Nalezeno 42 výsledků hledání

Zpět

od simgiran
sobota 20. 6. 2015, 22:59:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: The Golden Pedobear Award

Two nominations by Virped members with reasons for nomination given by them: New kind of online paedophilia The title. Seriously, "online pedophilia"? That's a new one. What does it even mean? This article is about people viewing images of people torturing children (or watching it in real ...
od Slav
pátek 17. 7. 2015, 12:41:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Denník

Gabriel Svoboda : Není nad to, psát tu ručně. Počítač je neosobní a nevěřím, že pro psychohygienu (jak již určil Filip :) ) může působit stejným efektem, tedy pokud je našim cílem či snahou o vedlejší produkt tohoto typu mentálního uvolnění. Pokud jde čistě o zaznemanání faktů či dějů je však forma...
od Daniel
úterý 11. 8. 2015, 0:04:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: co vlastně jsem???

Jsi to co já, krom malých děti. Mě to začíná cca 12 a konce nemá. Dal bych pul života za milování a oddáni se třeba s 13 14 letou holkou, zemřel bych za noc s dívkou pod 20. Jsou to muka a peklo, ta touha. Otevřeně se přiznávám, že mojí velkou touhou je alespoň jednou v životě se pomazlit s nahou š...
od simgiran
pondělí 24. 8. 2015, 22:34:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Psych Central: Causes of Pedophilia

An article that seems to be written lazily, without proper knowledge and critical attitude. Right in the beginning it fails to make a distinction between pedophilia and pedophilic disorder in DSM-5. Further it quite mixes pedophilia with sexual abuse of children. It way too much focus on hypothesis ...
od haizi
středa 26. 8. 2015, 21:43:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Would things improve for pedophiles when USA if no longe

Well, I know quite a lot about China and Chinese people from first-hand experience, I do even speak Mandarin :) . But I'm not really interested in politics, so I can't give you a decent answer. But I feel, based on my experience, that they are generally NOT suspicious of adults who hang out with (ev...
od Marco Freeman
neděle 30. 8. 2015, 22:20:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Může si pedofil dovolit to samé co "normál"?

Zkusím to vzít trochu podrobněji. Často tu nalézám argumenty směrem k nováčkům (a i mezi sebou) že by měli dělat pouze to, co by někdo s normální heterosexuální orientací. Zní to logicky, jsme lidé jako oni, takže bychom měli mít možnost dělat to co oni. Kdybych navázal na to, o čem dnes byla diskuz...
od Kasz
pondělí 31. 8. 2015, 17:46:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Může si pedofil dovolit to samé co "normál"?

Shodou okolností jsem dnes náhodně narazil na výrok, který vystihuje to, co jsem se snažil vyjádřit v mých příspěvcích:

"Největší chyba, kterou můžeme v životě udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláme."
od Daniel
úterý 8. 9. 2015, 17:00:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nedávno mě pobavil rozhovor s mým sexuologem. Zmínil jsem se o tom, že jsem četl knihu Sexuální deviace, že mě zaujala zmínka o pyrofilech a především to, že pyrofilové často nacházejí uplatnění v hasičských záchranných sborech. Že pyrofil sice nemůže změnit to, že ho přitahuje oheň, ale může se roz...
od Daniel
středa 16. 9. 2015, 1:34:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: dobré stránky..

ale zamilovať sa môže človek iba do osoby ktorá ho sexuálne priťahuje a nie inak. S tím nesouhlasím, podle mě to možné je. Je to těžší, možná ne každý toho je schopen, ale přesto věřím, že se dá najít láska i tam, kde není žádná sexuální přitažlivost. Nesouhlasím, nesouhlasím, nesouhlasím, nesouhla...
od Forst Jan
středa 16. 9. 2015, 10:48:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zamyšlení nad osvětou a nekriminalitou pedofilů

