Nalezeno 389 výsledků hledání

Zpět

od Fx100d
pondělí 13. 6. 2011, 22:02:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Věrná samota (báseň)

Věrná samota Když přijde nic, spojí se s prázdnotou, má duše víc promlouvá s samotou. Šedivé dny míhaj se za oknem, pochmurné sny střídaj se se smutkem. Doteky z lásky já nesmím darovat, nevinné krásky mohu jen sledovat. Dní prázdnoty je šíleně mnoho, mozkové závity šílí mi z toho. Chybí mi doteky ...
od Host
čtvrtek 1. 3. 2012, 6:56:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Validita PPG - výzkum

Pro vážnější zájemce doporučená literatura: Aleš Kolářský: Principy sexodiagnostiky. In: Slavoj Brichcín, Aleš Kolářský, Karel Netík, Petr Weiss: Sexuální delinkventi z pohledu psychiatrické sexuologie, Psychiatrické centrum Praha, 1996, str. 34-45 Tu knihu mají třeba v Národní knihovně na objednávk...
od Kasz
středa 25. 4. 2012, 15:38:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Alice Day 25.4.

Já na nějaké tyhle oficiální svátky moc nejsem. *dont_know* Jistě je to důležité datum v životě Liddella, ale v mém? V mém jsou jiná data důležitější... To už je mi bližší datum 26. dubna, kdy je výročí @= výbuchu atomové elektrárny v Černobylu. :-)
od topkapi
pátek 6. 7. 2012, 3:42:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

topkapi

Zdravím. Po několika letech půstu jsem před pár dny z náhlého pohnutí mysli zadal do googlu „pedofilie“, abych seznal, kam se od časů xchatu dostala česká pedofilní internetová komunita, a byl jsem velmi mile překvapen existencí tohoto sympatického webu. Internet se pro mne před mnoha lety stal vpra...
od LeeFa
sobota 23. 2. 2013, 16:38:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Dopis Angelovi (dopis)

Dopis napsaný mému bývalému příteli, pedofilovi, se kterým jsem v té době již pár týdnů chodila. Napsal mi báseň a já se z ní měla dozvědět, co je zač... Angelo - Zlatý inkoust Napsal bych tuží se zlatým inkoustem, napsal bych na řádky zatrpklá slova, napsal bych věty s podivným pocitem, v nichž ml...
od tdnka
neděle 5. 5. 2013, 22:40:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Odborná pomoc?

Zdravím všechny. Po mnoha a mnoha letech strávených na "druhé straně" v docela těžké závislosti na nelegálních obrázcích děvčátek jsem si poprvé založil účet jinde než na skrytém internetu. Jelikož jsem v situaci, kdy jsem se rozhodl se sebou zkusit něco udělat, rád bych se dotázal zda by ...
od Kasz
pátek 10. 5. 2013, 8:18:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Re:

Nevím, ale byť jsem tím čím jsem, tedy - člověkem, jenž se tomu po léta oddával a viděl snad všechnu "veřejně" dostupnou DP, myslím, že pravdu má Daniel. Je snad možné dívat se dlouhé hodiny na tohle a pak jít ven a vidět dívku, kterou potkáme "normálníma" :-) očima? Je možné se...
od Mathias8
úterý 11. 6. 2013, 21:23:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Coming out - jak na rodiče?

No ono to záleží hlavne na rodičoch ako to zoberú. Ja som spravil chybu ze som otcovi raz povedal to, že sa mi páčia malé dievčatká vo veku od 4-11 rokov. Nič som mu nepovedal iba to. Bolo to dávno a popravde ani neviem prečo som mu to povedal. Teraz si zo mna stále robí srandu a stále ma podpichuje...
od Kasz
úterý 9. 7. 2013, 15:10:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Sexuální variace (Reflex 33/2011)

