Nalezeno 48 výsledků hledání

Zpět

od Pipo
pátek 29. 7. 2016, 23:19:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Aloha

Len som sa chcel trošku uviesť ;) milujem všetko zlaťučké a milunké. Napríklad zvieratká, zvlášť vtáčiky. To nie je dvojzmysel, ale jednozmysel :D Operence sú špeciálne stvorenia. Huncútske, šibalské, neposedné... ako chlapci ;) Takí jedenásť až pätnásťroční ;) Tí sú najzlaťučkejší (teda aspoň pre m...
od Pipo
středa 31. 8. 2016, 16:42:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Homosexuálové vs BL

ženskosť ako taká mi vôbec nevadí - a to teda ani u muža. U chlapcov mi dokonca v určitej miere príde milá ;) Vadí mi to, že keď je to prehnané a príliš afektované, tak sa z toho stáva skôr karikatúra ženskosti. Tiež ide o to, že mnohí títo gayovia vo zvýšenej miere disponujú negatívnymi ženskými vl...
od Pipo
pátek 2. 9. 2016, 22:29:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Perverze - Wolfgang Berner

http://www.martinus.sk/?uItem=198253

Určite prínosná práca na odbornej úrovni. Je tam aj kazuistika - príklady reálnych ľudí, nielen kecanie a teoretizovanie okolo... Pedofílii je venovaná celá jedna stať.
Jediné, čo knihe vytýkam je jej stručnosť a krátkosť. Má len okolo 120 strán...
od Pipo
středa 7. 9. 2016, 0:10:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Aloha

Ďakujem, MArco. Vidím, že to myslíš úprimne a dobre. A to, čo píšeš je krásne. Od teba to beriem inak, lebo ty len netoretizuješ, ale vieš o čom hovoríš. Och, kiežby si radšej nevedel... Možno mi to neuveríš/neuveríte, ale v reálnom styku nie som takýto. Mám dve tváre. Nič z toho nie je pretvárka, s...
od Pipo
sobota 17. 9. 2016, 14:26:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Aloha

"Almužnu zbojníkovi cest! Zlé oko v oko zákeřníku! A dýku na vrahovu dýku! - Mimo stav milosti má duše jest! -" (T. C.) Nie, nechcem takto dopadnúť. Zľaknúť sa v zrkadle seba samého. Chcem byť dobručký :) Stačilo už tej zloby a hnevu. Aj keď bude pre mňa ťažké pozerať sa "iným smerom&...
od Pipo
středa 19. 10. 2016, 14:10:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Co dělá z chlapců muže - Bret Stephenson

anotácia: http://www.dharmagaia.cz/kniha/811-bret-stephenson-co-dela-z-chlapcu-muze-duchovni-prechodove-ritualy-ve-veku-nevsimavosti "Kniha amerického transpersonálního psychologa se zabývá zásadním obratem v životě každého muže - a sice jeho přechodem z dětství do dospělosti. Autor otevírá svo...
od Pipo
pondělí 31. 10. 2016, 18:58:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Hravá jóga pro děti - Anna Dvořáková

Veľmi pekná publikácia s roztomilými cvičiacimi kutíkmi :) Ale rozhodne nielen preto ju tu spomínam. Som fanda do cvičenia a telesného rozvoja akéhokoľvek druhu... Cviky, asány, sú v tejto knižke upravené pre deti. Sú vhodné teda pre akéhokoľvek začiatočníka ľubovoľného veku. A obohatiť môžu reperto...
od Pipo
pátek 16. 12. 2016, 10:36:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hledám kamaráda

A neklopeš na zlú adresu? ;)
od Pipo
sobota 31. 12. 2016, 18:00:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zdravím

Ahoj. Som rád, že si sa odhodlal. Zdá sa, že si statočný a hodnotný človek! Nič sa neboj - bolo horšie, bude lepšie ;) Snáď tu nájdeš azyl. Budem ti držať palce. Keby čosi, kľudne napíš. Život je boy;) na to nezabúdaj. Trochu sa musíš potrápiť, ináč by to bolo ľahké, a to by bola nuda ;) Ale nebolo ...
od Pipo
čtvrtek 5. 1. 2017, 21:24:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: zneužíván v dětském domově

