pravidla

Ahoj Sertraline, já bych Ti prominul, co jsi tu dělal, asi i proto, že jsem Tě tu s tou "druhou identitou" potkal pokud se dobře pamatuju jenom jednou, a myslím, že jsi to nedělal jen tak z plezíru. Zmiňuješ potlačenou nenávist z dětství, nevím, proč vznikla nebo proti komu nebo čemu byla ...