Nalezeno 61 výsledků hledání

Zpět

od lsiv
pátek 20. 1. 2012, 13:24:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Viz popis:

"SZ" Ahoj! Vsichni musime resit takove situace tak,abychom se vyhnuli prusvihum,tzn.-pokud predpokladas,ze nasledujici dotek muze dite nebo Tebe ohrozit,tak radeji prestan. Nevim,zdali existuje nejaka univerzalni rada. Byl jsem pred nekolika dny v depresi.Stava se mi to casto-zivot pro mne...
od Angelo
středa 27. 6. 2012, 19:04:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Ani nevím, jak začít a co mám psát. Můj pedofilní život, dá-li se to tak nazvat, protože mám občas dojem, že ani nejsem pravý pedofil, není nijak zajímavý. Napíšu tedy něco o sobě. Nejsem tu sice žádný nováček, ale mám pocit, že je to, tak trochu, slušnost něco o sobě napsat. Když se zamýšlím nad tí...
od Kasz
čtvrtek 28. 6. 2012, 0:31:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Ahoj Angelo, díky za tvou zpověď, zvláště za její první polovinu, která krásně vystihuje pocity "typického" pedofila. Dál už budu trochu prudit a kritizovat, jak je to u mě zvykem. První polovině zpovědi se nedá příliš nic vytknout, vlastně přesně až do místa, kde píšeš, že se ti líbí jeji...
od Kasz
středa 21. 11. 2012, 16:00:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Z redakčního emailu

To: Redakce Date/Time: 21.11.2012 11:35 Předmět: prasata Message: Jste největší zvrhlíci zastřelit všechny ke zdi. Nenávidíme vás pochcípejte všichni do jednoho. Hajzli zasraní Milí Hajzli zasraní (omlouvám se za vulgarity, ale v emailu jste se nám takto sami podepsali), děkujeme za reakci, slibuje...
od Leopold Schwarzmuller
úterý 19. 3. 2013, 10:19:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj,napíšu něco o sobě. Jsem pedofil. Je pro mě těžké si to přiznat,já to nenazývám pravým jménem,ale vím o sobě co jsem zač. Líbí se mi děvčátka předškolního a ranně školního věku,na prvním stupni. Přicházím s nimi do kontaktu občas ve volném čase,funguje to jako droga,chci s nimi být stále víc a ...
od Tabitha
neděle 7. 4. 2013, 17:02:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Brain tumor causes uncontrollable paedophilia

Never read that before, thanks creepy.

Maybe we all need to get our heads examined?

I bet my tumor is bigger than your tumor! :E
od Kuba
neděle 5. 5. 2013, 22:49:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: odborná pomoc?

Vítej, jsme rádi, že jsi mezi nás zavítal! Určitě se tu k tomu ještě někteří vyjádří, ale například na pana Antonína Brzka zde všichni, co u něj byli, dosud pějí jen chválu. Takže ten možná je jednou z možností. A jinak věř, že závislosti na CP se dá zbavit. Asi celkem podobně, jako většině jiných z...
od Kasz
pondělí 6. 5. 2013, 2:47:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: odborná pomoc?

Pana doktora Brzka mohu určitě doporučit, i když samozřejmě u nikoho nikdy není nic dokonalé. Snad i tento web ti trochu pomůže z tvé závislosti.

Vítej u nás! :)
od Tabitha
čtvrtek 9. 5. 2013, 6:23:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Little Girl Smell!

I wanna know what you think they smell like efix. *koo* Like, their hair. Past the shampoo smell, past the normal person hair smell, there's an underlying smell, almost like newborn baby smell, but girl smell, like wildflowers. very different than boy smell. In fact I think boy smell is kinda repuls...
od Dan
čtvrtek 9. 5. 2013, 12:34:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: odborná pomoc?

Ahoj a přeju ti hodně štěstí v tom boji se závislostí, který je myslím si hodně podstatný a každý pedofil by se nad tím měl zamyslet. Ukazuje to samo o sobě leccos pozitivního o tvém charakteru, že ses k takovému kroku rozhodl. Vlastně můžu říct, že jsem měl tak trochu podobnou zkušenost. Vlastně js...
od Kasz
čtvrtek 9. 5. 2013, 13:06:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: odborná pomoc?

Mým názorem ovšem je, že pedofil nemůže na jednu stranu říkat, že má děti rád a váží si jich, a zároveň masturbovat u CP. To mi zavání pokrytectvím, možná nebezpečným sebeklamem. Já si zase myslím, že mít rád děti a masturbovat s jejich představami (ať už použiji legální či nelegální materiál) se n...
od Tony
čtvrtek 9. 5. 2013, 23:46:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: odborná pomoc?

