Nalezeno 40 výsledků hledání

Zpět

od Slav
čtvrtek 9. 7. 2015, 16:04:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Slav - Jsem pedofil a naučil jsem se s tím žít

Ahoj všichni! Jsem tu nový, i když o tomto fóru už nějaký pátek vím. Zaregistroval jsem se ale až nyní, protože jak sami víte, je lepší dřívě přemýšlet než později litovat. Rozmýšlel jsem dlouho až jsem dospěl k závěru, že není možno dále pokračovat a věci v sobě dusit a nenít tak možnost si popovíd...
od Slav
čtvrtek 9. 7. 2015, 17:14:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem pedofil nebo na jen půl cesty?

Ynijed: Ahoj, rád bych ti řekl, že podobně jsem to prožíval i já. Byl jsem sice v té době mladší než ty, ale ten vnitřní hřejivý pocit, když vidím nějakou krásnou holčičku, tu radost, to je něco co mi za dlouhá léta nevymizelo a já jsem rád, že tomu stále tak je. Jen pocit být poblíž, slyšet její sm...
od Slav
čtvrtek 9. 7. 2015, 18:03:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stížnost na chování uživatele Kasz na chatu

Ahoj lidi. Jsem tu nový, takže pochopím, když mi řeknete, že do toho nemám co mluvit, přesto mi to nedá a svůj názor vyjádřím. Je v pořádku upozornit na nejapný vtip. Ten první v chatu pobavil i mě, asi už stárnu, ale naučil jsem se brát život s vtipem, jinak bych nejspíš už dávno natáhnul brka kvůl...
od Slav
čtvrtek 9. 7. 2015, 23:22:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sociálny experiment s dievčatkom (10) odhalil pedofila

Celé je to amatérsky zpracované a sehrané do poslední sekundy. Někdo chtěl upozornit na dost důležitou věc, ke které nenašel podklady, ale raději čerpal z mediálních pohádek o bubácích a tak si řekl, že manupulace je super věc. 1) 1:37 starší šedivý Rus začíná komunikovat s holčičkou rusky, holčička...
od Slav
čtvrtek 9. 7. 2015, 23:42:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zpěvákovi Issovi platil videoklip pedofil! (Blesk.cz)

Kasz: Nevím co za tím skutečně je a kauzu neznám, takže se nebudu vyjadřovat, ale asi když to psali v Blesku, tak to musí být pravda, jestli chápeš jak to myslím :D Filip: Dobře jsem se pobavil, na druhou stranu je mi smutno, protože vím že takto naše média opravdu fungují. Dnes na pravdě nezáleží, ...
od Slav
pátek 10. 7. 2015, 11:43:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Výběr hlášek z chatu

Nejlepší bráška : Dneska jsem brousil po čepeku a pročítal si fórum a najednou za mnou ségra: "Víš že nemáš být na to fejsbůku celý den." :D "Vždyť to není facebook..." :D "Tak co to je?" "To je... něco... jako Alík.cz..." "Aha, můžu se registrovat taky?...
od Slav
sobota 11. 7. 2015, 9:45:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem pedofil nebo na jen půl cesty?

Plyšáček: Moc děkuji, jsem tu chvíli a cítím se tu dobře. Vidím, že jsou tu dobří lidé, kteří se navzájem umí podpořit, chápou se, taktéž však vidím že se tu občas zbytečně dost do krve hádáte, což mi přijde zbytečné, na druhou stranu nemůže mít každý stejný názor na všechno, v rozdílnosti je síla č...
od Slav
sobota 11. 7. 2015, 10:01:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Neznám Plyšáčka tak jako vy, ale co jsem si zde měl možnost přečíst se mi prostě nelíbí. Člověk by měl vědět, kde je hranice, vědět co si je vhodné dovolit a co je už za hranicí slušnosti. Mluvíme tu o dětech, o našich malých láskách, o nedospělých, nevinných dětech, které milujeme svou duší. Budu r...
od Slav
sobota 11. 7. 2015, 13:08:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Rotherhamské peklo

Přečetl jsem si dnes článek, ze kterého si mi udělalo opravdu nevolno:

http://medzicas.sk/rotherhamske-peklo/
od Slav
sobota 11. 7. 2015, 13:29:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rotherhamské peklo

Gabriel Svoboda: Já jsem taktéž proti imigraci. Poslouchat nesmysly o tom, jak naši kulturu mohou obohatit je vysloveně urážka. Stačí se podívat přesně na tento konkrétní případ. Jak obohatil multikulturalismus Rotherham?

