Nalezeno 23 výsledků hledání

Zpět

od Kuba
pátek 8. 6. 2012, 15:45:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: Zpověď toho, co zneužíval – 1 i 2 část

Jenze Kuba pokud vim prece nezil v jeskyni a dost dlouho zil v teto kulture a prostredi. To jako ve dvaceti letech nevedel, ze sexualne aktivity s detmi jsou spatne a detem ublizi? Na to mi pripada az moc inteligentny. Ale ze je to trestne, to aspon vedel. Jak vystihl Gabriel, vnímal jsem to, o čem...
od Kuba
úterý 28. 8. 2012, 17:19:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Otázky ohledně ústavní sexuologické léčby

Během dnešního chatování mě napadlo, že se mě řada lidí ptá na podrobnosti ohledně ochranného sexuologického léčení, které momentálně z nařízení soudu již půl roku podstupuji v Praze-Bohnicích, a když těmto lidem odpovím do chatu, odpovědi rychle zapadnou a nedostanou se k nim další, které by také z...
od DeepInHeart
pondělí 15. 10. 2012, 22:11:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Deepinehart-rozšírená verzia

Za pedofila som sa nepovažoval Ahojte priatelia. Som DeepInheart [ hlboko v sdrci ] a som veľmi potešený z toho, že existuje toto miesto. To že som Pedofil, som si uvedomil v januári roku 2012. Zaľúbil som sa do jedenásť ročnej, a na začiatku roka do päť ročnej. Ani mi nenapadlo, že by sa to mohlo v...
od simgiran
neděle 18. 11. 2012, 0:05:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Má cenu žít?

Máš tu práva jako normální uživatel. Oblíbenost si nemůžeš nárokovat. Soukromé informace si nemůžeš nárokovat. Bavil jsem se s jedním člověkem odsud, s kým bychom se byli ochotni setkat a s kým ne. S tebou bych se bál setkat, nemyslím si, že bys chtěl informace zneužít, ale bál bych se, že je někde ...
od StrangerByNight
úterý 20. 11. 2012, 19:52:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Umlčování v chatu

Tyhle automaty vedou akorát k tomu, že lidi nejdřív začnou místo tvl psát tywoe, v souvislosti s tím se bude blacklist rozrůstat o další a další výrazy a nakonec to skončí tak, že blacklist bude rozsáhlejší než Lisabonská smlouva a všichni budou mít při chatování otevřený google překladač a chatovat...
od Kuba
středa 21. 11. 2012, 15:33:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Umlčování v chatu

Jsem to teda psal už i Jirkovi v PM, ale tak ještě tady: Umlčování za vulgarity na chatu mi vadí. A vadilo by mi, i kdyby tam nebylo riziko omylů. V rámci sexuologické léčby jsem byl zpočátku velice kritizován terapeuty, že nemluvím nikdy sprostě, protože to není přirozené. Samotní terapeuti, v někt...
od Kasz
středa 21. 11. 2012, 16:00:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Z redakčního emailu

To: Redakce Date/Time: 21.11.2012 11:35 Předmět: prasata Message: Jste největší zvrhlíci zastřelit všechny ke zdi. Nenávidíme vás pochcípejte všichni do jednoho. Hajzli zasraní Milí Hajzli zasraní (omlouvám se za vulgarity, ale v emailu jste se nám takto sami podepsali), děkujeme za reakci, slibuje...
od Kuba
čtvrtek 22. 11. 2012, 15:59:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Z redakčního emailu

Jsem moc rád, že Kasz objevil kouzlo občasných a vkusně použitých vulgarit. :)
od Deny
neděle 2. 12. 2012, 13:59:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Hledám 20-23 letou holku na vážný vztah

Ahoj, jsem snílek, hezký blonďák (170cm), už od mala skaut a z Brna! Chtěl bych poznat hodnou a pohodovou holku s kterou si budu rozumět :) Rád cestuji, vše se v mém životě točí kolem skautu - dětí, cestování. Jsem skoro normální heterosexuál, líbí se mi holky mého věku ale také malí kluci kolem des...
od Angelo
středa 5. 12. 2012, 10:52:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Život bez radosti (báseň)

