Nalezeno 6 výsledků hledání

Zpět

od Dan
neděle 18. 8. 2013, 15:28:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Dojmy z pochodu Prague Pride

Festivalu Prague Pride jsem fandil od začátku, ztotožňoval jsem se s cíli iniciativ, které se okolo festivalu točí (třeba petice za možnost adoptovat dítě registrovaného partnera), jen jsem si stále nebyl jistý, zda mohu tento festival považovat i za svůj. Festival sexuálních menšin, ano i já jsem s...
od Jednorozec
sobota 14. 9. 2013, 13:52:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vývoj počtu nahlášených případů sexuálního zneužívání dě

Nic lepšího než ty ročenky a průkaznějšího asi není. Dalo to sice trochu práce, ale teď už je to snad konečně správně a to za rok 1994-2011. Snad to někomu poslouží. Btw. jak nastavit, aby ten obrázek byl na stránce zobrazený menší, když nechci zbytečně zmenšovat originál? [obrázek nefunkční => smaz...
od Myš
sobota 16. 8. 2014, 22:28:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Taky přidám něco z výslechové místnosti kdesi v Praze: Vysvětlení bylo požadováno z důvodu odhalení trestného činu nebo přestupku a jeho pachatele ve věci POZNATEK - NABÍZENÍ INFORMAČNÍCH LETÁČKŮ: "Pedofilie neznamená sexuální zneužívání dětí!" ----- "A vy jste jako pedofil?". &q...
od Jednorozec
neděle 31. 8. 2014, 15:37:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vývoj počtu nahlášených případů sexuálního zneužívání dě

Doplněné statistiky řešených, obžalovaných a odsouzených trestných činů zneužití dětí/nezletilých (Česká republika) Statistiky jsou zpracovány z dat spadajících pod více zákonů respektive paragrafů (tak jak se v průběhu času měnily zákony). Podkladem jsou statistické ročenky z podkladů ministerstva...
od Myš
pondělí 1. 9. 2014, 23:19:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stížnost na Český rozhlas

Takže rozčilovat se nad tím, že jedna strana rozhovoru preferuje jiný pohled a cituje jiné autority než druhá strana, bych nepovažoval až tolik za legitimní. Otázku na tebe, zda jsi pedofil, považuji za zcela očekávatelnou a legitimní - pokud poskytnu prostor webu o pěstování kaktusů, tak otázku, z...
od Marco Freeman
čtvrtek 13. 8. 2015, 4:25:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Informace ohledně dotazů z poradny na fóru!

Dohodli jsme se s Kaszem, že ke každému zveřejněnému dotazu v poradně na webu uděláme v sekci Poradna na fóru diskuzi. Již jsem se do toho pustil - jak můžete vidět podle oranžových jablek v Nepřečtených příspěvcích , za která se omlouvám. Nicméně vše dlouho trvá a je po čtvrté ráno a bolí mě příšer...