Nalezeno 270 výsledků hledání

Zpět

od simgiran
pondělí 1. 10. 2012, 15:59:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Smí pedofil k dětem?

Tak to ti přeji. Ano v tom budování vztahu budou mít asi pravdu. Tak přemýšlím že bych měl od Bruna odpristit, buduju si totiž k němu vztah. Tak premyslim jak mi bude až nebude... Snaž se, aby jsi měl i jiný smysl života, ale nezbavuj se Bruna proto, že je ti blízký. Když pro tebe nebude jediný smy...
od simgiran
čtvrtek 4. 10. 2012, 17:37:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Smí pedofil k dětem?

Když jsem paní Mgr. Hollé kdysi řekl, že nejsem frustrovaný proto, že jsem pedofil a nemůžu plně ukojit své sexuální potřeby, tak mi odpověděla, že je to obrovská chyba a budou muset zařídit, abych frustrovaný byl. :) Hele, tady jsem prostě v blázinci, no. :D :D Vážně. A většina pedofilních pacient...
od simgiran
pondělí 22. 10. 2012, 22:44:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nadace Naše dítě

Bohužel, nadace Naše dítě dlouhodobě a přes upozornění podporuje Jiřinu Prekopovou (v roce 2011 poskytla Prekopová dar 100 000 Kč), mezi jejíž aktivity patří i "terapie" pevným objetím. "Terapii" pevným objetím považuji za mučení. Proti této praktice vystupuje například vedoucí k...
od simgiran
neděle 28. 10. 2012, 21:51:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Idnes.cz: Zpěvák Glitter souzený za pedofilii

Můj e-mail redakci Dobrý den, chtěl bych vás upozornit na nepřesnosti, kterých jste se dopustili v článku Kauza Savile roste, byl zatčen zpěvák Glitter souzený za pedofilii http://zpravy.idnes.cz/zadrzeni-glittera-03r-/zahranicni.aspx?c=A121028_102737_zahranicni_ts . V článku chybně užíváte slovo pe...
od simgiran
pátek 2. 11. 2012, 18:10:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozorovani ditete

Fx100d a dalsi, tato debata puvodne nemela byt o masturbacnich fantaziich, ale o pozorovani ditete, ktere je primo pred vami nahe -a ze pozorovani naheho ditete na fotografii se mi vidi jako totez co pozorovani nazivo. Ale k tem fantaziim -osobne si nemyslim, ze je moc vhodne mit sexualni fantazie ...
od simgiran
sobota 17. 11. 2012, 20:36:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuse k článku: Jsem boylover a do jisté míry nevím co

Já bych chtěl Silesiovi poděkovat za pěkný, upřímný článek. Chtěl bych mu poděkovat za to, že má starost o kluky, že se snaží dávat si pozor a snaží se jim být užitečný. Hodně mu věřím, že to zvládne.
od simgiran
neděle 18. 11. 2012, 0:05:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Má cenu žít?

Máš tu práva jako normální uživatel. Oblíbenost si nemůžeš nárokovat. Soukromé informace si nemůžeš nárokovat. Bavil jsem se s jedním člověkem odsud, s kým bychom se byli ochotni setkat a s kým ne. S tebou bych se bál setkat, nemyslím si, že bys chtěl informace zneužít, ale bál bych se, že je někde ...
od simgiran
neděle 18. 11. 2012, 20:53:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Má cenu žít?

Nový Angelo? Hm, tak ten starý se asi začal vytrácet s příchodem LeeFy. Ano LeeFy. Ona je tu hvězda a já byl vedle ní nic. Už mě to ničilo, jak jste se z ní všichni mohli zbláznit a na mě jste kašlali. I ona sama tu na mě často kašlala. Má všechno, co chce a já nemám nic. A říkáš, že mě by si vidět...
od simgiran
neděle 25. 11. 2012, 12:49:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: Quenta - Odpustila jsem "svému pedofil

No rozhodně není nic takového jako přirozeně dané věci. Například to srovnání s nudisty je pěkná ukázka toho, jak zafungovala okolní společnost. Indiáni chodili nahatí celý život a rozhodně se v pubertě stydět nezačali... Naopak se začali oblékat, v momentě, kdy tam dorazili evropané.... Ohledně se...
od simgiran
úterý 11. 12. 2012, 21:06:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Podíl pedofilů na pohlavním zneužívání

Našel jsem na anglické Wikipedii zajímavé údaje: According to a U.S. study on 2429 adult male sex offenders who were categorized as "pedophiles", only 7% identified themselves as exclusive; indicating that many or most child sexual abusers may fall into the non-exclusive category.[14] Howe...
od simgiran
středa 12. 12. 2012, 23:21:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Once Fallen Sex Offender Resource, Research and Advocacy

http://www.oncefallen.com/

Costs of sexual offenders registry, example of sexual offenders, recidivism, prevention etc.
od simgiran
čtvrtek 13. 12. 2012, 20:32:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Podíl pedofilů na pohlavním zneužívání

Právě proto bych byl rád za seriózní studii, která by mohla nahradit tuto pochybnou na anglické wikipedii, je to věc značného významu. Pokud by neprošlo odstranění, tak bych to přinejmenším zkusit zformulovat tak, aby bylo jasné, co ta studie zkoumala. Ta studie víceméně říká, že lidé, co zneužívají...
od simgiran
čtvrtek 13. 12. 2012, 22:05:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilie a inteligence

Ona ta otázka IQ není tak nepodstatná, přece jen i to se dá zneužít k ovlivňování veřejného mínění a k politickým cílům. Já bych jen upozornil, že jedna ta studie má ověřovat, jestli výsledky té první byly v pořádku nebo ovlivněné výsledkem výběru vzorku. To dělá srovnáním vzorku kriminálních pedofi...
od simgiran
pondělí 31. 12. 2012, 22:10:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

What science should not look like

About Gene Abel study (which is used as source for work us as source at en wiki)
http://www.cjat.org/ipb/index.php?showtopic=926&s=6f89bc241c7035430cf8f0e5098a5ca6
od simgiran
středa 16. 1. 2013, 17:11:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Otázky prezidentským kandidátům (ČR)

Zelení jsou pro mě bohužel nepřijatelní svou "zelenou" politikou, která je často naprosto iracionální a škodlivá. A není to malé snadno překousnutelné téma, rozhodnutí založená na zaslepeném ideologickém pohledu mohou stát miliardy, desítky nebo i stovky miliard korun, mohou ohrozit energe...
od simgiran
pátek 1. 2. 2013, 21:03:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Já musím nesouhlasit s Reinovým tvrzením, že děti se bez pedofilů v pohodě obejdou a že tedy pedofilové jsou pro děti jen nebezpeční a měli by se jim vyhýbat. Pro děti jsou lidé, co jsou se jim ochotni věnovat, velmi přínosní, mohou je někam posunout jako učitelé, vedoucí kroužků a pod. Pro děti jso...
od simgiran
neděle 10. 2. 2013, 17:23:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nebezpečí na webu. Za sex nabízejí pedofilové ... (iDnes

Zaslán tip redakci (přes nabídku pod článkem): "Dobrý den, chtěl bych reagovat na článek 'Nebezpečí na webu. Za sex nabízejí pedofilové hotovost i nabití telefonu'. Ve článku je uváděn profil pedofilů, který se ale podle mě na pedofily nehodí. Často dochází k používání pojmu pedofil pro jedince...
od simgiran
neděle 10. 2. 2013, 17:29:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Mimochodem, jak doložíš tvrzení, že se něco takového před tísici let běžně dělo?
od simgiran
sobota 2. 3. 2013, 16:23:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

RationalWiki

There are some interesting points, but child sexual abuse and pedophilia is mixed and there is no arcticle about pedophilia in category pedophilia which is sad.
http://rationalwiki.org/wiki/Child_predators_on_the_Internet
http://rationalwiki.org/wiki/Child_sexual_abuse