Nalezeno 7 výsledků hledání

Zpět

od Mathias8
pondělí 16. 6. 2014, 0:18:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Prvá láska

Chcel by som sem napísať niečo o tom ako som spoznal svoju prvú lásku. Úplne prvú lásku. Je to už dávno. Prisťahovali sa sem z Moravy. Bývali u babky. Spoznal som sa snou vďaka bratovi pretože ten chodil s jej sestrou do triedy. Chodila do kostola pravidelne s babkou. ...Vtedy mala 8-9 rokov. Bola d...
od Forst Jan
pondělí 9. 2. 2015, 10:54:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jan.F

Původně jsem nechtěl svůj příběh psát, ale nakonec jsem se rozhodl, že nikomu tím neublížím, nic mě to stát nebude, a třeba tím někomu pomůžu. Až tak do 13 let probíhal můj život normálně jak to jen jde. Měl jsem milující rodinu, ve škole jsem byl oblíbený, začali první lasky (dokonce jsem se držel ...
od Mathias8
pondělí 23. 3. 2015, 9:18:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Plyšový macko

Tmavým lesom sa ozývali vzlyky. Detský hlások sa niesol pomedzi staré popraskané kmene stromov. Tam kdesi, medzi hustým porastom sedelo asi päťročné dievčatko. Sedelo schúlené a čosi držalo v rukách. Hlavu mala položenú na kolenách a v plavých vláskoch zapletené halúzky a špinu zo zeme. Na jej útlom...
od Mathias8
čtvrtek 23. 4. 2015, 9:46:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

List holčičke

Včera som mal chvílku tak som napísal list svojej princezne(samozrejme som jej ho neposlal, ale možno niekedy v budúcnosti, keď nájdem odvahu jej to poviem buď osobne alebo jej ho pošlem, možno niečo pozmením) Najradšej by som jej to povedal osobne a možno jej to nepoviem nikdy. Ale myslím si, že on...
od Mathias8
pátek 15. 7. 2016, 23:24:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pedofil - Dobrý človek!?

"Keď som bola malá kamarátila som sa starším chlapcom a bol do mňa zamilovany. Povedal mi to. Asi to bol pedofil ale bol to velmi dobrý človek..." "Keď som bola malá kamarátila som sa so starším bral ma na vylety, povedal mi že ma má rád, čítal mi, skladal pre mňa pesničky a boli to k...
od LBoy
pátek 23. 12. 2016, 2:02:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

LBoy - môj príbeh

V tejto komunite som už dlhšiu dobu. Presnejšie od roku 2004, keď som sa prvý krát dostal ešte na vtedajšie xko.cz do Boylove miestnosti. Keď si tak čítam občas toto fórum premýšľam nad tým, že možno jeden životný príbeh niekoho, kto sa už nehľadá, ale je vyspelý a vyrovnaný BL by mohol byť prínosom...
od Seigold
středa 28. 12. 2016, 20:22:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Seigold - kriminální pedofil

Ahoj lidi, na chatu jsem slíbil, že zkusím napsat svůj životní příběh. Čím více o tom přemýšlí, tím těžší je najít nějaký začátek. Je mi přes padesát, a že jsem na malé kluky, jsem si uvědomil dost pozdě, až po vojně. Vše vlastně začalo na chatě mého otce. Přijel jsem ho neohlášen navštívit chvíli p...