Toto není o rasismu, toto je o zachování naší vlastní kultury.
od Slav
sobota 11. 7. 2015, 19:18:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rotherhamské peklo

Odkedy sa z CEPEKu stal Stormfront? Odkazujes sem clanky z neseriozneho, rasistickeho webu zameraneho na konspiracne teorie a vyvolavanie strachu a nenavisti. Podle vás pseudohumanistů a zastánců multikulturalismu je všechno co nespadá do lajny mainstreamového masírování konspirační teorie neserióz...
od Slav
pondělí 13. 7. 2015, 12:47:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tori

Ahoj Tori, vítám tě mezi námi a chci ti poděkovat za tvou odvahu, že jsi se přidal. Těším se, že se o tobě dozvím více.
od Slav
pondělí 13. 7. 2015, 15:53:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozor na TrueCrypt!

Zdravím. K TrueCryptu. Osobně ho používám vcelku dlouho pro šifrování firemních dat a to zejména na přenosných zařízeních, kde je mnohem vyšší riziko, že by mohlo dojít minimálně ke ztrátě citlivých firemních dokumentů (zejména přihlašovacích údajů apod.), ať už ztrátou či kráděží. Snižuje se tím vý...
od Slav
pondělí 13. 7. 2015, 22:20:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Používání [spoiler] aneb jak šetřit pomalé připojení

Já mám dojem, že se jedná pouze o skrytí obsahu pro zpřehlednění, s již načtenými všemi daty. Jestli se to dá udělat v kódu jinak nevím, mám zkušenosti pouze s variantou skryto, ale načteno.
od Slav
středa 15. 7. 2015, 13:35:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: My hledáme děti a děti někoho

antikarel; Jakub : Naše společnost je přesně taková, jak jsme se ji udělali sami. Postavili ji lidé, kteří preferují mamon, slepou nanávist, strach z neznámého. Na základě jakýchsi hodnot, které se dnes již dávno neshodují s hodnotami našich předků. Dnešní fašizující společnost podkopává hodnoty li...
od Slav
středa 15. 7. 2015, 18:08:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Plyšáček : Ahoj, takže tu mám své odpovědi na tvé otázky: 1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají? - Nesnažím. Oblékám se normálně. 2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ? - Nenosím...
od Slav
čtvrtek 16. 7. 2015, 16:00:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mýty o zneužívání dětí

Stránka je to zajímavá a v mnoha směrech poučná. Potěšilo mě, že je tam i odkaz na stránky ČEPEK. Taktéž zajímavá mi přijde anketa, kterou tam vedle článku mají: Mluvili jste někdy se svými dětmi o sexuálním zneužívání? Ano, už v útlém věku a bavíme se o tom opakovaně s tím, jak dítě roste. 156 hlas...
od Slav
pátek 17. 7. 2015, 12:41:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Denník

Gabriel Svoboda : Není nad to, psát tu ručně. Počítač je neosobní a nevěřím, že pro psychohygienu (jak již určil Filip :) ) může působit stejným efektem, tedy pokud je našim cílem či snahou o vedlejší produkt tohoto typu mentálního uvolnění. Pokud jde čistě o zaznemanání faktů či dějů je však forma...
od Slav
sobota 18. 7. 2015, 11:16:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: České dívky x dívky jiných národností

Ahoj, nejdřívě se vyjádřím k dotazu od malou k vulgaritě mladých dívek . Jakákoli vulgarita u holčiček je dle mého názoru čistě problém prostředí, ve kterém vyrůstají. Rodiče, kteří ignorující svůj sllovník v přítomností dětí se pak nemají právo divit, že jejich dítě mluví naprosto stejně a tak na s...