Zvláště bych apeloval na poněkud citlivější přístup k nováčkům. Ke každému bych přistupoval ze začátku jako k neposkvrněnému člověku, který může komunitě ve své jedinečnosti přinášet vzácný dar. I kdyby postupem času odkrýval své stinné stránky a třeba i kriminální minulost či tendence přítomné, ne...
od Daniel
středa 23. 9. 2015, 14:41:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Jeden zážitek ze života. Šel jsem si v neděli zaplavat a pak z bazénu zamířil do wellnessu a rovnou do sauny. Seděl jsem pět minut v sauně a potil se, když dovnitř vešla holčička s tatínkem. Nádherná holčička přesně v mém preferovaném věku. A současně ve věku, kdy se ještě nestydí a kdy se s nějakým...
od Jednorozec
čtvrtek 8. 10. 2015, 11:00:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Děti by měly využívat cesty s množstvím kolemjdoucích, které můžou v případě nouze oslovit. Jako děti jsme naopak milovali jakékoliv jiné trasy kudy nikdo nechodí.... nesmí z této cesty nikdy sejít a musí jít rychle bez zastavování domů Tohle je vyloženě paranoidní... absolvovat cestu do školy a ze...
od Filip
pondělí 19. 10. 2015, 18:27:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Otec prišiel unavený neskoro domov z práce, keď tu zrazu za ním dôjde jeho syn a pýta sa ho: Syn: "Ocko, môžem sa ťa niečo opýtať?" Otec: "Samozrejme, čo treba?" Syn: "Oci, koľko zarábaš za hodinu?" Otec: "To ťa nemusí zaujímať. Prečo to vôbec chceš vedieť?" S...
od Allein
pondělí 19. 10. 2015, 23:29:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Logický rozpor ve větách Plyšáčka na chatu

[19.10.15 21:55:39] Plyšáček → Shillen : Jsi mladá, nemáš schopnost sebereflexe. Podívej se, komu děkuješ. Já to mám pestřejší. Děkuji i odpůrcům plyše. Hodnotím příspěvky a názory, ne autory. O zhruba hodinu a půl později... [19.10.15 23:19:31] Plyšáček : Daminanovi jsem odebral svá 3 poděkování. [...
od Medvídek
úterý 20. 10. 2015, 23:53:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Hledal jsem si svého pedofila!

Po zhlédnutí filmu "Danieluv svět", kde jsem hledal nějaký portál kam napsat svůj dojem z filmu jsem narazil na tento web. Nejsem pedofil, ale od svých tak sedmi let jsem po hodném pedofilovi toužil. Už hodně v raném věku,...snad v těch 7-8 letech jsem věděl, že se mi líbí starší muži a ja...
od alun
čtvrtek 5. 11. 2015, 22:47:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Člověk 13 No tak jsi pedofil, to není nic tak neobvyklého. Pokud tím neotravuješ ostatní lidi, tak to je v pohodě. Člověk 14 Aj ja som pedofil, efebofil a žijem s tým. Nie je to jednoduché, žiť s takýmto niečim, pretože moje šance na partnerský život s dospelou osobou sú značne zmenšené, ba priam a...
od K3i4L
sobota 7. 11. 2015, 16:52:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: K3i4L

S mojí sexuální orientací je to nyní problémovější.. moc jsem se tady ani vyjadřovat nechtěl, rozebrat si svoji orientaci můžu v klidu sám doma.. (Pro některé) Svoje vnímání dívek a žen bych mohl rozdělit na tři (čtyři) jednotlivé kategorie věku.. 0 - 3 roky: Holčička ještě nemá utvořenou povahu.. n...
od Kasz
pondělí 9. 11. 2015, 15:11:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

http://www.emimino.cz/diskuse/pedofilie-pedofilove-241941/ Diskuze vskutku zajímavá, zvlášť, když tam někdo našel naše fórum a mrskl tam tři náhodné profily... ve stylu "Profil: Petr Kasz, Líbí se mi dívky od 4 do 12 let" a k tomu napsal Fuj a blicího smajlíka. Na to někdo reagoval: "...
od alun
pondělí 9. 11. 2015, 17:51:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Je mi jasne z tychto nazorov, ze je nutna dalsia osveta, ale aj to, ze nie vsetci ludia to vnimaju rovnako. Mnoho ludi to nevidi jasne pretoze su zaslepeni silne emocionalne-poburenym "korektnym" nazorom ktory v spolocnosti ma dnes skoro kazdy. Co si myslíš, sakra, že jsem měl v plánu do ...
od Kasz
neděle 15. 11. 2015, 13:49:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

A ta novinka, nápis "VAROVANÝ UŽIVATEL" tam bude jako do kdy?! Po telefonickém hovoru s Plyšáčkem a po zvážení okolností nápis vracím zpět na původní. Bohužel je to tak, že když přijdu a vidím větu, na kterou jsem již nesčetněkrát někde reagoval, tak mě to naštve, takže pak i podle toho j...