Tohle je podle mě naprosto individuální a záleží na každém, jestli se sledováním DP nechá nějak negativně ovlivňovat, nepomůžou ani žádné statistiky. Někdo s tím vůbec nemusí mít problém, někdo má zase morální zásady takové, že se mu příčí i ty představy. Docela to chápu. Představy mi sice nevadí, a...
od Kasz
pátek 10. 5. 2013, 8:18:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Re:

Nevím, ale byť jsem tím čím jsem, tedy - člověkem, jenž se tomu po léta oddával a viděl snad všechnu "veřejně" dostupnou DP, myslím, že pravdu má Daniel. Je snad možné dívat se dlouhé hodiny na tohle a pak jít ven a vidět dívku, kterou potkáme "normálníma" :-) očima? Je možné se...
od simgiran
pátek 10. 5. 2013, 12:36:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: odborná pomoc?

Sledování DP neznamená schvalování její výroby nebo distribuce. Ta DP už existuje a ten kdo ji vyráběl, se neptal na svolení lidí, kteří ji sledují. Něco jiného by bylo DP kupovat. Tam už je jasná podpora. Další problematickou věcí může být nezasáhnout proti výrobě nebo distribuci DP, pokud můžu - n...
od Dan
pátek 10. 5. 2013, 13:28:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: odborná pomoc?

pro tdnka: Já s tebou můžu asi více méně souhlasit. I ta úvaha nad tím, že někdo se může na DP koukat ani ne tak z explicitní přitažlivosti k dětem, ale vlastně z přitažlivosti ke zlu, je zajímavá. Sám sebe jsem tak dřív chápal, tedy vzhledem ke svým fantaziím, které obsahovaly i násilí, ale pak jse...
od Kasz
pátek 17. 5. 2013, 14:37:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: FHS UK - kurz Lidská sexualita - přednáška Pedofilie

Záznam přednášky ve formátu MP3: http://www.edisk.cz/stahni/00643/0515_101350_FHS-UK_Praha_2013_prednaska_bez_Jirky.mp3_51.82MB.html Soubor obsahuje záznam přednášky o pedofilii na Fakultě humanitních studií UK v Praze dne 15.5.2013, přednáší Mgr. Karel Žák. V rámci přednášky vystoupil nekriminální ...
od Veronika Lišková
neděle 19. 5. 2013, 22:59:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Další (nejen) filmové setkání

zdravím, chtěla jsem potvrdit, že se sraz uskuteční opravdu toho 8.6. Počítám, že bychom se potkali v Praze kolem 13.hodiny. Místo bych už pak všem upřesnila emailem. Předpokládám, že bychom zkusili natáčet tak do 20.hodiny, když bude muset někdo ze zúčastněných odjet dříve, tak nevadí. Myslíte, že ...
od MR_Xguard
středa 22. 5. 2013, 21:01:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zeman ocení holčičku (5): Zachránila život dědovi ...

Kasz píše:
MR_Xguard píše:Šikovná to holčička. Ale jinak se raději nebudu vyjadřovat o tom zbytku, který se mi už nelíbí.
Co se ti nelíbí?
Nelíbí se mi ten bulvární styl, kterým to je celé natočené, napsané a udělané.
Nelíbí se mi náš pan prezident.
od Fx100d
čtvrtek 30. 5. 2013, 13:47:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Seminář Dítě v krizi "Zrcadlo dnešní doby..." - Zlín 2013

Včera, 29.5.2013 jsem se zúčastnil XV. celorepublikového semináře Dítě v krizi s podtitulem "Zrcadlo dnešní doby..." Seminář se konal pod záštitou Mgr. Moniky Šimůnkové, zmocněnkyně pro lidská práva, PeaDr. Aleny Gajdůškové, 1. místopředsedkyně Senátu PČR, Kanceláře WHO v ČR, Ministerstva ...
od Kasz
sobota 1. 6. 2013, 20:45:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Seminář Dítě v krizi "Zrcadlo dnešní doby..." - Zlín 201

Program semináře zde: http://www.zlinfest.cz/data/Dite_v_krizi_2013.pdf Audiozáznam referátu Karla Žáka a záznamy některých dalších zajímavých referátů zde postupně doplním, podle toho, jak se podaří Jirkovi získat souhlas autorů se zveřejněním zvukového záznamu. 1. Děti v dnešním světě - Mgr. Peter...