Reflex 33/2011 - 18.08.2011 - Text: Lucie Tomanová Mámem kliku, protože česká sexuologie je nejpokrokovější a nejliberálnější na světě, a to především díky práci už zemřelého doktora Kurta Freunda a dnes žijící sexuologické legendy doktora Aleše Kolářského z Psychiatrické léčebny v pražských Bohnicí...
od simgiran
pátek 23. 8. 2013, 18:39:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Autismus

http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1353649816 Dotaz: Biomodulační terapie Obracím se na Vás s dotazem ohledně "biomodulační léčby" MUDR. Šuly a RNDr. Šmardy. Nějak nemohu věřit zázrakům, které tato metoda slibuje, např. vyléčení autismu. Již několik nadací sbírá peníze na dě...
od Daniel
čtvrtek 26. 9. 2013, 6:53:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

otec a dcera

Rád bych ostatní požádal o radu. Než ji vyslovím, napíši napřed něco z dosavadních zkušeností týkajících se mojí dcery. Popravdě jsem ani nečekal, že vlastní dcera ve mě nějaké sexuální vzrušení vyvolávat bude. Přišlo to, když dosáhla mého preferovaného věku, krátce před dosažením čtyř let. Vzpomíná...
od Myš
neděle 10. 11. 2013, 15:06:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Budeme slavní! (antifan ČEPEK song)

Ani se nedivím, že se kapela jmenuje Temple of Sorrow. Být jejím členem, také bych cítil zármutek a zoufalost, a to nejen ze svého hudebního projevu.
od Daniel
neděle 10. 11. 2013, 22:40:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Budeme slavní! (antifan ČEPEK song)

Vieš z určitostou povedať že bol naozaj pedák? Ak áno podla čoho to usudzuješ? Ja som si našiel že fotil deti a písal knihy pre deti. Lenže to ešte nemusí znamenať že naozaj bol pedofil. Sú nejaké fakty alebo teorie ktoré to potvrdzuju alebo poukazujú na to? Lebo ja som nič také nenašiel. Nezastáva...
od Sirius 01
pondělí 25. 11. 2013, 1:25:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: otec a dcera

A v hlavě se mi rozblikala barevná kontrolka s nápisem: Nesmíš ublížit vlastnímu dítěti. V mojom prípade sa vybili baterky a kontrolka zhasla...zneužil som svoju vlastnú dcéru vo veku 12rokov...ver mi, nestálo to za to. Ani nejde o ten výkon trestu...ten skutočný trest nastal až potom...Stratil som...
od Kasz
středa 15. 1. 2014, 10:54:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nenechte si sexuálně prznit děti. Pedofilové na postupu

jj píše:No v Nizozemi tusim tu hranici posunuli na svoleni k sexu na 12 let :D ne jak tady na 14 :D
U nás je věková hranice 15 let, nikoliv 14, v Nizozemí je 16 let, nikoliv 12.

Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Ages_of_consent_in_Europe#Netherlands
od simgiran
středa 15. 1. 2014, 14:17:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nenechte si sexuálně prznit děti. Pedofilové na postupu

Takže Evropská unie není liberální, jak tady blábolíš, ale tvrdě fašistická. Pedofil, který by podporoval Evrospkou unii nebo dokonce hlasoval pro eurohujerské strany (ČSSD, TOP09, KDU-ČSL), by byl srovnatelný s židem, který ve 30. letech volil Hitlera. Gabrieli, myslím, že tady hodně přestřeluješ....
od simgiran
čtvrtek 16. 1. 2014, 10:23:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nenechte si sexuálně prznit děti. Pedofilové na postupu

Gabrieli, probuď se prosím. Plácáš nesmysly. Neberu ti kritiku EU, je hodně co na ní kritizovat. Ale nepovídej takové blbosti s bílým pracujícím nehomosexuálním mužem.
od Kasz
čtvrtek 30. 1. 2014, 23:46:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilie v dobach minulych

No, malou, tvůj příspěvek je plný nejrůznějších polopravd... bohužel teď nemám zrovna moc energii na vypisování, v čem se mýlíš. Třeba někdy později.
od Marketa
úterý 4. 2. 2014, 9:39:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Děti a elektronika

Musím říct, že když třeba čekáme u doktorky v ordinaci tak si i menší děti hrají s "chytrými telefony" hry, aby se zabavily... Nevím, naše dcera (ta straší, 3letá) si neumí sama zapnout ani televizi. Odmala jsem jí učila, že ovladač není na hraní a na naše telefony taky nesahá. Pohádky na ...
od Daniel
úterý 4. 3. 2014, 17:06:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ako som sa zamiloval

Moji životní láskou je moje krásná manželka. Potkali jsme se po skončení studií. Odstěhoval jsem se tehdy do jiného města a začal zde pracovat. Trápila mě ale samota a rozhodl jsem se s tím něco dělat. V místní církvi, kam jsem začal chodit, jsem se seznámil s jedním manželským párem a požádal je o ...