Nalezeno 51 výsledků hledání

Zpět

od Deda
pondělí 20. 1. 2014, 18:55:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj všem přátelům dětí

Dnes jsem se zaregistroval do této společnosti. Jsem již starší ročník a děti mám rád od mládí. Za dávného minula byl člověk jinak sexuálně orientovaný naprosto vyřízen pokud se ke své orientaci doznal. Společnost jej vyvrhla na okraj. Dnes je situace daleko horší. Pedofil to je dnes horší jak praši...
od Deda
úterý 21. 1. 2014, 14:49:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: otec a dcera

Rád bych ostatní požádal o radu. Než ji vyslovím, napíši napřed něco z dosavadních zkušeností týkajících se mojí dcery... Měl jsem obdobný problém. Svoji pedofilní orientaci jsem si začal uvědomovat okolo mojich 20ti let, ještě jako svobodný. Nicméně jsem se posléze oženil a narodila se nám dcera. ...
od Deda
pátek 31. 1. 2014, 18:10:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dovolenka s neterkou - SURNE

Ahoj, myslím, že rady s tou omluvou jsou dobré, omluva je na místě. Je to totiž jediná možnost jak postupně získat zase její důvěru. Ted zpočátku je nutné (jak už ti tady radili ostatní) vyvarovat se tvých aktivních doteků. Jak bylo správně napsáno nabídnout třeba ruku ale čekat jestli nabídku přijm...
od Deda
neděle 2. 2. 2014, 9:37:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: otec a dcera

O víkendu jsem měl jeden úžasný zážitek s dcerou, o který bych se s vámi rád podělil. Ahoj Dane, děti dokáží být opravdu bezprostřední a s nevinným pohledem dokáží říct dospělému i krutou pravdu. Dokáží stmelit rozpadající se vztah v rodině, dokáží být tím nejlepším rozhodcem různých sporů. Jejich ...
od Deda
čtvrtek 27. 2. 2014, 20:48:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ahoj všem přátelům dětí

Ahoj Dědo, tak to máme podobně. Stejně je to zvláštní, cítím velkou energii v tom lehkém rozporu- v hlavě touha po tom, líbat to sametové tělo, cítit tu dětskou vůni Božského stvoření, jež se pomalu, ale jistě, stává ženou a naším chovánim, kdy jsme ochotni s čimkoliv pomoci a pomáháme, bez náznaků...
od Deda
středa 5. 3. 2014, 18:03:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Prokletí pedofilie?

Ahoj Pavle, Já jak zde všichni vědí, jsem asi věkem nejstarší na tomto webu. Na tento web jsem narazil náhodou a jsem tomu rád, že jsem jej potkal. Já jsem si svoji orientaci začal uvědomovat již asi v 15 možná o rok, dva dříve. Líbily se mi podstatně mladší dívky ale v té době (počátek 60. let minu...
od Deda
neděle 16. 3. 2014, 12:02:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ahoj!

Ahoj Sněhuláku, vítám tě u nás a přeji ti, abys zde našel vše co hledáš. Je zde hodně lidí, kteří ti mohou poradit jak na zamýšlené aktivity, tak v dalších věcech, je zde dost přátel kteří mají s kutíky zkušenost. Pokud bych mohl i já nějakou radou pomoci klidně se na mne obrať. Pokusím se poradit i...
od Deda
sobota 22. 3. 2014, 7:50:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zahraniční nudistické soutěže juniorů

Ahoj Fílo, u nás taky existují nudistické soutěže dětí a juniorů a i z těch jsou pořizovány fotky. Na naturistických akcích se normálně fotit nesmí, ve smyslu, že budeš chodit a fotit si různé lidi včetně dětí. Můžeš fotit pouze s výslovným souhlasem fotografovaného u dětí se souhlasem rodiče. Ale p...
od Deda
pátek 11. 4. 2014, 11:49:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky

Přátelé konečně jsem se odhodlal napsat něco o mém životě pedofila, jak to bylo se mnou a mými láskami od brzkého mládí. Jelikož je to již více, jak 50 let některé věci již nejsou absolutně přesné (hlavně časové údaje) takže je to spíš taková autorská licence. Jinak jádro děje je pravdivé. Nehledej...
od Deda
pondělí 14. 4. 2014, 22:32:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Při zamyšlení nad Myším příběhem na P, jsem napsal něco málo na P pro girllovery. Při procházkách parkem pravidelně potkávám partičku páťaček. Puzení pod poklopcem přichází překvapivě pravidelně pokaždé. Posedávám po parku, páťačky přicházejí. Pojďte pomlsat pralinky poupátka. Pokouším pěkné pěnkavk...
od Deda
úterý 15. 4. 2014, 0:02:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky

Na žádost několika z vás tedy pokračuji dalším dílem Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky II Po návratu z hor život plynul dál. S Lidkou jsme se vídali tak jednou, dvakrát týdně podle času. Lidka by byla nejraději, kdybych u nich byl stále a i já jak jsem jí neviděl několik dnů, jsem byl smu...
od Deda
čtvrtek 17. 4. 2014, 0:35:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky

Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky III Děvčata odmaturovala, Lucinka šla na vysokou, dcerka se nedostala pro nedostatek místa. Můj dojem je, že měla chudák politicky nespolehlivého otce. Dcerka nastoupila do zaměstnání a s Lucinkou se mohly stýkat pouze o víkendech. Dcerka v práci poznala...
od Deda
čtvrtek 17. 4. 2014, 1:39:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Jo jo i policajti mají IQ bublajícího bahna. ;D Dva jízdní policajti si stále pletou koně, jeden z nich tedy tomu svému ostříhá ocas aby si ho poznal. Druhému se to líbí tak svému taky ostříhá ocas. Ten první praví: Zase si je nepoznáme tak svému ostříhal hřívu. Druhému se to taky líbí tak i svému o...
od Deda
úterý 29. 4. 2014, 0:24:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Matka kvůli pláči utopila čtyřletého chlapce ve vaně

Takhle příšerně se zachová matka k vlastnímu dítěti a u nás kdyby našli jeho nahou fotku tak by nás nejraději oběsili. Pravdu má Kasz, prý my nejvíc ubližujeme dětem.
I po tak hrozném čtení přeji všem krásný sluníčkový den Děda
od Deda
čtvrtek 8. 5. 2014, 10:04:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: otec a dcera

Uvažování nad slovy písně mělo za následek, že jsem více než kdykoliv předtím začal své dceři říkat, že je krásná a že ji mám rád. A jednou, když jsem ji dával pusu na dobrou noc, a znovu opakoval svá slova, moje osmiletá dcera se na mě podívala a s neuvěřitelnou dětskou přímočarostí a s poučujícím...
od Deda
pondělí 26. 5. 2014, 11:24:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Matka a syn

Gabrieli díky, tahle povídka mne po dlouhé době dostala a dojala až k slzám. Je to smutné ale je na tom hodně pravdy. Dnes aby si děti kupovali rodičovský čas. Pak se všichni diví, že děti jdou za tím který jim dá trochu času, lásky a porozumění. Pak jsou snadnější obětí zneužití. Krásný sluníčkový ...
od Deda
čtvrtek 12. 6. 2014, 9:47:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Má to někdo taky tak? A co si o mě myslíte?

Drahý Sasuke, jak ti radí Kasz bylo by dobré se zaregistrovat. Já jsem sem taky chodil jen na čumendu a před pár měsíci jsem se zaregistroval. Jak se píše v knize džunglí "jsme jedné krve, ty i já". Také jsem nikdy žádné dítě nezneužil a vím, že to nikdy neudělám. Moje preferované dívenky ...
od Deda
čtvrtek 12. 6. 2014, 23:37:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Naturistické pláže

Drahý Jednorožče za ta léta se naučíš erekci ovládat. K nežádoucí erekci dochází jen zřídka a u podstatně mladších (dalo by se říci pubertálních) jedinců. Pokud chodíš na tyto pláže pravidelně několik let nahota i u preferovaných jedinců ti přijde samozřejmá jako večerní róba nebo smoking na plese. ...
od Deda
pátek 20. 6. 2014, 10:29:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od Deda
neděle 22. 6. 2014, 17:51:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum