Nalezeno 41 výsledků hledání

Zpět

od Filip
sobota 30. 7. 2016, 0:44:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Aloha

Ahoj. Každý z nás v sebe máme pána Hyda, len ho treba mať pod kontrolou. *bye*
od Myš
neděle 31. 7. 2016, 18:40:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Aloha

Aloha ahiahi, vítej na palubě! Příběh o Jekyllu a Hydeovi mám rád. Ukazuje věčný "boj" v každém z nás, máme v sobě jak Jekylla, tak Hydea, jak světlo, tak stín. A mám za to, že tahle dualita je nedílnou součástí lidského života. Příběh o Buddhovi říká, že s osvícením - osvobození od stínů ...
od Filip
úterý 1. 11. 2016, 12:39:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hravá jóga pro děti - Anna Dvořáková

Knižka ma hneď upútala, úvodným obrázkom. :D
od Daniel
středa 16. 11. 2016, 0:23:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: eMimino.cz

A závěr otázka za deset bludišťáků: Co je silnější než sexuální přitažlivost? Asexuálna odpudivosť. :D Tak to jsem zrovna na mysli neměl, nicméně máš pravdu :D :D A když jsme se nedávno v jednom obchodním domě zastavili se synem v dětském koutku a já navrhl, že bych tam s ním chvíli zůstal, tak se ...
od Mathias8
pondělí 28. 11. 2016, 23:04:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Spomienka na prvú lásku

Chcel by som napísať svoju spomienku na svoju prvú lásku do ktorej som bol zamilovaný. A zároven by som bol rád, ak by ste sa aj vy pridali a napísali tú svoju. :) Bol som skutočne zamilovaný iba dvakrát. Prvé dievča ku ktorému som niečo cítil mala vtedy 8 a ja 15. Mojej kamarátky rodina. Nikdy som ...
od Mathias8
pondělí 5. 12. 2016, 10:48:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moonwalk by Michael Jackson

Nevídane brilantná kariéra a prísne strážené súkromie megahviezdy Michaela Jacksona vyvolali priam posadnutosť miliónov fanúšikov rocku a paparacov po celom svete. Michael Jackson spolu s Jackson 5 predal vyše dvesto miliónov albumov. Vo svojej autobiografii rozpráva o šťastných roztopašných časoch ...
od Marco Freeman
pondělí 2. 1. 2017, 16:19:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tématické zaměření webu

Na tuto stránku nepatří fotky dětí a hlavně mi tu vadí pedofilové. Pedofilie by měla být ilegální. Nechápu jací dobytci jste, když se ukájíte na dětech. Jsem tolerantní žena, chápu lesbičky a gaye, ale co nepochopím je to, jak někdo může slintat nad fotkou dítěte a perverzně si při tom něco předsta...
od Marco Freeman
úterý 3. 1. 2017, 19:52:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Neaktivní fórum

Ahoj, důvodů menší aktivity na webu/fóru bude určitě více. Jeden z nich, a asi ten nejpodstatnější, je fakt, že i zdejší uživatelé žijí svoje vlastní životy v soukromí. Obvykle většina nováčků tento web objeví, přečtou si informace, seznámí se s ostatními uživateli prostřednictvím chatu či fóra, pří...
od Forst Jan
úterý 17. 1. 2017, 9:23:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dětské výroky

Po delším čase tu mám další várku dětských výroků: 1. Strašně jsem se lekl, když maminka onemocněla, protože jsem si myslel, že nám bude vařit tatínek.. 2. Na maminky se nemá křičet, protože jsou prospěšné. 3. Když se dva lidi do sebe zamilují a poprvé se políbí, hned se zhroutí a nevstanou aspoň ho...
od Allein
úterý 24. 1. 2017, 22:53:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Plyšový medvedík

Když jsem byla malá, měla jsem dost plyšáků, protože to byla jedna z věcí, se kterou rodiče věděli, že u mě zabodují. Tehdy byl můj nejoblíbenější bílý koník, protože jsem jako malá zbožňovala koně. Získala jsem ho asi jako malá tříletá, když jsme byli u vzdálené rodiny na jedné pouti. (Pamatuji si ...
od Mathias8
sobota 7. 11. 2020, 17:29:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilie a sebevražda

