Nalezeno 293 výsledků hledání

Zpět

od Fx100d
pátek 20. 4. 2012, 20:46:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak byste v komunitě přivítali myšlenkově "pomalejší" čl

asi si budu muset najít doučování třeba od nějaké páťačky :D Bych Ti přál vidět, jak píše Danuška. *write* By se mohla učit pomalu i tady od ksofta. *laugh* Teď se mi vybavilo, jak mi kdosi oponoval na námitku, že čárky ve větách jsou stejně k ničemu. Popsal mi situaci, kdy královský písař píše roz...
od Fx100d
sobota 13. 10. 2012, 10:50:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Přednáška na Masarykově univerzitě v Brně

Včera proběhla přednáška na Pedagogické fakultě na Masarykově univerzitě v Brně. Tato přednáška byla již poněkolikáté a účastnilo se jí převážně publikum, které naší přednášku slyšelo před rokem. Proto jsme se s Karlem soustředili spíše na sdělení nových poznatků z diplomové práce, ale stručně jsme ...
od Veronika Lišková
sobota 3. 11. 2012, 21:10:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Připravovaný dokumentární film

Dobrý den, ahoj, před časem jsem tu četla příspěvek Markéty Wágnerové o projektu Solidarita. Teď bych se s vámi moc ráda podělila o informace o svém připravovaném dokumentárním filmu. Mnozí z vás už možná slyšeli, že se něco podobného chystá. Každopádně bych všem tady chystaný projekt stručně předst...
od Kasz
středa 21. 11. 2012, 16:00:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Z redakčního emailu

To: Redakce Date/Time: 21.11.2012 11:35 Předmět: prasata Message: Jste největší zvrhlíci zastřelit všechny ke zdi. Nenávidíme vás pochcípejte všichni do jednoho. Hajzli zasraní Milí Hajzli zasraní (omlouvám se za vulgarity, ale v emailu jste se nám takto sami podepsali), děkujeme za reakci, slibuje...
od Kuba
úterý 4. 12. 2012, 16:25:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moje vystoupení (2012)

Včera v podvečer jsem na doporučení pana Hollého, ředitele bohnické léčebny, dával kratší (necelá půlhodinka) rozhovor jedné evropské televizi ohledně pedofilie a léčby deviantních sexuálních delikventů . Mluvil jsem o tom, co jsem udělal, jaký vztah jsem měl k dívkám (miloval jsem je, nechtěl jim u...
od Dan
středa 19. 12. 2012, 16:42:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Štěně bez oušek

A já si dovoluju eště přihodit právě vzniklý booktrailer k mé knížce. Dodám, že když se tam tak vidím, a hlavně slyším, chápu, že mě řada lidí má na první pohled nebo poslech za homosexuála. Co nadělám! Tento trailer je také prvním výstupem z dokumentu Veroniky Liškové, které za celou tvorbu trailer...
od Kuba
sobota 9. 2. 2013, 10:38:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sem práce o pedofilii.

Ono těch kvalitních prací asi zase tak moc není. Weiss - Sexuální deviace Weiss - Sexuální zneužívání dětí Kolářský - Jak porozumět sexuálním deviacím Alexa - Žil jsem jako pedofil Žák - Bakalářská a diplomová práce Záleží taky na to, co chceš přesně psát. Pokud ti jde spíš o pohled na "nekrimi...
od Kasz
pondělí 25. 2. 2013, 15:37:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Seminární práce o pedofilii

Mrkám na ten tvůj dotazník. Přijdou mi zbytečně moc nahrubo rozdělená ta věková období. Proč v období, kde se čeká, že bude nejvíc respondentů, máš rozdíl klidně i 15 let, a v období, ve kterém si myslím, že až zase tak moc respondentů nebude, máš rozdíl 4 roky (56-60)? Asi bych to rozdělil 15-20, 2...
od Kuba
pátek 1. 3. 2013, 0:34:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Prosba o vyplnění dotazníku s tématem pedofilie

Mám vyplněno. :) A chci tě pochválit za to, s jakou energií a snahou ses do toho pustil, myslím, že z toho může vzejít opravdu zajímavá a kvalitní práce. :)
od Kuba
pátek 29. 3. 2013, 12:05:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Trenér fotbalistů se zastřelil kvůli nařčení z pedofilie

Já bych to viděl jako tragédii, i kdyby to obvinění bylo pravdivé (ve smyslu zneužívání dětí). Člověk si zaslouží druhou šanci.
od Tony
pondělí 1. 4. 2013, 0:36:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vliv sadismu na osobnost.

