Nalezeno 472 výsledků hledání

Zpět

od xboy2
pátek 1. 10. 2010, 22:43:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

o sobě v první osobě

Bylo mi tehdy čerstvě 17 let, venku byla zima a padal sníh. Seděl jsem jako vždy v pokojíčku u stolu a předstíral, že se učím. V hlavě mi pluly miliony myšlenek. Bylo mi jasné, že jsem na malé kluky a že to nejde změnit. Nešlo to dál držet, muselo to ven, nebylo pro mě jiné východisko. Toho dne jsem...
od Host
čtvrtek 1. 3. 2012, 6:56:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Validita PPG - výzkum

Pro vážnější zájemce doporučená literatura: Aleš Kolářský: Principy sexodiagnostiky. In: Slavoj Brichcín, Aleš Kolářský, Karel Netík, Petr Weiss: Sexuální delinkventi z pohledu psychiatrické sexuologie, Psychiatrické centrum Praha, 1996, str. 34-45 Tu knihu mají třeba v Národní knihovně na objednávk...
od Jednorozec
neděle 29. 7. 2012, 12:38:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co vlastne cekate od spolecnosti?

Já myslím, že by úplně stačilo, aby společnost dodržovala svoje vlastní pravidla i proti pedofilům. To nejzákladnější je neubližovat jiným, jestliže nikomu neubližují. Naslouchat odborníkům a nikoli demagogům a v neposlední řadě nezneužívat pedofilii k vlastním cílům. Je to moc?
od Kuba
neděle 23. 9. 2012, 16:05:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: víkřik do tmy

Kubo, jak jsi k tomu dospěl já teda asi malé """ klučíky mezi sebou bezemě ve fantazii mít asi nebudu ale strašně rád bych z nich pro jeho bezpečí vytěsnil Bruna jak říkam je to moje zlatíčko strašně bych rád dělal to co v těch snech ale pak příjde realita a za ní výčitky, že jsem ho...
od Kasz
neděle 23. 9. 2012, 16:42:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co vlastne cekate od spolecnosti?

vidim tu ludi ktorych trosku tazi aki su neprijati a o chvilu tvrdia ze nepotrebuju aby sa PDF zacala v spolocnosti chapat. V predoslom clanku som vyobrazil viziu,ze bezny clovek,bude vediet co je to pedofilia a ako sa prejavuje,ze sa toho netreba bat a bude to brane ako vseobecne uznavany fakt. Ne...
od Mato
pátek 28. 9. 2012, 12:48:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Šťastie na dosah (povídka)

Šťastie na dosah Upršané ráno prinieslo so sebou nie jeden blesk. Veľkomesto sa zmenilo na bažinu upršaných betónových kociek a obdĺžnikov. Vonku sa nemyhla jediná noha a vozovka bola taktiež obmedzená. Voda ostávala stáť na cestách a neďaleké jazero dosahovalo vysoko kritickú hladinu. V centre mes...
od Tony
úterý 2. 10. 2012, 10:44:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Smí pedofil k dětem?

Pedofil by hlavně neměl být kontaktem s dětmi posedlý. Pokud nebude mít žádné jiné koníčky, zájmy, žádné jiné (dospělé) lidi, se kterými by se stýkal, se kterými by si rozuměl, pokud opravdu nebude dělat nic jiného, než vyhledávat kontakt s dětmi, může to vést k nebezpečným situacím. Stejně nebezpeč...
od Kasz
čtvrtek 4. 10. 2012, 14:57:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Muž z Kroměřížska šířil nahé snímky školaček (iDnes.cz)

Muž z Kroměřížska šířil nahé snímky školaček (iDnes.cz) Muž z Kroměřížska se pomocí sociálních sítí seznamoval s dívkami pod patnáct let. Po sexuálních rozhovorech z nich mámil nahé fotografie a snímky pak šířil dál. Za toto chování skončil v rukou policie a hrozí mu až šestileté vězení. Kroměřížšt...
od Kasz
pátek 5. 10. 2012, 15:24:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vzpruha

Ne, já to opravdu myslel jako vzpruhu. Vzpruhu pro ty, kteří se bojí. Bojíme se všichni a je logické, proč. Akorát někteří se neodváží, protože už předem to vzdávají. Je velmi obtížné např. chtít v naší situaci něco změnit. Ale ne nemožné. Někteří si myslí, že se nic nezmění - vzdávají to předem. Ch...
od StrangerByNight
pondělí 8. 10. 2012, 20:50:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co byste řekli na...

Kdyby zákony platily pro všechny stejně, terapeut, který by pacientovi vyhrožoval, že ho nepustí, "dokud si nenajde ženskou", by v léčebně skončil (a nebo by minimálně musel vyměnit bílý plášť za modrý mundúr a oranžovou reflexní vestu :P) a ještě by mohl být rád, pokud by uniknul obvinění...
od Fx100d
čtvrtek 11. 10. 2012, 22:48:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

6. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie Sexuality VI

Dnes jsem s Karlem Žákem navštívil 6. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie Sexuality VI a 10. ročník slovenskej konferencie o sexualitě, sexuálnom zdraví a sexuálnej výchove v Bratislavě. Na kongresu bylo přítomno asi 60 lidí, což byla o něco menší účast, než tomu bývá u jiných kongresů. Tento ...
od Fx100d
sobota 13. 10. 2012, 10:50:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Přednáška na Masarykově univerzitě v Brně

Včera proběhla přednáška na Pedagogické fakultě na Masarykově univerzitě v Brně. Tato přednáška byla již poněkolikáté a účastnilo se jí převážně publikum, které naší přednášku slyšelo před rokem. Proto jsme se s Karlem soustředili spíše na sdělení nových poznatků z diplomové práce, ale stručně jsme ...
od Kasz
neděle 21. 10. 2012, 20:06:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Kyberkriminalita v Událostech na ČT1

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/212411000101021/ reportáž Evy Davidové od času 30:50, dále pak Marcela Augustová uvádí: Profil pachatele, který obtěžuje děti: 97% muži 90% nejsou pedofilové! (Za to patří dík Marcele Augustové, která tuto informaci správně uvedla.) Eva Davi...
od Dan
pondělí 29. 10. 2012, 18:48:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Štěně bez oušek

A kdyby ještě někdo chtěl něco krátkého počíst, přidávám odkaz na rozhovor, v kterém tak trošku veřejně coming outuju: http://blog.martinus.cz/2012/10/daniel-kubec-pedofilem-budu-i-kdyz-o-tom-nebudu-mluvit
od Kasz
úterý 30. 10. 2012, 19:43:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Projekt Solidarita

Je sexuální přitažlivost nezbytně nutná abyste byli pedofilem ? Mám pocit, že odolat dotyku malé dívky/chlapce, když se k ní/němu dostanete a sám se nedotknout je jedna z těch těžších věcí. Mám určitou představu, že pocity, které vámi probíhají jsou podobné pocitu feťáka v MHD, který se snaží vypad...
od topkapi
středa 31. 10. 2012, 22:39:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozorovani ditete

Je to úplně stejné morální dilema jako při očumovaní či aranžování do masturbačních fantazií sexy sousedky, kolegyně z práce nebo spolužačky na koleji. To, že jde v tomto případě o dítě, by pro osvícenou veřejnost natož pro samotné pedofily nemělo hrát roli. Ve společnosti mých přátel se to po počát...
od Fx100d
pátek 2. 11. 2012, 10:15:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hlas z Polska

Regino, máš trochu problémy s pojmem pedofilie. Pedofilie není pohlavní zneužívání dětí (a´t už si pod tím představuješ cokoliv). Pedofil může k dětem přistupovat i tak, že nechce kontaktu s nimi vyvolat své sexuální vzrušení. Prostě si s tím dítětem bude hrát. Píšeš, že v Polsku nesmí sexuolog říci...
od Fx100d
pátek 2. 11. 2012, 13:08:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozorovani ditete

Já si při masturbaci představuji převážně děti, které znám. Nevidím v tom žádný problém. Pokud člověk nevytváří záměrně situace aby viděl více, není co odsoudit. Možná je to z morálního hlediska trochu horší, ale nikomu tím neubližuji. Navíc jsem si vědom, že takové počínání mohu provozovat pouze ve...
od Kuba
středa 7. 11. 2012, 16:15:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Jinak není potřeba léčit pacienta ze sexuální deviace (což samozřejmě nejde). Pacient se v léčebně učí se svojí deviací psychicky vyrovnat a také s ní žít tak, aby alespoň neporušoval zákony a morální hodnoty a pokud sám cítí, že by se například měl v některých situacích problém ovládnout, mohou mu...
od Kuba
středa 7. 11. 2012, 16:23:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Regino, odstranění pedofilie ze seznamu nemocí jako předtím homosexualitu sice zní na první pohled krásně, ale je třeba domyslet další důsledky, které by to třeba v ČR mohlo mít: 1) Někdo s pedofilií může mít skutečně problémy a to buď se sebepřijetím nebo s i sebekontrolou. Nyní takový člověk může ...