Nalezeno 6 výsledků hledání

Zpět

od malou
středa 23. 10. 2013, 20:55:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdyz to deti chteji

Ja si pamatuji ze kdyz jsem byl pubertak tak jsem byl s nasimy znamimy na koupalisti.Byly tam i 2 jejich dcerky.ta starsi asi 4 leta se zacala porad prede mnou predvadet a svou pipku davala porad pred muj oblicej,dokonce se i chvylemy opirala o me zada,pricemz se snazila porad dat do blizkosti meho ...
od malou
středa 22. 1. 2014, 22:41:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Interrupce-prerusene tehotenstvi

Pokud pujdu do detajlu,tak pokud jde o zdravi matky,tak jsem pro interrupci.Jinak jsem proti a to i tehdy,kdyby se melo narodit postizene dite.

Sice se nemuzu vzit do psychiky znasilnene zeny,ale pokud k nemu dojde,tak by zena nemela provect interrupci-to dite prece zato nemuze.
od malou
pátek 22. 8. 2014, 16:56:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jsem zamilovaný

Ahoj Lidičky, Byl jsem letos v srpnu na jezeře a poznal jsem tam jednu rodinku ze Saska-no příž otce s dcerkou. Ona se jmenovala Madeleine a ted je jí 9. Prvně jsem si lehl vedle nich a nechal všechno osudu, jestli se sněmi seznámím nebo ne. Ona byla strašně roztomilá a nosila tátovi mušle z jezera....
od malou
pondělí 2. 2. 2015, 16:11:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Když se dětem ubližuje a je někdy násilí správné?

Jak byste se zachovaly kdyby se vedle vás hádaly sousedi a děti by byly u toho a šel by z toho bytu křik?To už se mě párkrát stalo a musím se přiznat že na jednu stranu jsem chtěl u nich zazvonit či zaklepat aby se uklidnily ale na druhou jsem váhal a myslel jsem si že se třeba časem uklidní. Většin...
od malou
středa 22. 4. 2015, 16:36:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Do třídy vejde učitel a řekne dětem. "Děti,musím vám něco říct. Po ulicích se pohybuje auto a řidič nabádá děti aby se sním projely,ony si k němu sednou a potom jedou na odlehlé místo kde dochází krúzným,ehm věcem". Děti pozorně poslouchají,jenom ze zadu se ozve pepíček a vykřikne "TO...
od malou
úterý 28. 4. 2015, 15:27:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Tahle příhoda se stala. Nedávno u mě byl známý a před sebou vezl kočárek s miminem."Ale soused a skočárkem,to je milé,tak mi ukaž co ta máš",odpověděl jsem a kouknul jsem se dovnitř a tam bylo malé miminko a spinkalo. Leželo v postýlce a kolem ní byl rúžový polštářek,protože už je to starš...