Nalezeno 19 výsledků hledání

Zpět

od Deda
čtvrtek 17. 4. 2014, 0:35:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky

Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky III Děvčata odmaturovala, Lucinka šla na vysokou, dcerka se nedostala pro nedostatek místa. Můj dojem je, že měla chudák politicky nespolehlivého otce. Dcerka nastoupila do zaměstnání a s Lucinkou se mohly stýkat pouze o víkendech. Dcerka v práci poznala...
od Fx100d
středa 16. 7. 2014, 13:20:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Při zátahu v Británii zadrželi 600 pedofilů

Dopis, který jsem poslal do ČT: Předmět: Dezinformace ve zpravodajství ČT - neustále a pořád dokola? Datum: Wed, 16 Jul 2014 13:14:39 +0200 Od: Jiří Fx100d <fx100d@centrum.cz> Komu: alice.ohlsenova@ceskatelevize.cz Prosím o předání textu řediteli zpravodajství ČT Zdeňkovi Šámalovi: Vážený pane ředit...
od haizi
čtvrtek 17. 7. 2014, 1:10:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Niečo o mne

Zdravím všetkých, mnoho z vás ma nepozná, na fórum som prispieval málo, ale čítam všetky nové príspevky každý deň, no som EXTRÉMNE introvertný typ, či už v reálnom živote, alebo v internetovom :) Ale myslím, že teraz je tá správna chvíľa, aby som aj ja niečo o sebe napísal... Na úvod, mám 17 rokov, ...
od Kasz
čtvrtek 17. 7. 2014, 11:45:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Autorovi jsem napsal prostřednictvím webu Signály.cz následující vzkaz: Dobrý den, na Signálech na své osobní stránce máte napsáno, že chcete být dobrým katolickým knězem. To je jistě fajn. Když už jste se pustil do polemiky ohledně papežova výroku, který se týkal toho, že 2% kněží jsou pedofilové a...
od K3i4L
sobota 26. 7. 2014, 14:59:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

K3i4L

Ahoj, jsem K3i4L a přestože jsem na pedowebu, nejsem pedofil.. Jsem "normální" heterosexuální 14tiletý kluk.. Po prvotním váhání jsem se rozhodl, že můj příběh sepíšu.. aby bylo snad už jasné, proč jsem přišel. Když jsem byl malý, býval jsem hodně času sám doma.. moji rodiče jsou rozvedení...
od Kasz
sobota 26. 7. 2014, 16:28:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Je lepší spokojenost, nebo pomíjivé štěstí?

Teď jsem poměrně vyrovnaný, nejsem vyloženě šťastný, ale ani nešťastný. Možná, že právě tak je to tak, jak to má být... Přemýšlel jsem, jestli mám a nebo nemám začít s dětmi nějak pracovat a co by to pro můj život znamenalo. Taky to můžeš jen vyzkoušet a uvidíš... vždycky se můžeš později rozhodnou...
od Deda
čtvrtek 31. 7. 2014, 9:36:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ako SPRÁVNE pomocť zneužitým deťom

Přátelé, první povinností občana je povinnost ohlásit trestný čin, který jsem viděl nebo o kterém jsem se dozvěděl. Věřím, že policie bude konat taktně a s ohledem na věk dítěte. Dnes výslech dítěte probíhá tak, že jej provádí zkušený psycholog a to proto, že ví jak s dítětem pracovat aby se jeho tr...
od Kasz
čtvrtek 31. 7. 2014, 10:34:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ako SPRÁVNE pomocť zneužitým deťom

Sám za sebe říkám, že bych jednal podle situace. Kdybych zjistil, že někdo zneužívá moje dítě, snažil bych se co nejvíce jednat s ohledem na situaci - pokud někdo mému dítěti pouze jednou sáhl mezi nohy, pravděpodobně bych nechtěl ho vystavit sekundární viktimizaci v podobě výslechů na policii, tahá...
od Karel Žák
pátek 1. 8. 2014, 22:54:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Článek o našich stránkách ve slovenském deníku SME

Pan redaktor mi zaslal kompletní text článku: Pedofilný web polícia roky nezastavila Sú to anomálne osobnosti, ktoré by potrebovali psychiatrické vyšetrenie, tvrdí detský psychiater. BRATISLAVA. Inzerát muža so zameraním na dievčatká, ktorý hľadá dievča na potulky prírodou no aj fotografie nahých de...
od Karel Žák
sobota 2. 8. 2014, 12:55:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Český rozhlas - seriózní médium?

