Nalezeno 246 výsledků hledání

Zpět

od Mathias8
čtvrtek 23. 5. 2013, 19:02:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: olrem toho mam 19 rokov

som tak zamilovany velmy ma to trapy placem nemozem jej to povedat milujem ju tak ale nemozem jej to povedat dal by som za nu aj zivot ale nemozem sa jej ani dotknut. zostanes v omjom srci navzdy. Ahoj :-) Ja mám tiež 19 rokov. Viem to o sebe asi od 12 rokov. Priznal som si to až v 17 :-) ..Moja ve...
od Mathias8
neděle 26. 5. 2013, 15:50:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moje pocity

Ja nie som až taký nováčik. Vačšina z Vás ma už poznáte. Pravidelne navštevujem chat aj fórum. Ja skrátka deťom nechcem ubližovať. Hnusí sa mi ubližovanie fyzické či psychické. Ja sa dokážem ovládať. Problém nastane keď sa zamilujem. Raz som sa zamiloval a to som si povedal, že už nikdy viac sa nech...
od Mathias8
neděle 26. 5. 2013, 20:42:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moje pocity

Jaký by teda měl podle tebe být pedofil? V čem se od té představy lišíš? Tak to máte mezi sebou pouhých 8 let. Co mám dělat já - jsem o 15 let starší... :( Ja som si zvykol na to že som pedak a dokážem s tim žiť, len tá zamilovanosť ma ničí a mám potom blbé myšlienky si ublížiť nejako...To je všetk...
od Mathias8
pondělí 10. 6. 2013, 0:12:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jaky ma zivot smysl?

Moj život ma zmysel iba vtedy, keď som v prítomnosti malých dievčatiek, pretože iba oni ma dokážu nadopovať takou neskutočnou energiou, že život ma u mna zmysel a mám chuť ho žiť. Akonáhle nie som snimi a deptám buď doma alebo niekde inde, nemám chuť žiť. Mávam silné myšlienky ubližovať si a dosť ča...
od Mathias8
úterý 11. 6. 2013, 21:23:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Coming out - jak na rodiče?

No ono to záleží hlavne na rodičoch ako to zoberú. Ja som spravil chybu ze som otcovi raz povedal to, že sa mi páčia malé dievčatká vo veku od 4-11 rokov. Nič som mu nepovedal iba to. Bolo to dávno a popravde ani neviem prečo som mu to povedal. Teraz si zo mna stále robí srandu a stále ma podpichuje...
od Mathias8
neděle 23. 6. 2013, 10:40:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Okrem toho mam 19 rokov

vi mate vseci staste ze mate kamaratov ja nemam ziadnich co sa tika takich veci ze by som mu mohol daco povedat to co ja mam nesu ani kamarati nmam sa skym porospravat ja nemam nikoho skym by som sa mohol porospravat mam taku chut to uz skoncit ja nechapem tomu pretim som taky nebol sa opijem s kam...
od Mathias8
pondělí 2. 9. 2013, 13:29:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem pedofil, kdo je míň? (MF DNES)

Ja som počul, že Bibliu písalo viac ľudí a tým, že keď sa prekladala do jazykov tak vznikli chyby. Preto ževraj v Biblia nie je pravdivá. Moderná veda uznáva, že biblický text je dielom rôznych autorov rozlíšiteľných podľa ich ideologického zamerania i jazykového štýlu. Neviem. Inak, suhlásim so Sim...
od Mathias8
čtvrtek 10. 10. 2013, 19:34:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mrazivá noc (poviedka)

Jedna z najlepších poviedok aké som kedy prečítal. Veľmi dobre sa to čítalo a musím priznať že ma to aj dojalo.
Ten dej je neskutočne dobrý. Bude aj pokračovanie? :)
od Mathias8
čtvrtek 17. 10. 2013, 22:49:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zneužívanie detí je stále tabu dospelí často obetiam nev

http://www.sme.sk/c/6973016/otec-ju-zneuzival-odkedy-si-pamata-ako-dietatu-jej-tvrdil-ze-je-to-normalne.html Prečo sa musia takéto veci diať? .. Prečo? Je mi do plaču. Doporučujem pre fakt silné povahy. Ja som mal problem dočítať to celé. Ja viem, že to máme v živote veľmi ťažké, ale nie je hádam n...
od Mathias8
pátek 18. 10. 2013, 16:48:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Už od 8 rokov sa mi páčili dievčatka. Lenže vtedy som to bral uplne normálne pretože som bol malý a pritahovali ma seberovné. Asi od 10 rokov som začal pocitovať zmeny, ktoré som si nevedel (vtedy pochopiteľne ako dieťa) vysvetliť. Cítil som niečo, čo neviem vysvetliť ani teraz. Ale neriešil som to....
od Mathias8
neděle 3. 11. 2013, 15:45:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: detska prostituce v Brne -prigl.cz