Ano ja. V 17-18 rokoch som uvazoval, ze spacham samovrazdu. Pocuval som smutne pesnicky a stal na kraji brehu rieku a rozmyslal, ze skocim. Chodieval som tam viackrat ale pokazde som si to rozmyslel. Posledny krat som bol uz rozhodnuty, ze to naozaj urobim. Vecer. Ale este predtym cez den som isiel ...
od podivin
středa 23. 12. 2020, 12:22:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proč děti potřebují Ježíška a pohádky (Novinky.cz)

Mám pocit, že naše dcerka už to ví, že ježíšek neexistuje. Ale řekl bych, že si ona myslí, že bychom my, rodiče, byli smutní, kdyby nám řekla, že na ježíška nevěří, že už ví, že neexistuje. A tak nám dělá radost a hraje s námi na ježíška. To je tak můj pocit, protože spolu o tom občas diskutují. Ale...
od Filip
pondělí 28. 12. 2020, 17:30:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proč děti potřebují Ježíška a pohádky (Novinky.cz)

Pokiaľ sa pamätám, vždy som vedel že darčeky dávajú pod stromček rodičia. Aj keď doteraz sa v našej rodine tvárime, že ich nosí Ježiško. :)
od Mathias8
středa 30. 12. 2020, 21:00:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: V Kraslicích mají sídlo čeští pedofilové. Jak ochránit děti? (eMimino.cz)

Ďalej nesúhlasím s tým, štatistiky, neštatistiky, že až 25 percent detí zažije nejakú formu sexuálneho nátlaku. Určite nie u nás, v Čechách a na Slovensku. To je poriadne nadsadené. Tým nechcem, samozrejme, nijako zľahčovať túto citlivú tému. 25% deti to je moc obecne. Podla mojho nazoru to zalezi ...
od Myš
čtvrtek 14. 1. 2021, 22:55:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilie a sebevražda

Říkám si, jestli jste vy, co píšete že máte sebevražedné myšlenky, vyhledali nějakou pomoc. Třeba se přihlásili do projektu Parafilik, který teď funguje online, takže ani vzdálenost od Prahy není bariéra. Moc vám přeji, abyste to udělali a pomohlo vám to. Myslím, že jsou stavy, ve kterých už si sám ...
od Myš
neděle 17. 1. 2021, 21:01:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jaké etnikum se Vám líbí?

Kdysi jsem tu psal, že se mi líbí hlavně kutíci z Evropy a blízkého východu a že z dálného východu už méně. Stačilo jedno video s těmito dvěma úžasňáčky z Indonésie a je mi jasné, že už bych to znovu napsat nemohl:
od Myš
středa 20. 1. 2021, 21:26:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jaké etnikum se Vám líbí?

Myš - ka :3 - tí chlapci sú tak neskutočne roztomilííí :o ja nemôžem! Roztápam sa na kolomaž :D Už zasnívane hľadím cez okienko a vypisujem básničky :D ja ani nezaspím dnes... Ako len môže byť niekto tak milučkí? :O Reagoval jsem úplně stejně, ty kluky jsem měl v mysli dva dny skoro pořád, šel jsem...
od Zappart
sobota 23. 1. 2021, 16:09:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilie a sebevražda

Já mám za sebou dohromady čtyři pokusy o sebevraždu a jen v jednom případě to souviselo s pedofilií. Pokaždé to ale bylo o tom, že, jak píše Pipo, neměl jsem a nemám rozvinuté sociální dovednosti, nedokázal jsem žít jako normální člověk. A doktoři mně odrazovali od snahy žít normální život. Že prý t...
od podivin
čtvrtek 28. 1. 2021, 13:00:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zneužívanie detí na internete

Ďakujem za konštruktívny komentár. Ide iste aj o môj osobný dobrý pocit... ale ide aj o obete predsa, nie?! Samozřejmě, ale není v tvých silách jim pomoci. No, možná tím, že tam právě takoví jako pipo nebudou chodit, nebude taková sledovanost. V ideálním případě, když tam nikdo nebude chodit, tak s...
od Dreamer
čtvrtek 28. 1. 2021, 14:26:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zneužívanie detí na internete

No, možná tím, že tam právě takoví jako pipo nebudou chodit, nebude taková sledovanost. V ideálním případě, když tam nikdo nebude chodit, tak se s tou stránkou nebude nikdo patlat a riskovat trest. Imgsrc.ru je web na sdílení fotografií/alb, notoricky známý tím, že nezvládá kontrolovat obsah, v roc...