Nalezeno 71 výsledků hledání

Zpět

od Mathias8
neděle 26. 5. 2013, 20:42:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moje pocity

Jaký by teda měl podle tebe být pedofil? V čem se od té představy lišíš? Tak to máte mezi sebou pouhých 8 let. Co mám dělat já - jsem o 15 let starší... :( Ja som si zvykol na to že som pedak a dokážem s tim žiť, len tá zamilovanosť ma ničí a mám potom blbé myšlienky si ublížiť nejako...To je všetk...
od Troper
pátek 16. 8. 2013, 14:09:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Bez urazky, ja jednoducho nabozensku vieru v zivote nepochopim. Veci ako fyzika, chemia, psychologia, metafyzika, filozofia vysvetluju tento svet vo vsetkej jeho krase a skaredosti ovela lepsie, uspokojivejsie ako akekolvek tisice rokov stare nabozenstvo. Bolo zopar vyskumov co zistilo ze niektori l...
od simgiran
středa 13. 11. 2013, 12:15:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Květákovo (evangelikální) okénko

Jen pro zamyšlení: Bůh či vyšší bytost je to, u čeho si již nic většího nelze představit. Bůh existuje v pochopení. A pokud Bůh existuje v pochopení, můžeme si ho představit, že je větší existencí v realitě. Bůh proto musí existovat. Není tam rozpor s Bůh je pro mě tak komplikovaná bytost, že snad ...
od simgiran
čtvrtek 9. 1. 2014, 13:23:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Květákovo (evangelikální) okénko

Ona Bible není tak úplně konzistentní a postava Boha se v ní mění a dost často mění svoje postoje. Což je celkem fajn, když člověk bere jako literaturu, kde lidé promítaly své dobové představy, která odráží společenskou situaci aktuální v době svého vzniku, ovšem už to není tolik fajn, pokud má být ...
od efix
pondělí 4. 8. 2014, 20:49:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Neměli bychom tento web zrušit?

V posledních dnech jsme měli tu čest být v hledáčku několika novinářů, jejichž jedinou zjevnou snahou bylo zdiskreditovat náš web, vyvolat senzaci, na straně veřejnosti pak odpor a zhnusení. Když je tedy náš web tak prohnilý a při jeho provozování „ztrácíme soudnost“ (1), kladu si otázku, zda-li byc...
od dodo
pondělí 11. 8. 2014, 22:53:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Příběh pedofila Doda

pozn. efix: Publikováno na žádost doda, původní příspěvek na stránce EPEF. Doporučuji k přečtení, protože to opravdu není typický příběh v porovnání s ostaními, které zde máme. Příběh jednoho pedofila ... Co již není pedofil :-) Moje první sexuální vzpomínka je asi z 8. roku života. Začal jsem si p...
od Karel Žák
neděle 17. 8. 2014, 2:47:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Podpora účasti komunity ČEPEK na Prague Pride (krytí zad

Podávám zprávu o průběhu účasti zástupců komunity ČEPEK z pohledu člena podpůrného týmu. Průvodu se zúčastnili celkem 2 odvážní zástupci komunity ČEPEK - simgiran a Myš. Simgiran se zdál být méně smělý než Myš, který už od počátku průvodu postupně rozdával letáčky, které měl předem připravené a kter...
od Kasz
neděle 17. 8. 2014, 15:17:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Podpora účasti komunity ČEPEK na Prague Pride (krytí zad

Letáček obsahoval tento text (pokud tedy mám správnou verzi, Myš mě kdyžtak opraví): Kdo jsme? Jsme lidé, které spojuje jedna společná věc - přitahují nás děti. Erotické zaměření na děti se odborně nazývá pedofilie. Pedofilie neznamená pohlavní zneužívání dětí! Proč se účastníme Prague Pride? Snažím...
od Myš
neděle 17. 8. 2014, 23:35:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Podpora účasti komunity ČEPEK na Prague Pride (krytí zad

Kája to napsal velmi dobře. Za sebe doplním jen několik pár dalších poznatků. Začátek pochodu se nesl ve velmi klidném duchu. Celkem nás bylo 7, se simíkem jsme se účastnili a pět lidí - Karel, Helča, Mgr. Martin Fafejta, Ph. D. (sociolog a VŠ pedagog) a dva členové ČEPEKu nás doprovázeli. Pan Fafej...
od FlyInRoom
pondělí 18. 8. 2014, 16:45:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Těžký osud vyvrhela společnosti...? (krátká úvaha)

Těžký osud vyvrhela společnosti...? Tak si kráčím po megasupermarketu a vtom mi v cestě překáží nákupní vozík s jistým půvabným obsahem. V sedle, nad tou hromadou jistě nesmyslných a přesto velmi výhodně zakoupenych výrobků, spokojeně usazeno devcatko tak do dvou let, dle meho odhadu. Již zdálky mě...
od Waky
pondělí 29. 9. 2014, 19:30:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pár poznámek o vnímání "z druhé strany"

Zdravím všechny diskutující. S vašimi stránkami jsem se poprvé setkala před pěti lety, kdy na fórum Gay komunita, kde působím jako administrátor, napsal Jirka Fx100d. Neměla jsem z toho tenkrát příliš radost, spíš mě to vyděsilo (vůbec komunikace s pedofilem). K pedofilům jsem měla velmi rezervovaný...
od Kasz
úterý 30. 9. 2014, 1:00:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pár poznámek o vnímání "z druhé strany"

Milá Waky, velice děkuji za tvůj příspěvek. Je to přesně tak, jak to popisuješ. Ono se toho vlastně ani nedá udělat víc, než jak to děláme. Myslím si, že tento web má několik funkcí. Jedna z nich je ta, abychom se zde my jako pedofilové cítili příjemně, "jako doma", abychom zde rádi chodil...
od Marco Freeman
pátek 19. 12. 2014, 15:41:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od FlyInRoom
úterý 23. 12. 2014, 5:50:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Poloha dětí při sezení na klíně

Já Plyšáčkův, jistě velmi hodnotný text nepřečetl celý. Skončil jsem pár řádků pod styly sezení. Napadá mě při četbě pár otázek; nevim jestli to tu někdo již řešil, tak se když tak omlouvám za duplicitu. Co když bude situace složitější? Například pokud bude mít dospělý pouze jednu nohu, jaké budou v...
od Kasz
pátek 26. 12. 2014, 12:40:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Modlitby

Prostě a jasně: Máš erekci při práci s dětmi ? Tak jsi uchyl a nemáš právo s nimi pracovat. A pokud jsi opravdu zodpovědný tak to tak uděláš..... Překvapuje mě, že tady máme už dokonce i soudce, kteří se vůbec nezajímají o příčinu oné erekce. Znovu opakuji, že pohlavní zneužití je ÚMYSLNÝ trestný č...
od Jeremy
neděle 1. 3. 2015, 13:50:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chat

Na chat chodím minimálne, ale tomu čo píše Jan rozumiem. Berem to ako taký miestny folklór, ktorý mi síce nepríde veľmi vtipný (hoci často to je patrne mienené ako vtip), ale ani nebezpečný pre trochu zbehlých členov, ktorí rozumejú kontextu a tomu, že sa jedná, hoci možno o trochu pubertálnu, ale p...
od Marco Freeman
pondělí 6. 4. 2015, 15:48:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Byl jsem pedofilem už ve školce :)

Marco Freeman píše:Takže se přidávám, také pedofil odmala...
Abych svoje tvrzení podložil, dnes jsem se prohrabával věcmi a objevil nečekaně pár věcí ze ZŠ. V páté třídě jsem dostal poznámku: "O přestávkách chodí k žákům nižších ročníků a podezřele často jim kupuje v automatu pití." :D
od dodo
pondělí 6. 4. 2015, 19:02:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Byl jsem pedofilem už ve školce :)

já zase měl v 8 letech představu jak brutálně znásilním spolužačku dokonce jsem si to zapisoval.....
od Marco Freeman
neděle 10. 5. 2015, 13:34:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem pedofil nebo na jen půl cesty?

Ahoj Ynijede. :) Vítám tě na zdejším fóru. Těžko říct, jak to máš. Sám mám za to, že není třeba si v tom hned teď na sílu udělat jasno. Důležité podle mě je, že již vnímáš, že bys potencionálně mohl ten pedofil/hebefil být, tudíž sis zjistil například i informace na zdejším webu o tom, že i nějaké t...