Nalezeno 6 výsledků hledání

Zpět

od šmudlík
sobota 22. 2. 2014, 17:19:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Hezký den všem kteří se cítí nejlépe ve společnosti dětí

Dobrý den. Jsem už na tomto světě nějaký ten pátek takže nejsem úplně nejmladší ale ani nejstarší.Můj příběh se odehrál takřka před 30lety kdy mi bylo necelých 14.Bohužel jsem tenkrát patřil mezi ty kteří neměli to štěstí těšit se dobrému zdraví a většinou se to řešilo tak že nás režim zavřel do úst...
od šmudlík
úterý 25. 2. 2014, 15:06:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Můj dnešní velmi neobvyklý příběh

Všechny Vás tady zdravím.Dnes se mi přihodilo něco o čem bych se s Vámi rád podělil a snad Vás nebudu nudit.Jedu si takhle z práce,autobus je vyhřátý sedím si u okna a začínají se mi klížit oči...Autobus přijíždí na zastávku a já už pomalu usínám když najednou do mně někdo strčí.Nevrle se pootočím k...
od šmudlík
pondělí 3. 3. 2014, 16:22:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dobří lidé ještě žijí.

No já nevím ale jak se znám nedokázal bych tam jen tak stát a koukat jak se klepe zimou.Risknul bych to a kabát mu půjčil i když by na mně koukali asi všelijak.
od šmudlík
sobota 15. 3. 2014, 11:01:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Úřady často nechávají děti i v rodinách, kde je týrají

Tak děti by se neměli odebírat někomu jen proto, že je chudý. Ale rozhodně by se nemělo váhat pokud se ukáže týrání, tj. opakované fyzické/psychycké násilí na dětech (a teď nemluvím o pár na zadek, nebo nějakém zákazu, když se něco provede). Jestliže se zjistí, že například matka, nebo otec dítě ml...
od šmudlík
pátek 28. 3. 2014, 20:03:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tak o všem

Poslední dobou se mi toho honí hodně v hlavě,depka střídá naději,naděje zas bezradnost a tak se omlouvám že to nebude mít ani hlavu ani patu.Nevím komu se svěřit a tak si říkám zkusí to tady kde mi snad budou rozumět protože jsme tu všichni stejného ražení.Co mne vlastně nejvíc trápí?To že ač již té...
od šmudlík
sobota 16. 5. 2015, 10:52:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Kutík, aneb přemýšlej dřív, než něco řekneš

Ahojky. Dneska bych se s Vámi rád podělil o svůj včerejší zážitek,který dokazuje že by člověk měl nejdřív myslet než něco řekne,zvlášť když je pedofil. Vracel jsem se z práce,cesta jako vždy nudná,nic co by stálo za pozornost.Koukám jak se říká do blba,autobus pomalu zastavuje na zastávce a v tom v ...