Nalezeno 704 výsledků hledání

Zpět

od Marco Freeman
neděle 16. 11. 2014, 17:06:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Informace o orientaci na uživatelském profilu

Plyšáček píše:Ti, co uvádějí věk nad 12, určitě nad 15 let mi ZDE připadají poněkud "úchylní". :D
Mně taky! Že jo, stejně je to nad 8 všechno stejné :D
od Marco Freeman
neděle 30. 11. 2014, 16:29:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Šikana a "online" zneužívání milované osoby

Šikana Představte si, že dítě, do kterého jste zamilovaní, někdo šikanuje. Není to příjemná představa. Zkuste se přesto vyjádřit alespoň k následujícím situacím: 1) Dítě za vámi přijde a narovinu vám poví, že spolužáci mu např. schazují věci z lavice, tahají ho za vlasy a všelijak ho ponižují. A tí...
od Marco Freeman
pátek 19. 12. 2014, 15:41:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od Marco Freeman
pátek 19. 12. 2014, 17:20:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dětská oběť, nebo předčasně vyspělá „lolitka“? (Zena-in.

Bavíme se o dospělosti, tak jen poznamenávám, že dospělost není jen o tom, jestli má někdo menstruaci nebo je schopný se rozmnožovat. :) Dospělost je také určitý stav mysli. Definuje se jako schopnost umět posoudit své činy a nést následky, být připravený na zakládání rodiny z vlastní vůle a schopný...
od Marco Freeman
sobota 20. 12. 2014, 21:05:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Výběr hlášek z chatu

jirka : Mě se taky líbí prirozený holčičky.
Gabriel Svoboda : jj mně se taky líbí přirození holčičky
Gabriel Svoboda : sakra překlep :D
od Marco Freeman
neděle 21. 12. 2014, 14:02:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dočasné rozloučení s naturistickými akcemi do rozsudku N

Ještě mě napadá, že naturistické akce jsou v pořádku, ale měli by tam chodit jen lidé 18+ případně 15+. Ne proto, že by se dítě mohlo stát "potenciální obětí pedofilů" ( :D ), ale proto, že se to dítě ještě nemůže rozhodnout, zda tam chce, či ne. Když jsem měl šest, taky by mě kdokoliv vyt...
od Marco Freeman
neděle 21. 12. 2014, 18:46:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dočasné rozloučení s naturistickými akcemi do rozsudku N

Píšeš, že se dítě může rozhodnout, říct si, co chce. Jenže v tom případě proč máme napsáno na stránkách:
Děti zkrátka nevidí dlouhodobé následky a nemohou dát skutečný souhlas k něčemu, čemu nerozumí.
Tahle věta ti odpovídá svou druhou částí sama.
od Marco Freeman
neděle 21. 12. 2014, 19:52:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dočasné rozloučení s naturistickými akcemi do rozsudku N

Jeremy, Ja rozumiem tomu, že vnímaš nahotu ako niečo nepatričné, čo ťa uvádza do rozpakov. Bol som vychovaný podobne a tiež sa cítim nesvoj vo verejných sprchách a podobne. to jsem prosím tebe psal kde? :) Nahota mě do rozpaků neuvádí, pokud se jedná o něco vysloveně nutného - jak jsem někde výše po...
od Marco Freeman
pondělí 22. 12. 2014, 15:03:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dospělí přátelé dětí

Tam teda ale padají perly! *mega_shock* Článek jsem vnímal jako dobrý, o Pět P vím, a vždycky jsem si myslel, že lidi (nebo alespoň většina lidí) to považují za dobrý nápad - přece jen, když dítě nemá u vrstevníku kamarády a potřebuje se někomu svěřovat, ne vždy postačí rada "neseď tolik u toho...
od Marco Freeman
sobota 3. 1. 2015, 21:41:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vonkajšie prejavy pedofílie

Asi bychom se měli zamyslet nad tím, že orientace jen tak patrná není. Ne, pokud už nejsme děti a sami nechceme, aby patrná byla. Podle mě je nejrizikovější období na "krytí" orientace právě dětství a celkově doba, dokud si samotnou orientaci neuvědomíme. Protože to, že se nám v našem příp...
od Marco Freeman
středa 7. 1. 2015, 17:51:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Já jsem proto,aby se v radě OSN vydal zákon,kde je zakotveno,že děti mají právo na lásku a sexualitu. Je smutné,že ve světě je násilý více tolerováno na dětech než fakt,když dítě chce z vlastní iniciativi hledat,zkusit,experimentovat či prožívat sexualitu,podle toho jak je dítě nato psychycky či fi...