Nalezeno 559 výsledků hledání

Zpět

od xboy2
pátek 1. 10. 2010, 22:43:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

o sobě v první osobě

Bylo mi tehdy čerstvě 17 let, venku byla zima a padal sníh. Seděl jsem jako vždy v pokojíčku u stolu a předstíral, že se učím. V hlavě mi pluly miliony myšlenek. Bylo mi jasné, že jsem na malé kluky a že to nejde změnit. Nešlo to dál držet, muselo to ven, nebylo pro mě jiné východisko. Toho dne jsem...
od Fx100d
středa 1. 12. 2010, 11:46:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Smí pedofil k dětem?

Do poslední doby bylo docela všechno v pořádku občas jsem so kouk na nějákou tu holčičku v autobuse nebo na ulici atd. Ale vposlední době, začínám mít docela velké deprese a jsem docela nevyrovnanej. Zatím ani nevím uplně přesně proč. Možná je to tím, že poslední dobou v mém okolí není moc dětí umo...
od artem_is
neděle 11. 9. 2011, 0:04:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Malíř (báseň)

Malíř Nakreslím pastelkou noční oblohu, nás oba pod ní, jak hledíme nahoru. Držíc se za ruce šeptáme tajnosti, co nikdo neslyší, nevinné hlouposti. Na nebi nakreslil malíř nám neznámý, symboly štěstí, lásky a strádání. Strádání, samoty a radost shledání, osude tajemný, osude neznámý. Zakouzli rukam...
od VANAX
pátek 29. 6. 2012, 9:41:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdyby jste si mohli vybrat

Tu sexualni cast by jste nemenili? To, ze vas vzrusi, kdyz si predstavite dite nahe(nerikejte, ze pedofilie neni taky o tom). Nejak prirozene necitite, ze to je spatny? Ja jo. Dokonca aj katolícka cirkev, ktorá je v otázkach sexuality dosť prísna, hovorí, že samovoľné vzrušenie nikdy nie je zlé a a...
od Kasz
neděle 23. 9. 2012, 16:42:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co vlastne cekate od spolecnosti?

vidim tu ludi ktorych trosku tazi aki su neprijati a o chvilu tvrdia ze nepotrebuju aby sa PDF zacala v spolocnosti chapat. V predoslom clanku som vyobrazil viziu,ze bezny clovek,bude vediet co je to pedofilia a ako sa prejavuje,ze sa toho netreba bat a bude to brane ako vseobecne uznavany fakt. Ne...
od Kasz
středa 31. 10. 2012, 14:13:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hlas z Polska

No jo, jenže pedofilní chování není (jen) pohlavní zneužívání, pod pedofilní chování patří i moje jakékoliv chování jako pedofila. Ať už spím, ležím, sedím, dívám se na televizi, nebo jdu po chodníku na ulici, jsem pedofil a jakékoliv moje chování (i to, že teď píši tento text) je tedy chování pedof...
od Kasz
středa 21. 11. 2012, 16:00:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Z redakčního emailu

To: Redakce Date/Time: 21.11.2012 11:35 Předmět: prasata Message: Jste největší zvrhlíci zastřelit všechny ke zdi. Nenávidíme vás pochcípejte všichni do jednoho. Hajzli zasraní Milí Hajzli zasraní (omlouvám se za vulgarity, ale v emailu jste se nám takto sami podepsali), děkujeme za reakci, slibuje...
od Kuba
neděle 27. 1. 2013, 14:42:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Terezka (povídka)

Terezka Víte, někteří lidé tvrdí, že jsem nebezpečný. Prý jí ubližuji už tím, že se s ní stýkám, že na ni myslím. Přemítám, zda nemohou mít pravdu. Přeci jen, poslední co bych kdy chtěl, by bylo ublížit jí. Chtěl jsem být normální. Po celé období svého dospívání jsem po ničem jiném netoužil. Být no...
od Kuba
neděle 12. 5. 2013, 18:16:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Cesta s překvapením (povídka)

Kdesi v zatuchlých ztemnělých sklepeních pevného disku svého notebooku jsem vyhrabal tuto povídku. Námět na ni mě napadl před lety cestou vlakem za Terezkou, následně jsem ještě během noci vyplodil následující text. Měl jsem v plánu jej upravit (kvalita povídky a především její úvod mi nepřipadá dok...
od Kuba
sobota 18. 5. 2013, 14:20:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Díky léčbě konečně vím, jak moc jsem nebezpečný

Drazí čtenáři, chci se s vámi podělit o to, jak je můj život nyní díky sexuologické léčbě lepší. Konečně mám pocit, že žiji normálně! Nyní již vím, jak moc jsou pro mě nebezpečné osoby mladší patnácti let a jak je pro mě životně důležité se jim vyhýbat jako se upír vyhýbá při poledním slunci stříbr...
od Kasz
neděle 11. 8. 2013, 22:28:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

"Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!" Toto je především fórum pro pedofily. Chceš-li tady mít vlákno, které vyčleňuje jiné z diskuze, tak to si budeš muset založit vlastní web. Můžeme akorát stanovit pravidla diskuze v tom smyslu, že nemá smysl se hádat, jestli Bůh je n...
od efix
úterý 13. 8. 2013, 2:30:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Ehm...téma masturbace. Jak typické :) Že je masturbace hřích, to myslím říká Bible docela jasně. "Já však vám pravím, že každý, kdo hledí na ženu chtivě, již s ní zcizoložil ve svém srdci. " Mt. 5:28 A vzhledem k tomu, že masturbace se obvykle pojí s chtivými myšlenkami nebo díváním se na ...
od Helča
čtvrtek 22. 8. 2013, 15:55:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

homosexualita je podle tebe prostě normální a pedofilie nemoc? A není to nakonec jedno? Je to prostě v obou případech odchylka od většinové orientace a nedá se vyléčit. Rozdíl je jen v tom, že homosexuálové si protějšek mohou najít a mít s ním pohlavní styk a pedofilové se musí krotit, aby k tomu ne...
od Kasz
úterý 3. 9. 2013, 13:37:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pokec pro lidi co nemusejí dikutovat o tom ,že Bůh je!

Květáku, jen pošetílý křesťan věří bez přemýšlení a pochybování. Bůh nám dal rozum, abychom mohli přemýšlet o věcech, abychom mohli přemýšlet o smyslu života, o smyslu vesmíru, o smyslu lidského bytí. Dal nám také svobodnou vůli, takže se můžeme zcela svobodně rozhodnout pro dobro nebo pro zlo. Jsem...
od Kasz
pátek 13. 9. 2013, 16:15:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Maďarské deti už smú robiť deti (spravy.pravda.sk)

Zodpovědnou kombinací těchto metod lze pak riziko nechtěného početí zredukovat zhruba na pravděpodobnost neposkvrněného početí - zkrátka prakticky na nulu. Mluvíš o praktické nule. Praktická nula je rovněž dejme tomu 0,1%, tzn. z 1000 párů za rok jeden otěhotní. S tím je třeba počítat, protože, jak...
od Myš
neděle 15. 9. 2013, 19:32:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Myš

Ahoj *bye* . Na začátek se asi hodí říci, že je mi 18, a že jsem BL. Docela dlouho jsem svou registraci zde zvažoval, ale konečně jsem se včera objevil na chatu, a začal komunikovat. Něco se ve mě zlomilo a tak jsem zde. Dostal jsem velmi důležitou podporu, za níž děkuji. Důvodů otálení bylo více, a...
od tdnka
čtvrtek 26. 9. 2013, 14:24:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Z deníku PIDofila

Jen dvě minuty Zvednu oči od knížky. Sedím vzadu a všiml jsem si, že přistupuje starší paní. Pouštím ji sednout. A jsem rád, že přistoupila, poněvadž na zastávce jsem zahlédl paní, nejspíš babičku se dvěma holčičkami. Mám alespoň záminku se přesunout. Ach ouvej, tyhle mý šmírácký reflexy! Sotva něk...
od Kasz
sobota 5. 10. 2013, 15:54:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: JIŘÍ X. DOLEŽAL: Pedagog má být pedofil

Vážený pane Doležale, našel jsem dnes Váš článek "Pedagog má být pedofil." Ačkoliv sám jsem učitelem na základní škole a zároveň nositel zmíněné erotické preference, přesto Vám musím oponovat. Pedofilie sama o sobě nezaručuje, že její nositel bude dobrý nebo kvalitní pedagog. Nezaručuje a...
od kredenc
čtvrtek 10. 10. 2013, 5:04:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Mrazivá noc (poviedka)

Keď som končil základku, ma písanie veľmi bavilo. Písal som všetko, poviedky, básne, dokonca som mal rozpísané dve knihy.. Ale ten ošiaľ na konci základnej školy opadol a všetky tie zapísané zošity, papiere a súbory skončili v koši. No ako som tu zbadal sekciu vlastná tvorba, tak ma napadlo oprášiť ...
od Flatron
pondělí 14. 10. 2013, 17:11:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Já si toho začal všímat přesně ve 12 letech. Zamiloval jsem se tehdy do stejně starého spolužáka. Byli jsme přátelé, takže jsem tomu nepřikládal velikou váhu. Bral jsem ho jako hodně hodně dobrého kamaráda. Já ale stárnul a začal jsem si všímat s každým dalším rokem, že moji přátelé nejsou staří jak...