Možno je to past pre pedofilov. Možno sú presvedčený, že pedofil je človek rozumovo podpriemerný a pojde do herne zhánať deti...už podla tej vety ako sa údajne priznal že je pedák a že sa mu deti začali ponúkať. Asi počítaju stým, že nejaky pedák pojde do herne Citron v tích časových intervaloch ako...
od Mathias8
pátek 8. 11. 2013, 0:00:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Znami ceskoslovensti pedofilove

Karel Gott:Casto ve svych pisnich zpiva o divkach a casto mluvi o tom jak ho mrzi,ze se kdysi nemohl venovat svym dceram a jak to tym co ma ted chce vynahradit.Jinak muj sedmy smisl me rika ze pedofil/hebofil je.je porad v dobry nalade,neni drsnak a i moji znami rikaji (jak se chova)ze je urcite na...
od Mathias8
sobota 16. 11. 2013, 19:33:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Smí pedofil k dětem?

Pre MarkM: A vedia tí rodičia, že ste pedofil? Zjavne nie. A prečo by to mali vedieť? No preto, že je štatisticky vyššia pravdepodobnosť, že sa dopustíte sexuálneho zneužitia. A ako som povedala, rodičia nie sú telepati. Takže im teda povedzte, že ste pedofil, nechcete nijako ich dieťaťu ublížiť a ...
od Mathias8
pátek 10. 1. 2014, 21:47:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Jednoho dne přeruší 10tiletá dcerka ticho při večeři slovy: Už nejsem panna! Na chvilku se rozhostí nepříjemné ticho, ale brzy jej přeruší otec, který se rozkříčí na matku: Ty za to můžeš! Flirtuješ, pleteš chlapům hlavy a ty tvoje výstřihy!Kozy strkáš chlapům až pod nos! Jakej ta malá může mít přík...
od Mathias8
neděle 12. 1. 2014, 22:17:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nevysvetlitelná spomienka

Chudinka ...musela sa cítiť hrozne trápne... Síce ja by som nedokázal uraziť ani ponížiť žiadne dieťa a to aj keby som bol v partii, ale na druhej strane nemožeš si vyčítať to, ako si sa zachoval. Ani vo sne by ta vtedy nenapadlo, že sa ti budú páčiť dievčatká. Alebo si to už vtedy cítil?..Možno keb...
od Mathias8
úterý 21. 1. 2014, 23:39:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Interrupce-prerusene tehotenstvi

Matka by nemala mať právo zbaviť sa nenarodeného dietaťa. Je to totiž vražda. Je to vlastne horšie ako vražda, pretože to dieťa sa nemá ako brániť. V cirkvi sa takéto niečo považuje za veľmi tažký hriech, ktorý sa nedá zmazať spoveďou ani krstom...vlastne ničím... Ja osobne som proti tomu, odsudzuje...
od Mathias8
pátek 28. 2. 2014, 0:44:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ako som sa zamiloval

Chcel by som Vám vyrozprávať príbeh, ako som sa zamiloval do svojej princezny. Potrebujem sa vyrozprávať. Nikomu som to ešte nerozprával, ani tým ktorý to o mne vedia kto vlastne som...ani nechcem(nepochopia ma tak ako by som chcel). Preto píšem sem. Je leto. Vtáky veselo štebotajú. Slniečko príjemn...
od Mathias8
úterý 8. 4. 2014, 0:43:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Výkrik

Prepáčte ale musím to dostať zo seba von...už to nedokážem v sebe dusiť...dusiť ten hnev, úzkosť ...proste to musí zo mna von. Dosť často rozmýšlám nad tím, prečo sú ľudia ako my. Prečo existuje také niečo ako pedofilia, pedofil. Prečo musí člověk takto trpieť koli láske. Za čo? …čo také člověk spra...
od Mathias8
pátek 2. 5. 2014, 17:12:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příhoda z vlaku

Konečne aj ja možem napísať svoju príhodu z vlaku. Chalani spomínate si ako som Vám rozprával o dievčatku, ktoré by si sadlo ku mne kebyže tam nemám bundu?...je to v tomto vlákne. Tak píšem lebo nedokážem zakryť svoje pocity šťastia. Čítajte... Dnes ako som šiel zo školy, mal som ešte dobrú hodinu č...
od Mathias8
sobota 24. 5. 2014, 22:56:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Michael Jackson - pedofil alebo nie?

Nevím, jestli pedofil byl, a nebo nebyl (uvidíme jestli ho potkáme v pedo nebi, nebo v pedo pekle :D (kdybych se nahodou dostal do nebe a on byl v pekle, tak mě nepiště SMS :D ) ) Predstavujem si Pedo nebo- Idem po bielom obláčiku smerom k obrovskej zlatej bráne. Na bráne velkým nápis "Raj&quo...