Nalezeno 8 výsledků hledání

Zpět

od K3i4L
sobota 26. 7. 2014, 14:59:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

K3i4L

Ahoj, jsem K3i4L a přestože jsem na pedowebu, nejsem pedofil.. Jsem "normální" heterosexuální 14tiletý kluk.. Po prvotním váhání jsem se rozhodl, že můj příběh sepíšu.. aby bylo snad už jasné, proč jsem přišel. Když jsem byl malý, býval jsem hodně času sám doma.. moji rodiče jsou rozvedení...
od K3i4L
středa 8. 4. 2015, 22:44:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: K3i4L

Že by se mnou mluvit chtěl? Silesio, já se snažil.. psal jsem mu ještě dlouho po tom, co se stalo.. Email mám pořád stejný, kdyby si to rozmyslel, mohl se kdykoliv ozvat.. Když mu na dveře nezaklepala policie, protože jsem to nikde neřekl, tak si to mohl rozmyslet.. chtěl jsem jen blbých pár slov, n...
od K3i4L
sobota 7. 11. 2015, 16:52:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: K3i4L

S mojí sexuální orientací je to nyní problémovější.. moc jsem se tady ani vyjadřovat nechtěl, rozebrat si svoji orientaci můžu v klidu sám doma.. (Pro některé) Svoje vnímání dívek a žen bych mohl rozdělit na tři (čtyři) jednotlivé kategorie věku.. 0 - 3 roky: Holčička ještě nemá utvořenou povahu.. n...
od K3i4L
sobota 7. 11. 2015, 17:21:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: K3i4L

Když se mi dívka líbí: imponuje mi, líbí se mi fyzicky, přijde mi přitažlivá, líbí se mi její povaha, to jak se chová.. líbí se mi jako kamarádka.. je mi s ní fajn.. ale když ji dlouho nevidím, nezoufám si.. Když jsem do dívky zamilovaný: jsem do ní poblázněný, pořád na ni myslím, psychicky se mi n...
od K3i4L
sobota 7. 11. 2015, 17:46:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: K3i4L

Již jsi takto naplno nějakou dívku miloval, nebo je to kategorie, kterou máš připravenu pro budoucí vztahy? Takto naplno ještě ne.. ale právě proto silně vnímám, že mi budou stačit tak dva, tři roky, aby se to do této fáze vyvinulo z té zamilovanosti.. kterou cítím k tulítku.. Je to prostě věc, kte...
od K3i4L
pondělí 7. 12. 2015, 19:45:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Asce

Musím říct.. že s Filipem opravdu souhlasím.. Asceho řeči jsou na můj vkus někdy opravdu hard core.. a to jak popisuje různé ty své rádoby vztahy ve střípcích.. jo.. zaznamenal jsem lítost.. různou, nad tím, že je opustil, že jim dovolil, aby se zamilovali.. ale co takhle lítost "Možná jsem jim...
od K3i4L
pondělí 7. 12. 2015, 19:54:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Asce

Já to tak ale nevidím, Kaszi.. já vidím pořád dokola a dokola to samé.. to je ten problém..
od K3i4L
pátek 25. 12. 2015, 14:55:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Přání k Vánocům a Novému roku

Zpětně popřeji Všem dobrým lidem šťastné a veselé Vánoce a vše nejlepší do Nového roku. :)

Obrázek
Přímý odkaz
Zdroj: https://www.lovethisgif.com/image/3623/little-girl-enjoying-witer-and-christmas-snow