Nalezeno 247 výsledků hledání

Zpět

od MR_Xguard
sobota 13. 8. 2011, 23:00:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

MR_Xguard a příběh na pokračování

Předem se omlouvám za všechny chyby, které se dají v textu udělat. Podle všech jsem divný (většinou neultrálně). Dokonce to říká i moje mamka, která mě má ráda. Jsem prostě oproti ostatním lidem svým chováním, názory a vším hodně odlišný a možná i to je příčina mého osudu. Dle vlastního uvážení sebe...
od Deda
pátek 11. 4. 2014, 11:49:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky

Přátelé konečně jsem se odhodlal napsat něco o mém životě pedofila, jak to bylo se mnou a mými láskami od brzkého mládí. Jelikož je to již více, jak 50 let některé věci již nejsou absolutně přesné (hlavně časové údaje) takže je to spíš taková autorská licence. Jinak jádro děje je pravdivé. Nehledej...
od Teenbl
pátek 27. 11. 2015, 22:16:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Efebofilie a vážný vztah

Dnešní příspěvek bude trochu o pesimismu, ale pro změnu nebudu psát tolik o sobě. Navíc tady toho o věcech typických pro efebofily moc napsáno není. Co se týče mých osobních zkušenostech se vztahy, moc toho říct nemůžu, něco málo bylo, ale nic co bych za vztah považoval. V mnohých příspěvcích jsem s...
od Jeremy
úterý 1. 12. 2015, 23:03:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Efebofíie a vážný vztah

Třetí kamarád se i přes jasně efebofilní sklony nikdy o vztah nesnažil. Možná by našel, jak sám tvrdí, ale jak sám říká, nemělo by to moc šanci. Po čase by se mu daný hoch přestal líbit a láska by prý stejně vyprchala. Filipove názory poznám, takže pri čítaní tejto časti som si na neho spomenul a a...
od Filip
středa 2. 12. 2015, 15:50:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Efebofilie a vážný vztah

No na lásku treba dvoch a šanca že pedofila, alebo efebofila na dlhodobý vzťah s chlapcom do ktorého sa zamiluje je prakticky nulový. Za prvé už vytvoriť si takýto vzťah, keď je chlapec ešte malý, cca dok 15 rokov, v dnešnej spoločnosti, je takmer nemožné, za druhé je veľká pravdepodobnosť že chlape...
od LBoy
pátek 23. 12. 2016, 2:02:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

LBoy - môj príbeh

V tejto komunite som už dlhšiu dobu. Presnejšie od roku 2004, keď som sa prvý krát dostal ešte na vtedajšie xko.cz do Boylove miestnosti. Keď si tak čítam občas toto fórum premýšľam nad tým, že možno jeden životný príbeh niekoho, kto sa už nehľadá, ale je vyspelý a vyrovnaný BL by mohol byť prínosom...
od haizi
středa 13. 6. 2018, 20:03:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlastní zkušenosti s vnějším coming outem

Zatiaľ nikto? Dobre, tak skúsim ja. Svěřili jste se rodičům či sourozencům? Matke. Svěřili jste se partnerovi či vlastním dětem? Nemám. Svěřili jste se dětem ve svém okolí? Určite nie. Načo? Komu jinému jste se svěřili? Kamarátom, kamarátkam, dokopy asi 5 ľudí. Co vás k tomu vedlo? Matke alkohol (so...
od Mato
pondělí 20. 8. 2018, 14:02:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlastní zkušenosti s vnějším coming outem

Rodičom ani súrodencom som sa nikdy nezveril a ani neplánujem. Nie preto, že by ma nepochopili, ale táto záležitosť by ich mohla zraniť a mohli by sa viniť navzájom, čo by som určite nechcel. Mám spôsoby, ako zvládať túto orientáciu a teda coming out rodičom by ani mne ani im nijako nepomohol. Comin...
od Mathias8
pondělí 20. 8. 2018, 22:40:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlastní zkušenosti s vnějším coming outem

Svěřili jste se rodičům či sourozencům? Nie. Nikdy to neurobim. Rodicom nikdy. Nepochopili by to to je za prve. Za druhe by si matka vycitala chybu pravdepodobne a otec by mi zneprijemnoval tim zivot. Nie dakujem neprosim. Raz som mu povedal ze sa mi pacia male ale to som mal asi 15. Bola to chyba ...
od Dejwik12
středa 10. 10. 2018, 23:08:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Můj coming out