Ty otázky ohledně sadismu pěkně popsal Dan v článcích na webu. Třeba ti s tím poradí. Můžu ale přidat pár svých zkušeností, co se týče vztahů s lidmi. Taky jsem se, hlavně v minulosti, choval dost sobecky a hnusně k ostatním. Možná jsem si neuvědomoval, co tím můžu způsobit, ale taky jsem neměl skor...
od Kuba
pondělí 8. 4. 2013, 7:51:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zamyšlení ...

Ač nerad, stručně se vyjádřím, neboť se tu často odkazuje na mé "vole" piratsovi. Admini snad všude na světě spravují fóra dlouhodobě, posuzují i na základě předchozích zkušeností, kontextu... Proto i jejich přístup je ke každému individuální, což je v obecné rovině správné. Špatné by to b...
od Kasz
sobota 13. 4. 2013, 16:40:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sexuologovia

Mám zkušenosti s panem MUDr. Vilčem v Opavě (http://kasz.sweb.cz/ppg-kasz.png), s panem MUDr. Brzkem v Praze a s paní MUDr. Entnerovou v Olomouci. Mohu také doporučit. Pokud přijdete jako dobrovolní pacienti, přistupují k vám bez předsudků.
od Kuba
neděle 14. 4. 2013, 11:49:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ANKETA: Kolikrát byste dali delikventnímu pedofilovi šan

Já hlasovat nebudu, protože podle mě je to velice individuální a byla by chyba to určovat obecně. Na základě povahy a postoje člověka, stejně jako na základě míry jeho pochybení, je třeba každého posuzovat individuálně. Pro někoho může být byť jedna šance zbytečně mnoho, jiný si jich může zasloužit ...
od Dan
neděle 14. 4. 2013, 12:32:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ANKETA: Kolikrát byste dali delikventnímu pedofilovi šan

Popravdě, nevím, zda uvažuju přísně, ale pokud se vyloženě bavíme o práci s dětmi a o deliktu způsobeném během práce s dětmi, asi by můj čistě úvahový názor byl, žádná druhá šance. Jak zmiňuje Kuba, záleží na míře a způsobu deliktu, záleží i na charakteru člověka. Ale práce s dětmi je v první míře v...
od Tony
pondělí 15. 4. 2013, 22:50:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Detstvo

Co když třeba pedofil cítí, že jeho dětství nebylo takové, jáké by si představoval, a nutí ho to jakoby v tom dětství setrvávat a snažit se to dohnat? Možná je to ale jen projev pedofilie a ne její příčina, nevím.
od Jednorozec
úterý 16. 4. 2013, 20:50:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Novinářka předstírala 13letou, sexuální predátoři reagov

Článek naprosto o ničem. 1. číslo v nicku neznamená nikdy nic a neznám dítě co by si do nicku dávalo svůj věk... 2. předstírala třináctiletou ale třináctiletou nebyla, tak mě napadá pokud ti co ji kontaktovali třináctiletí byli, nebyla ona ta co obtěžovala děti? 3. Mimochodem to že někdo loudí fotky...
od Dan
čtvrtek 16. 5. 2013, 12:50:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Seminární práce o pedofilii

Tak já ti chci předně pogratulovat k úspěchu, který úspěchem bezesporu je, i když ses nedostal do celostátního kola. Vnesl si to téma do středoškolského okruhu (vzhledem k důležitosti oslovení právě případných dospívajících pedofilů je okruh velmi důležitý). V okresním kole s zřejmě porotu velmi zau...
od Fx100d
čtvrtek 16. 5. 2013, 18:57:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

FHS UK - kurz Lidská sexualita - přednáška Pedofilie

Včera 15.5.2013 proběhla přednáška s názvem Pedofilie na Fakultě humanitních studií na Universitě Karlově v Praze. Kurz Lidská sexualita, kterého byla přednáška součástí, probíhá každý rok a již poněkolikáté jsem byl s Karlem Žákem pozván, abychom studentům něco řekli o tématu pedofilie. Podrobnosti...
od Kasz
pátek 17. 5. 2013, 14:37:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: FHS UK - kurz Lidská sexualita - přednáška Pedofilie

Záznam přednášky ve formátu MP3: http://www.edisk.cz/stahni/00643/0515_101350_FHS-UK_Praha_2013_prednaska_bez_Jirky.mp3_51.82MB.html Soubor obsahuje záznam přednášky o pedofilii na Fakultě humanitních studií UK v Praze dne 15.5.2013, přednáší Mgr. Karel Žák. V rámci přednášky vystoupil nekriminální ...