Nalezeno 433 výsledků hledání

Zpět

od Kasz
středa 5. 6. 2013, 22:41:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Povodně 2013 - pro odlehčení

1) Kuk, je někdo doma? 2) České fjordy 3) Zahrajeme si fotbal? 4) Čekání na autobus MHD 5) Nechápu, proč budují přírodní koupaliště nad úrovní terénu 6) Statek v Kralupech POD Vltavou 7) Aspoň někde to postavili v bezpečné výšce... 8) Pohled na tribunu vodního závodiště koní Praha-Velká Chuchle 9) P...
od Sasuke
čtvrtek 10. 7. 2014, 19:53:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vitalia.cz: Pedofil je přítel dětí

Pokud mu to pomáhá udržet pudy na uzdě, pak lze mluvit i o chování společensky prospěšném. Netvrdím, že je masturbace špatná věc. Ale nemůžeš to prezentovat tak, že pokud mu to drží pudy na uzdě (jinak řečeno je závislý na mastrubaci, aby někoho třeba neosahával nebo i případně nezneužil), tak je t...
od Sasuke
čtvrtek 10. 7. 2014, 20:19:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vitalia.cz: Pedofil je přítel dětí

Nemyslel jsem to tak, že by se člověk měl snažit s masturbací úplně přestat. Jak už jsem řekl, na masturbaci samotné toho není nic moc špatného. Například pokud bych měl čas a prostě bych si chtěl zamasturbovat, budiž. Klidně. Ale jakmile se z toho stává nutnost, jakmile vím, že když si nevyhoním, n...
od Sasuke
čtvrtek 10. 7. 2014, 20:57:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vitalia.cz: Pedofil je přítel dětí

Masturbuji každý den, mám-li k tomu příležitost, nejčastěji před spaním. Jsem na masturbaci "závislý", asi od 13ti let masturbuji denně, občas - je-li nálada - i několikrát za den. Pokud si večer před spaním nemohu z nějakého důvodu "ulevit", hůř se mi usíná. Po masturbaci cítím...
od Sasuke
pátek 11. 7. 2014, 0:24:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vitalia.cz: Pedofil je přítel dětí

...jednak to nepřímo ubližuje těm dětem... Neubližuje. S druhou částí souvětí ale souhlasím. No, fyzicky jim to samozřejmě neublíží, Kaszi, ale podívej se na to ne z pohledu pedofila, ale z pohledu dítěte, které v tou videu účinkuje. Já zneužívaný v dětství byl. Docela dost let a tehdy mi to nepřiš...
od radoslav
čtvrtek 18. 9. 2014, 9:42:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Život pedofila- ako sa s tým vyrovnať?

Dlho som premýšľal ako začať. Nie je vôbec jednoduché o tom rozprávať. Keď som mal asi dvanásť, veľmi ma to ťahalo k môjmu spolužiakovi, ale vtedy som si myslel, že je to normálne a ono sa to zmení.Veľmi som chcel dievča, ale nikdy som k dievčatám nič necítil. Vždy som sa cítil lepšie pri svojom kam...
od Marco Freeman
neděle 21. 12. 2014, 14:02:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dočasné rozloučení s naturistickými akcemi do rozsudku N

Ještě mě napadá, že naturistické akce jsou v pořádku, ale měli by tam chodit jen lidé 18+ případně 15+. Ne proto, že by se dítě mohlo stát "potenciální obětí pedofilů" ( :D ), ale proto, že se to dítě ještě nemůže rozhodnout, zda tam chce, či ne. Když jsem měl šest, taky by mě kdokoliv vyt...
od Teenbl
pondělí 22. 12. 2014, 19:56:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Tak se taky zkráceně vyjádřím, nebudu to citovat vše toho by bylo krapet moc v rámci tak velkého příspěvku, jako jsi sepsal. Celá řada pedofilů, alespoň dle písemného projevu a osobitých reakcí na ožehavá témata, nedosahuje schopností a charakterových vlastností profesionálního pedagoga. Nejsou dle ...
od Teenbl
pondělí 22. 12. 2014, 20:46:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Mně naopak připadá, že ty jsi úplně nepochopil, co některými výtkami myslím. Chci poukázat na to, že většinou věcí, které tam uvádíš, jsou si běžní učitelé vědomi a není je potřeba nikde zmiňovat. K závislostem a tetování: Tohle není o tom, zda jsem ochoten na sobě pracovat, nevidím nic špatného na ...
od Daniel
úterý 23. 12. 2014, 0:23:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi.