Zdravím cca před 4 dny jsem se svěřil své rodině. Tížilo mě to docela dlouhou dobu, ale máma už stejně něco tušila a měla narážky, takže myslím,že jí to ani nepřekvapilo ( možná trochu :D ) . Stalo se to docela normálně, nezačal jsem toto téma já, ale máma. Vraceli jsme se z oslavy narozenin jednoho...
od Fx100d
neděle 19. 5. 2019, 20:39:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Věčná bolest (báseň)

Věčná bolest Jsem opět sám, srdce mě bolí, nešťastná láska se pomalu hojí. Přál bych si znovu lásku si prožít, netuším ale, kde jí mám najít. Chodím já po světě a stále hledám, naděje umřela, už dávno jí nemám. Poznám já někdy obětí z lásky, nebo už pozdě je a zbydou jen vrásky? Samota věrná je jak...
od Daniel
středa 21. 8. 2019, 21:03:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Tak to by mne zajímalo jaká je podle vás definice chlapa :D Clovek co se stará o rodinu, chrani ji, pracuje a nemusi se bat byt s detmi sám aby je neos...l. Proste pravy opak kohokoli v z vas. Jsem heterosexuální pedofil a jsem 18 let ženatý. Pracuji, platím daně, živím rodinu, splácím hypotéku, vo...
od Zappart
sobota 14. 12. 2019, 16:40:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zappartův Coming out

Vnitřní Coming out Poprvé jsem si uvědomil že mě přitahují preadolescentní děvčata už na základní škole, v sedmé či osmé třídě. Tehdy to nebyl tak velký rozdíl, ale bylo mi to divné a čekal jsem, že mě to přejde. Nepřešlo. V patnácti a šestnácti se mi sice líbily i vrstevnice ale stále více jsem obd...
od Allein
sobota 18. 1. 2020, 18:35:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ruská školačka otěhotněla, otcem má být desetiletý hoch

Zažívám určité déjà vu , neboť na téma potratů jsem již reagovala v jiném tématu a považuji tudíž za zbytečné zde psát dlouhé slohy se svým názorem, když si jej každý může přečíst zde: Jak vnímáte sexuální (pohlavní) styk? (od Allein » úterý 31. 12. 2019) Avšak padlo zde několik vyjádření, na které ...
od Kiiax
pátek 3. 4. 2020, 15:14:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlastní zkušenosti s vnějším coming outem

Bohužel v dnešní společnosti je pedofilie ještě pořád odsuzované tabu a je třeba dávat pozor, komu se člověk svěří a jak to podá. Jak víme, mnoho lidí je neznalých problematiky a mají předsudky, i když za své zaměření nikdo nemůže. Protože si lidé stále pletou sexuální delikvenci a sexuální deviaci...
od podivin
pátek 3. 4. 2020, 19:45:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ten můj

Nedokážu pochopit rodiče, kteří jakkoliv ublíží vlastnímu dítěti. Hlavně, rodiče jsou pro dítě ti jediní, kteří by dítě měli chránit za všech okolností. Cizí lidi mohou děti chránit, ale v některých okamžicích může dojít na to, že "to není moje vlastní dítě". Ale vlastní dítě musí být pro...
od Kiiax
pondělí 20. 4. 2020, 22:00:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Cesta (krátká úvaha)

Chci se s vámi podělit o můj pohled na svět, ale je to můj první příspěvek, tak nebuďte kritičtí. :) Cesta Je brzy ráno. Jediné, co vidím je tma. Jediné, co cítím je zima. Nohy se opřou do pedálů, kola se roztočí a já se opět dávám do pohybu. Zima je najednou ještě větší. Zakusuje se mi do rukou, no...
od Allein
čtvrtek 23. 4. 2020, 20:28:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Novinky technické - informace o změnách a vylepšeních ve fóru, chatu a webu

Byla provedena změna avataru pro návštěvníky na podnět uživatele Tori , který zpracoval několikero návrhů, o nichž hlasovali uživatelé VIP skupiny. Vyhrála níže vyobrazená varianta. Pro připomenutí přikládám i předchozí logo. https://www.pedofilie-info.cz/images/a/avatar_guesti_6.png https://www.ped...
od Kasz
sobota 25. 4. 2020, 15:37:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfunding)

Ale spousta pedofilů to o sobě ví, chodí na terapii, snaží se nějak normálně fungovat, ví že si nikdy nemůžou dovolit pracovat s dětma nebo mít děti nebo prostě podobně. Uff, no Terce by měl někdo napsat a vysvětlit, že takto to určitě nefunguje - spousta pedofilů právě že pracuje s dětmi a také ma...