Nalezeno 12 výsledků hledání

Zpět

od Livrey
sobota 26. 12. 2015, 14:38:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nechci znít příliš jako narcis... Ale jo, vždycky jsem se si líbila i když jsem byla malá a i teď když už jsem větší (ale už o poznání méně). Ta klučicí odřená kolena a ten škaredý škleb na fotkách by se ale každému zde určitě nelíbil... Já se totiž na většině fotek mračím, protože (a to platí stále...
od Livrey
pátek 4. 3. 2016, 16:10:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co dělají děti po večerce na lyžáku

Já právě přijela z lyžáku a musím říct, že všichni byli tak unavení, že dodržovali i večerku... V tercii jsme byli rozhodně hlučnější, přestože nikdo moc alkoholu neměl. No jde to s námi z kopce :D Co však bylo horší byl odpolední klid, kdy jsme měli být všichni na svých pokojích a nesměli jsme se a...
od Livrey
sobota 12. 3. 2016, 11:52:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Summerhill

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1042643646-nehasit-horim/304294341530004-historik-jan-zelenka/ Přijde mi hodně zajímavý vývoj života tohohle kutíka. Byla jsem dost překvapena, když jsem našla tohle jméno zrovna v tomhle cyklu dokumentů. ( http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/49607/jsem-hloupej-blo...
od Livrey
čtvrtek 24. 3. 2016, 11:55:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Is pedophilia only problem of men?

Because is old stereotype that women should take care of children, not men. (Still some people think all women should stay in a kitchen, take care of house and their children. And men should make career and earn money.) But it is changing and people are more open minded (e.g. toward dads at a "...
od Livrey
sobota 2. 4. 2016, 19:02:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mezinárodní výzkum sexuálních preferencí

simgiran píše:
p123 píše:Taktéž jevím zájem a ozval jsem se mailem. :)
Ty, takový asexuál? Kdoví, jestli se ti něco vůbec zvětší. :P
Ale pořád to je větší pravděpodobnost než u mě :P
od Livrey
pondělí 11. 4. 2016, 21:49:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Výběr hlášek z chatu

[08.04.16 18:01:06] Forst Jan → Deny : s virtualni DP je to slozite. Mozna legalni je, mozna neni. […] [08.04.16 18:02:14] Livrey → Forst Jan : Njn. Měl by se někdo konečně obětovat a jít se ohlásit na policii a zjistit jak k tomu vlastně soud přistupuje [08.04.16 18:04:08] Forst Jan → Livrey : no T...
od Livrey
neděle 22. 5. 2016, 23:18:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Růžová barva mužnosti

Drsným chlapům patří růžová. Dřív to byla barva boje a síly (Xman.idnes.cz) Barva chlapů, barva mužnosti a energického životního pudu. Dokonce barva rváčů, neurvalců a neotesanců. Růžová dříve rozhodně nebyla symbolem zženštilosti. Dějiny jejího vnímání společností jsou výmluvným dokladem o tom, ja...
od Livrey
pondělí 30. 5. 2016, 19:36:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem chlap a rád chodím na animáky

Pokud nemám s kým jít a vážně to chci vidět, tak klidně jdu sama (protože kde jinde můžu podpořit daný film a kde jinde se nebudu muset strachovat, že se mi spálí popcorn v mikrovlnce). Žádný tlak společnosti necítím, ostatně ani nemám moc proč, když jsem náctiletá dívka, která jde sama na animák. (...
od Livrey
neděle 1. 1. 2017, 20:31:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

National Geographic píše historii, na obálce má transgender

http://www.hatefree.cz/blo/hf-zpravy/1886-national-geographic-leden-2017 Lednové číslo magazínu National Geographic vstoupilo do historie – na obálce se totiž objevila 9letá Avery Jackson, která se už před 2 lety podělila o svůj příběh, život transgender dítěte. Avery, která se narodila jako chlape...
od Livrey
neděle 2. 4. 2017, 14:15:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Já se bojím toho, že v budu dělat práci, která mě bude tak vnitřně vysávat, že nebudu mít sílu na dělání jiných věcí a budu mít tak sražený hřebínek, že ji bude nemožné změnit.
od Livrey
pondělí 19. 11. 2018, 16:52:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uděleno varování uživateli Gabrielovi Svobodovi

Takto položená věta vyznívá tak, že uživatel by chtěl, aby se na nic nepřišlo, aby dítě bylo zneužíváno po fyzické i psychické stránce nadále, aby setrvávalo v nějakém šíleném "vztahu" s pedofilem, který evidentně na dobro dítěte nemyslí. [...] Tady se bavíme o dlouhodobém ruinování dětsk...