Lajkoval jsi ale v momentě, kdy jsi je ještě nečetl... no to není úplně pravda četl jsem toho dost a dneska vše ! Tak to tě docela obdivuji. Otevřeně se přiznávám, že než Plyšáček přišel na fórum, tak jsem četl všechny nové příspěvky. Po Plyšáčkově příchodu jsem se ještě nějakou dobu snažil, ale na...
od FlyInRoom
úterý 23. 12. 2014, 5:50:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Poloha dětí při sezení na klíně

Já Plyšáčkův, jistě velmi hodnotný text nepřečetl celý. Skončil jsem pár řádků pod styly sezení. Napadá mě při četbě pár otázek; nevim jestli to tu někdo již řešil, tak se když tak omlouvám za duplicitu. Co když bude situace složitější? Například pokud bude mít dospělý pouze jednu nohu, jaké budou v...
od Kasz
úterý 23. 12. 2014, 14:27:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Ten manuál, když už jsi ho jednou zde zveřejnil, bys mohl dát zpět. Taky jsem tu smazal 580 příspěvků a bylo to osvobozující. K dodově poznámce - proto taky dostal na rok zákaz registrace (za to smazání 580 příspěvků spolu se smazáním uživatelského účtu), což ale nakonec stejně jsme přimhouřili oko....
od FlyInRoom
úterý 23. 12. 2014, 15:50:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Celkově je mi kauza Plyš úplně ukradená, ale vzhledem k tomu, že se to tu stále omýlá, člověku nezbude nic jiného než si aspoň část přečíst. Když čtu, že pokud členové fóra uznají kvalitu díla, bude text vrácen, chce se mi zvracet! Jak si může někdo takto samolibě vynucovat pozornost a uznání?!? Vžd...
od Kasz
úterý 23. 12. 2014, 16:33:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Plyšáčku, už zase děláš to, co jsem ti psala v SZ - mažeš z uraženosti. Jak někde sem psal Marco Freeman, dospělost je o tom umět posoudit své činy a vést za ně následky. Prosím, posuzuj své činy dříve, než je vykonáš (nejlépe neovlivněn vztekem), a veď následky za to, že sám se někdy nechováš nejl...
od FlyInRoom
úterý 23. 12. 2014, 16:48:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

No pokud má někdo pocit že se vyjadřuju vulgárně, měl by si přečíst můj příspěvek znovu. Napsal jsem jen, že TOTO ZDE není žádný soukromí blok, kde si všichni sednem na zadek z bezduchého textu, nazývaného manuálem. Od toho slouží soukromě vytvořené stránky, kde si autor určuje normu. Vykecávat se n...
od Kasz
čtvrtek 25. 12. 2014, 20:14:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

K tomu jsem se už párkrát vyjadřoval, např. zde: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=21409#p21409 Snížení hranice by možná někdo uvítal, ale primárně je třeba si uvědomit, že ten zákon je tady pro to, aby děti i dospívající chránil. A se 14tiletou/14tiletým bude statisticky vždy snadn...
od Kasz
pondělí 26. 1. 2015, 20:32:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Ještě mě napadla druhá věc... pak se nedivím, že někoho napadne vzít kulomet a "všechny" postřílet. Pokud se stane takováhle křivda, která nelze nijak odplatit, vzít zpět... Kdyby je ta matka postřílela, tak teď z mého lidského pohledu... bych v tom především viděl vinu těch, kteří to celé...
od Kasz
pátek 6. 2. 2015, 14:54:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Menštruácia

No, když budeš vyvíjet automobil a sestrojíš nejdřív nějakou čtyřkolku, která pojede... taky tomu ještě nejde říkat auto. Kdybys měl se svým vývojem dospět do stádia, kdy by se povozu, který vytvoříš, dalo začít říkat auto... taky to ještě nějakou chvíli potrvá. To, že dívka menstruuje, neznamená, ž...
od Kasz
pátek 13. 2. 2015, 7:59:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Tak nám to tady zase trochu obhroublo. Prosím, i vtipy mohou být takové, které člověka skutečně povznesou, ale i takové, které nejsou moc pěkné a vkusné. Předem děkuji, že se budete zde snažit dávat především vtipy pěkné a vkusné, kterým se člověk rád od srdce zasměje.
od Forst Jan
úterý 17. 2. 2015, 12:06:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Milá maminko, předem mého dopisu ti chci povědět, že se mně na táboře opravdu líbí. Chodíme se koupat, hrajeme různé hry, spím pod stanem. I Stano se má dobře. Tvá Zuzka.