Nalezeny 4 výsledky hledání

Zpět

od nowhere
čtvrtek 23. 7. 2015, 18:53:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají? Snažím nevzbuzovat pozornost a vyhnout se nechtěným pohledům. S pedofilií to nesouvisí. 2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ? Ne, možná dom...
od nowhere
úterý 25. 8. 2015, 18:14:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Návykovost a destruktivita DP

Odpovídám Plyšáčkovy na: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=32016#p32016 Myslím že by mě někdo pokáral, kdybych na to odpověděl a nezaložil téma. :) Toto je mimořádně zajímavé téma: Návykovost a destruktivita DP Co si o tom myslíte? Je to vůbec možné? Možné je všechno, něco je jen má...
od nowhere
neděle 18. 10. 2015, 18:45:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Vzhledem k tomu že alkoholu se člověk takřka nemůže vyhnout, rumové pralinky, vánoční pečivo,...různé jídlo kam se přidá kapka alkoholu, nemůžu vyplnit že bych s psychoaktivní látkou nepřišel do kontaktu. Taky na vánoce piju vaječňák, i když silně ředěný(1/8?). Nikdy jsem opilý nebyl, pokud vím :) ....
od nowhere
neděle 29. 11. 2015, 15:07:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Anime

Jako malej jsem na anime seriály koukal, Pokémon, Digimon apod.
Dnes jen občas natrefím na nějakej pěknej anime film, nedávno jsem koukal na pěknej kreslenej seriál Wakfu, ale je Francouzkej, takže to už technicky není anime no :) .
Anime mám oblíbené, ale nejde o filmy či seriály :P .