K Marcovmu ľudskému, civilnému, zároveň i profesionálnemu príspevku príliš niet čo dodať. Možno teda niektoré veci po ňom len zopakujem, to ale preto, že určité fakty, ktoré ti povedal sú skrátka Pravdou a je treba si ich opakovať - ty nemusíš byť taký ako ten, čo ti ublížil. Nie si taký a nikdy tak...
od Pipo
sobota 7. 1. 2017, 23:54:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Seigold - kriminální pedofil

no čo ti poviem... vôbec nie si zlý človek, si len totálny ťuťmák ;) totálny. Ale neboj, to sa dá zmeniť ;) je naozaj možné sa zmeniť. A zdá sa mi, že ty takouto premenou, a to premenou k lepšiemu, prechádzaš, a časť z nej si už absolvoval. Chyby z minulosti by si dnes nezopakoval. Týmto to nechcem ...
od Pipo
pondělí 9. 1. 2017, 0:17:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Seigold - kriminální pedofil

fakt si moc ukecaný :D ale to nevadí, vyrozprávaj sa! A musím povedať, že aj pre nás je to prínosné. Zatiaľ zbytočne naprázdno "nefilozofuj". Po návšteve psychológa a určitom zostupe do vlastného vnútra si sprav suma sumárum ;) ale až potom. To, že necítiš výčitky v klasickom zmysle slova ...
od Pipo
úterý 10. 1. 2017, 12:03:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Chlapec, kterého chovali jako psa - Bruce D. Perry

Kniha "Chlapec, kterého chovali jako psa" od renomovaného psychiatra, ktorý sa špecializuje na prácu s deťmi a mládežou je presne o tom, čo naznačuje jej podtitul, teda "Příběhy dětí, které překonaly trauma". Aj keď takýto druh literatúry nevyhľadávam, skôr sa mu vyhýbam, v tomto...
od Pipo
pátek 13. 1. 2017, 12:53:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moonwalk by Michael Jackson

Už sa k tomu dostal...

Je to naozaj veľmo pekná knižka. Dík za tip.

Stále si myslím, že bol boylover :D
Stále dúfam, že nikoho nezneužil.
Stále mám veľmi rád jeho hudbu (prevažne 80. a zač. 90. rokov)
od Pipo
středa 18. 1. 2017, 23:30:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pohádka o Petru Panovi - chlapci, který nikdy nevyrostl

Som rád, že si nabral odvahu a napísal si tu. Neviem či ti budeme schopní nejako odbornejšie pomôcť... ale aspoň si ťa vypočujeme (niekedy aj to dobre padne) a tu sa na teba nikto nebude dívať zhora. Sme tu jedna banda takých, ktorí to majú "pomotané". :D Píšeš, že psychológovia ti nepomoh...
od Pipo
pondělí 23. 1. 2017, 0:28:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Plyšový medvedík

No... podľa mňa to je "psycho" :D Ale tak zase - čo nie je? :D Pokiaľ to nenaberie chorobnú podobu... A na druhej strane mi to príde aj zlaté :D Tak či onak, určite to je kompenzácia a ak ti to pomáha, nevidím v tom problém. Ja som totálne zbláznený do všetkého roztomilého :) Takže ja spáv...
od Pipo
úterý 24. 1. 2017, 22:03:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mimozemšťania

Jéééj, aká "odveci" a "pivná" téma! :) Ktorá ma ale potešila, pretože ako mnohých ďalších ma tajomno a záhady fascinujú. V dobe puberty som sa tomu aj "aktívne" :D venoval, čo v podstate znamená, že som prečítal stohy špekulatívnej literatúry zväčša nevalnej úrovne :D T...
od Pipo
úterý 24. 1. 2017, 22:09:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mohl by mi někdo poradit

Kým nešpecifikuješ na čo to chceš, tak ti neporadím ;)

Pretože si to definoval veľmi povrchne... tu môže ísť rovnako o to, aby si bol lepším pedagógom ako aj to, aby si vedel ľahšie "chytať rybu na návnadu" ;) a takéto účelové manipulovanie tu nikto nepodporuje.
od Pipo
úterý 24. 1. 2017, 22:28:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mimozemšťania

Najlepšie (z môjho pohľadu) filmy, ktoré som na túto tému videl: Blízke stretnutie tretieho druhu (Close Encounters of the Third Kind) - 1975 Starman - 1984 Oheň na nebesiach (FIre in the Sky) - 1993 Kontakt - 1997 Najlepšie (z môjho pohľadu) knihy, ktoré som na túto tému čítal: Vládci loutek - Robe...