Český rozhlas – seriózní médium? Článek vyšel dne 2. srpna 2014 v reakci na reportáže Českého rozhlasu a slovenského deníku SME z předchozích dní. Autor: Mgr. Karel Žák Když se mi zhruba před 10 lety svěřil kamarád, kterého jsem velmi dobře znal, s tím, že se mu líbí malé holčičky, netušil jsem, co...
od efix
pondělí 4. 8. 2014, 20:49:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Neměli bychom tento web zrušit?

V posledních dnech jsme měli tu čest být v hledáčku několika novinářů, jejichž jedinou zjevnou snahou bylo zdiskreditovat náš web, vyvolat senzaci, na straně veřejnosti pak odpor a zhnusení. Když je tedy náš web tak prohnilý a při jeho provozování „ztrácíme soudnost“ (1), kladu si otázku, zda-li byc...
od dodo
pondělí 11. 8. 2014, 22:53:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Příběh pedofila Doda

pozn. efix: Publikováno na žádost doda, původní příspěvek na stránce EPEF. Doporučuji k přečtení, protože to opravdu není typický příběh v porovnání s ostaními, které zde máme. Příběh jednoho pedofila ... Co již není pedofil :-) Moje první sexuální vzpomínka je asi z 8. roku života. Začal jsem si p...
od Mr. L
neděle 17. 8. 2014, 11:21:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jsem zoofil

Zdravím. Jméno nepovím, ale mám teď 16 let. Nejsem pedofil, děti mám rád, ale jen "zdravě", jestli chápete, jak to myslím. Za to mám jinou "úchylku", jinou deviaci, která je možná ještě horší, než jakou máte vy. Možná, že lidé s touto deviací jsou odsuzováni ještě více, než vy, p...
od Myš
neděle 17. 8. 2014, 23:35:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Podpora účasti komunity ČEPEK na Prague Pride (krytí zad

Kája to napsal velmi dobře. Za sebe doplním jen několik pár dalších poznatků. Začátek pochodu se nesl ve velmi klidném duchu. Celkem nás bylo 7, se simíkem jsme se účastnili a pět lidí - Karel, Helča, Mgr. Martin Fafejta, Ph. D. (sociolog a VŠ pedagog) a dva členové ČEPEKu nás doprovázeli. Pan Fafej...
od Synátor
pondělí 15. 9. 2014, 18:06:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nazdárek *bye* Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl, že sem přece jenom napíšu to, co bych chtěl (a samozřejmě po poradě s otcem, kterého se to týká a nerad bych náš společný příběh – i když skrytý pod rouškou anonymity – zveřejnil bez jeho souhlasu). Souhlas mi táta dal a pomáhal mi to zpracovat. ...
od Marco Freeman
pondělí 22. 12. 2014, 15:03:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dospělí přátelé dětí

Tam teda ale padají perly! *mega_shock* Článek jsem vnímal jako dobrý, o Pět P vím, a vždycky jsem si myslel, že lidi (nebo alespoň většina lidí) to považují za dobrý nápad - přece jen, když dítě nemá u vrstevníku kamarády a potřebuje se někomu svěřovat, ne vždy postačí rada "neseď tolik u toho...
od Deda
úterý 23. 12. 2014, 13:36:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Přání k Vánocům a Novému roku

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ A PŘÍZNIVCI, CHTĚL BYCH VÁM TOUTO CESTOU POPŘÁT KRÁSNÉ VÁNOCE A MNOHO KRÁSNÝCH DNŮ PROŽITÝCH S DĚTMI V ROCE 2015

http://dollsparablogs.blogspot.cz/2013/12/arvore-de-natal.html
od Jeremy
pátek 23. 1. 2015, 20:25:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Referendum o rodine 2015

7. februára sa na Slovensku koná tzv. referendum o rodine, ktoré sa dá pokladať za dielo Aliancie za rodinu. Je to myslím celkom zaujímavá udalosť, ktorá sa dotýka aj detí, takže uvediem veľmi stručne históriu a tiež dva videá z kampane. Aliancia za rodinu pôvodne vyzbierala dostatočné množstvo podp...
od simgiran
pondělí 26. 1. 2015, 17:32:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Referendum o rodine 2015

Ještě jedno obludné odlehčení:
Obrázek