Nalezeno 585 výsledků hledání

Zpět

od Ondřej
středa 1. 5. 2013, 20:01:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Život (báseň)

Život Kde jsi můj živote, kde Tě mám? Zavřený za mřížemi o Tobě rozjímám sedě v okně a do přírody koukaje, v očích slzy a v srdci žal, radosti nemaje. Ztrácím Tě, chybil jsem, jsem za to trestán, však jak Tě miluji, to víš jen Ty sám. Já to vím, Ty to víš, oba to víme, víme též, že na čas kroky své...
od radoslav
pátek 8. 11. 2013, 19:52:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Trochu lásky ... (lyrika a próza)

Vyznanie Vďaka tebe je život inenzivnejsi, plnší, príjemnejší, či už si blízko ,alebo ďaleko Najlepšie je ak si po ruke, ale ak si ďaleko aj tak si stále pri mne a môžem na teba myslieť zaujímať sa o teba počuť ta, pišať si s tebou zbožňovať a milovať. No keď som s tebou tvoja prítomnosť niečo zmen...
od Wydra
čtvrtek 17. 4. 2014, 17:39:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

STALO SE VE VAGÓNU ČD (Humorná story ze života). V kupé vlaku nás sedělo pět a na další zastávce k nám přistoupila mladistvě vypadající dáma s chlapcem, který jak se později ukázalo – nebyl syn, ale vnouček. Spořádaně jsme oba dva pustili na místa, která i navzdory špinavým oknům umožňovala hezký vý...
od Hranicar
sobota 26. 7. 2014, 14:05:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Je lepší spokojenost, nebo pomíjivé štěstí?

Řekněme, že si potřebuju vylít srdce. Dlouho přemýšlím o jedné věci. Já momentálně žiju jakž takž vyrovnaným a spokojený životem, nebo alespoň spokojeným na své někdejší poměry. Zbavil jsem se depresí, zbavil jsem se hnusné závislosti na chlastu, dal jsem do pořádku zdeformované rodinné vztahy, po d...
od Myš
sobota 2. 8. 2014, 18:23:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Něco z tábora. Já: " Připravíme se na boj! Potřebujeme šišky jako munici." Kutík (8): "Super, půjdeme k řece." Já: "Podívej, tam jsou ale samé listnáče" Kutík (8): "A to je problém?" Nejoblíbenější hry dětí: Zlochtej Myš, pomaluj Myš barvami na obličej, Myš dě...
od Myš
sobota 16. 8. 2014, 22:28:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Taky přidám něco z výslechové místnosti kdesi v Praze: Vysvětlení bylo požadováno z důvodu odhalení trestného činu nebo přestupku a jeho pachatele ve věci POZNATEK - NABÍZENÍ INFORMAČNÍCH LETÁČKŮ: "Pedofilie neznamená sexuální zneužívání dětí!" ----- "A vy jste jako pedofil?". &q...
od gampo
neděle 19. 10. 2014, 11:54:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Boj o život (báseň)

Zdravím Vás všechny vyzkoušel jsem napsat kýč...:-)))) Nebo-li zkoušel jsem dát některé věci do veršů,ale moc se to nepovedlo.Nicméně nejsem Karel J. Erben. Ale i tak někdy by měl zkusit člověk naprosto všechno. Mějte se :D Boj o život Trápení co bolí se narodí, v jeho hlavě myšlenky na smrt se urod...
od Myš
středa 26. 11. 2014, 14:47:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Jaký je rozdíl mezi Zemanem a BééeLkem?

Zeman: "Ku*da sem, ku*da tam"
BééeLko: "Kutík sem, kutík tam"
-------
Bez kontextu to asi nezní tak dobře, ale kamarádku jsem docela dostal :D
od simgiran
sobota 24. 1. 2015, 11:49:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Píše malá holčička Ježíškovi: Milý Ježíšku, přines také nějaké oblečení všem těm nahým dětem

v tatínkově počítači.
od Mathias8
středa 4. 2. 2015, 9:55:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Citáty

(Pridávam pár citátou, ktoré ma inšpirovali. Ak máte aj vy nejaké... budem rád keď pridáte :) ) "Život sa nemeria počtom nádychov a výdychov, ale počtom okamihov, ktoré nám vyrazili dych!!!" "Sú ľudia ktorí sú nezadaní preto, že im nestačí jeden človek, niektorí sú nezadaní, pretože m...
od Jeremy
pátek 6. 2. 2015, 1:16:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Blížnemu (báseň)

Blížnemu Nepoznáš, nie nepoznaš môj svet, a nepoznáš moje srdce, predsa ma súdiť vieš, a nenávidieť z duše. Poznáš, a poznávaš ma v obrazoch, ktoré mi prisudzujú iní, zovieraš pästi v rozpakoch, ak necítim sa byť vinný. Nepočuješ, nie nepočuješ moje myšlienky, a nepočuješ vnútra ozvenu, predsa chce...
od Jeremy
středa 18. 2. 2015, 7:53:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zdravím

V jednej relácii o pedofílii (link je aj niekde na tomto fóre) bola zmienka o tom, že najčastejšou variantou pedofílie je prípad orientácie na chlapcov. Tu som mal ale vždy pocit, že je to práve naopak. Možno je to len môj pocit, ale mám dojem, že v poslednom čase sa to začalo obracať a stále viac n...
od Gabry Ponte
středa 18. 2. 2015, 8:59:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zdravím

Jéé, ďalší BL. Vitaj medzi nami, ja mám 20 a aj mne sa páčia malí kutíci. Som rád, že si nabral odvahu a zaregistroval sa.
od Myš
středa 18. 2. 2015, 14:36:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zdravím

Filip píše:Vedel som, že musia existovať aj dobrí pedofili, len sa báli vyliezť
Tak touhle větou jsi mi pobavil, je docela trefná :)

Ať se ti tu líbí
Myš
od Marco Freeman
středa 18. 2. 2015, 17:06:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zdravím

Ahoj Filipe,
také tě vítám na fóru. Doufám, že se ti zde bude líbit. :) Je super číst příspěvek někoho, kdo zjevně nebere pedofilii jako nějaké velké prokletí, ale spíš možná naopak, potěší to. :)

Měj se pěkně,
Marco F.
od Mato
čtvrtek 5. 3. 2015, 23:42:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: zdravim vas

Konečne vidím komentár logicky uvažujúceho človeka a nie len ovplyvneného kritizujúceho mamlasa :)
od Daniel
úterý 10. 3. 2015, 16:03:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Připadá mi, malou, že máš stejný problém jako Honza, tj. (zjednodušeně řečeno) že vidíš sex i tam, kde žádný není. Jenom reaguješ na podněty jiným způsobem, než on. A na rozdíl od Honzy si ani nepřipouštíš, že nějaký problém máš.

Daniel
od Allein
sobota 21. 3. 2015, 22:57:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

[15.03.15 15:44:15] Marco Freeman -> Plyšáček : Prcek (tehdy 7 let): "Jako já se sebe taky dotýkám. Tam dole." Já: "To je fajn, masturbování uvolňuje - dotýkáš se tam dole, ale třeba i různě po těle, aby ti to bylo příjemné, a dělá ti to hezké pocity. Jen je dobré, když si dáš pozor,...
od Marco Freeman
sobota 21. 3. 2015, 23:29:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

[15.03.15 15:44:15] Marco Freeman -> Plyšáček : Prcek (tehdy 7 let): "Jako já se sebe taky dotýkám. Tam dole." Já: "To je fajn, masturbování uvolňuje - dotýkáš se tam dole, ale třeba i různě po těle, aby ti to bylo příjemné, a dělá ti to hezké pocity. Jen je dobré, když si dáš pozor,...