Nalezeno 25 výsledků hledání

Zpět

od Little Hero
čtvrtek 15. 10. 2015, 13:10:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Něco málo o mně - Honda

Ahoj, taky tě tu vítám, poslední dobou se málokdy stane, že je tu někdo nový a přitom "na chlapečky". :) Mně se líbí chlapci tak od 5 do 12 let, někdy až od 3 do 13 let. Kolik je vlastně tobě?
od Little Hero
středa 11. 11. 2015, 1:11:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proč je k registraci na web nutný email?

anebo si vyberte dětského herce z ČR Proč zrovna z ČR? Tak třeba proto, aby měl z té vaší "lásky", také něco našinec. Zatím to vypadá, že si to užívají pouze venku... Dobrý den, čtu tady náhodou tohle vlákno a musím se smát... Nějak to nechápu. Co vám tolik vadí na tom, že máme u přezdívk...
od Little Hero
úterý 17. 11. 2015, 16:32:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vypnutí chatu

Popravdě řečeno mi taky není jasný, proč se problematičtí jedinci prostě nezabanujou třeba na měsíc, a kdyby dál otravovali, tak natrvalo. Je pravda, že jsem asi nikdy nepřišel v začátku nějakýho problému - zas tak moc často sem nechodím - a včera jsem zase přišel do rozjetý diskuse/polemiky/hádky a...
od Little Hero
sobota 21. 11. 2015, 13:15:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vypnutí chatu

Kasz to tak dobře vypnul, že teď neví, jak to zapnout... :D
od Little Hero
čtvrtek 26. 11. 2015, 11:35:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hledal jsem si svého pedofila!

Ahoj, já jsem spíš ve svým dětství hledal nějakýho "nejlepšího kamaráda", nebo někoho staršího, kdo by se mi věnoval, něco na způsob knížek J. Foglara. Teď v dospělosti mám často představy, jaké by to bylo, kdybych byl znova malý kluk a potkal někoho, jako jsem teď já... Taky klidně i se s...
od Little Hero
středa 2. 11. 2016, 19:23:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Je vnitřní samota správná? (Honzik38)

Ahoj Honziku, na téhle stránce se můžeš s ostatními bez ostychu bavit o tom, kdo jsi a co tě trápí. I pro tenhle účel byla tato stránka vytvořena. Jsem na tom podobně jako ty, jenom v mých preferencích jsou chlapci tak od 5 do 12 let, někdy až od 3 do 13 let. Je mi už skoro 40 let, ale vypadám tak o...
od Little Hero
sobota 10. 12. 2016, 3:11:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ahoj/Hello

Hallo and welcome here. I'm a boylover, too, I'm into boys about 5-12 yo but sometimes it's even about 3-13 yo. I'm 40 yo but I look much younger, about 30 yo. :D And no, I'm not into adult men. :D Actually I'm also quite interested in women lately. Unfortunatelly the pics of yourself are "no l...
od Little Hero
pátek 6. 1. 2017, 0:30:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Neaktivní fórum

Ahoj, možná by ses mohl/a zastavit a rozšřit řady aktivních členů. ;)
od Little Hero
pondělí 27. 2. 2017, 20:43:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Já srážky s blbcem. Je to vždycky hrozná ztráta času a energie.
od Little Hero
úterý 7. 3. 2017, 13:15:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mohl by mi někdo poradit

Zkus zajít k ZŠ s pytlíkem bonbónů. *laugh*
od Little Hero
středa 15. 3. 2017, 1:04:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Změny na fóru, pročišťování fóra, přísnější pravidla

Ahoj Sertraline, já bych Ti prominul, co jsi tu dělal, asi i proto, že jsem Tě tu s tou "druhou identitou" potkal pokud se dobře pamatuju jenom jednou, a myslím, že jsi to nedělal jen tak z plezíru. Zmiňuješ potlačenou nenávist z dětství, nevím, proč vznikla nebo proti komu nebo čemu byla ...
od Little Hero
pondělí 24. 4. 2017, 13:06:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem trochu jiným nováčkem

Ahoj, taky tě tu mezi námi vítám, už jsme si i psali na chatu. Doufám, že tě tam zase brzo uvidím. :)
od Little Hero
sobota 11. 11. 2017, 2:05:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chápete to

Ahoj, myslím si, že vzhledem k Tvému zneužívání teď sám na sebe pohlížíš jako na potenciálního zneužívače. Ale víš přece sám, že takový nejsi. Jsou zneužívači dětí, sexuální násilníci atp., a pak jsou pedofilové, my, pro které jsou děti nejkrásnější a nejsuprovější lidičkové na světě. No ne? :)
od Little Hero
pátek 22. 3. 2019, 20:59:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příběh oběti

Taky jsem si říkal, že mamince slečny (paní?) Terezy nepřišlo celá léta divné, že si jako malá najednou začala stěžovat na bolesti břicha a k tetě a strejdovi nechtěla jezdit a probrečela celý týden... Snad opravdu neměla jinou možnost hlídání, tak tomuhle nevěnovala pozornost, kdo ví... Nikdy si ni...
od Little Hero
neděle 29. 12. 2019, 2:47:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Žádost o kazuistiky uživatelů ČEPEKu

Nakonec jsem to taky vyplnil. Bylo to dostatečně krátké. :D
od Little Hero
sobota 27. 6. 2020, 21:53:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: I'm in love with myself as a child!

I think it's not that rare. Some pedophiles like what they looked like as a child. And yes, the fact children exist is the strongest power that keeps me alive, too. I haven't ever been thinking of a suicide (at least, not because of the fact I'm a pedophile) but the world would be very very boring w...
od Little Hero
sobota 2. 1. 2021, 0:55:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Děvčátko z hor

Já jsem jednu DDLG nebo ona psala ABDL holku potkal na Xchatu. Vyhledal jsem si na Wikipedii, co to přesněji je, a bylo tam napsané, že to mj. zahrnuje i znečišťování plenek, což tedy bylo při hře až na miminko. Tehdy jsem té holce napsal, že by se mi líbilo nějaké mazlení nebo nošení na rukou, uspá...
od Little Hero
pátek 23. 4. 2021, 21:28:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nahé fotky dětí se šíří po sociálních sítích (Policie ČR - Beroun)

Docela by mě zajímalo, jak vypadá nahá fotka dítěte. Chápal bych fotku nahého dítěte, ale takhle? *think*
od Little Hero
středa 6. 10. 2021, 21:59:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kokoti úchylný!

Hodně mi vadí ta morální stránka věci kdy vás dokáže vzrušit něco tak nevinného a bezbranného jako je dítě. Já zase nechápu ten myšlenkový konstrukt majoritní společnosti, že když mě někdo vzrušuje, tak to zákonitě znamená, že mám touhu mu ublížit a znásilnit ho. Copak vy máte stejné touhy vůči žen...
od Little Hero
sobota 21. 1. 2023, 19:47:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nemuset se už přetvařovat...

Ahoj, nereaguji na inzerát, jenom jsem ho viděl na hlavní stránce fóra jako poslední vložený příspěvek do sekce Seznamka. Chtěl jsem ti napsat, že jsi vždy vítán i na našem chatu a vůbec stránkách. Ale je možné, že už jsi se sám registroval.