Život bez radosti Rozednívá se a já se neusmívám, pláču, noc byla dlouhá a myšlenky nebyly klidné, bolí mě duše, svírá mi tělo a já se trápím, moc se trápím, nemám proč, chtít dál žít. Sevření je kruté, cítím se jako mršina, nic mě netěší, jen myšlenky mě sráží, padám k zemi, a nemohu se nadechnout...
od Kuba
sobota 5. 1. 2013, 14:58:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nová VIP skupina

Tak já jsem taky pro a pořád si myslím, že zde taková skupina má místo a bude ku prospěchu fóra. Z technického hlediska, ačkoliv samozřejmě bude pod dozorem adminů (jinak to ani na phpBB nejde), tak jsem proto, aby měla skupina svého vedoucího/moderátora z řad svých členů a to proto, že tento člověk...
od Tony
pondělí 21. 1. 2013, 20:26:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mám dotaz

regina: Pořád tady píšeš, jak jsou děti mazlivé, jak se jim líbí doteky, jak je sex zdravý. Zkusil ses na to někdy podívat z pohledu toho dítěte? I kdyby tě ten kluk měl opravdu rád, jaká je šance, že se jemu samotnému budou líbit kluci a že si to bude ve svém věku uvědomovat? Ano, možné to je a je ...
od Silesia
pondělí 21. 1. 2013, 21:01:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mám dotaz

To je pořád dokola...opravdu doufám, že se k žádnému klukovi nedostanes na víc než 500 m.
To by pak tomu klukovi asi nestačili ani roky péče.
od Kasz
pondělí 21. 1. 2013, 21:29:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mám dotaz

Regina je sobec, který se nedokáže zamyslet nad tím, jak by jeho "zcela konsensuální sexuální aktivity" mohla negativně vnímat druhá strana. Vidí jen to svoje. Jen upozorňuji, že se tu opakuje historie. Regino, zkus nepsat pořád to samé, protože jinak to dopadne tak, jako už to jednou dopa...
od Kasz
sobota 2. 2. 2013, 0:31:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuse k deníkům z léčby

To nemyslis vazne. Promin, ale pokud nekdo uz zneuzil -jedno jestli pedofil nebo nepedofil -uz by nemel mit povoleny pristup k detem. Odpustit Kubovi, neodepsat ho po odpykani trestu a dat mu sanci vratit se do spolecnosti, ano, ale pristup k detem, ne. V tomhle jsem nekompromisni. Je to jako vzit ...
od 11auto
úterý 16. 4. 2013, 9:26:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ondra (povídka)

Děkuju za ohlasy, jsem rád, že se vám můj výtvor zatím líbí. :)
Podle skutečné události ti není, nicméně to lehce autobiografické je. Hodně zážitků, které jsou tam zmíněny, mám ze svých zkušeností.
od Kuba
neděle 12. 5. 2013, 13:33:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Aha!:Pedofil zavraždil Pepíka (†11) při hře na schovávan

Tak on to mohl i být pedofil, který do toho třeba i vstupoval s myšlenkou uspat dítě před činem, aby nebylo tolik traumatizované a když se mu jeho hloupý plán zvrtl, tak zpanikařil. Trochu mi přijde, že zde na webu čím dál víc dochází k takové až křečovité snaze u každého agresivnějšího činu proti d...
od Jednorozec
pondělí 13. 5. 2013, 15:22:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Aha!:Pedofil zavraždil Pepíka (†11) při hře na schovávan

Kuba: Mě se hlavně až "křečovitě" nelíbí, že jsou pachatelé v těch zprávách automaticky označováni za pedofily, aniž by k tomu byl jakýkoliv podklad...Pokud ho vyšetřil sexuolog a konstatoval že je pedofilního zaměření, pak posím (ale i tak jsou podobné nadpisy nefér). Mimochodem byl to mu...
od Makrak
středa 12. 6. 2013, 21:06:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: úchyl

pirats píše:Uchyl je ten,kdo zabije cely bozi den,brouzdanim po forech nove objeveneho pedofilie-info.cz.
Takze ve zkratce nekdo jako JA :D : D :D
Ale takto zabíjet dny mě celkem baví... :D :D
od Dan
úterý 10. 9. 2013, 11:32:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Modrý Koník

Milí návštěvníci, či návštěvnice, mám jisté pochopení pro určitý šok, který vám existence pedofilních stránek mohla způsobit. Pojďme se o tom nadále bavit! Například o té problematice onanování nad veřejně dostupnými fotkami. Sám za sebe například mohu říct, že nemasturbuju nad představami dětí, kte...