Nalezeno 119 výsledků hledání

Zpět

od Rapunzel
středa 25. 12. 2019, 20:22:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zakázaná láska (báseň)

Dnes jsem napsala báseň, která vyjadřuje mou lásku k jednomu pedofilovi...ale myslím, že to může vyjádřit jakoukoliv zakázanou a nemožnou lásku. Myslím, že se to sem i hodí... ZAKÁZANÁ LÁSKA V chladném moři příboj vlny tříští, měsíc v bouři jako prsten tajnosnubný, a my dva, jak vojáci na bojišti, h...
od Rapunzel
středa 26. 2. 2020, 23:03:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Podzimní balada

Podzimní balada Toho podzimu listí zmoklé padalo k zemi do kaluží, jak území uschlých, zvadlých růží bilo to srdce uvnitř rokle. On tu lásku proklínal, ach, tak rád by objímal její něžné tělo víly. Pro tu chvíli, kdy ji mámil, a ze vzpomínek neodstranil, i hodiny se zastavily. A ten podzim, vítr ch...
od Rapunzel
pátek 20. 3. 2020, 18:13:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tvé oči jako dračí perly (báseň)

Tvé oči jako dračí perly Cítíš, co už nešlo zastavit, šílené city na závit, a víš, že všechno se zase zbortí, a nepomůže vzdor Ti. Tvé oči jako dračí perly mi všechno lásku odepřely, tak zaliji hvězdy do betohu, když v sobeckosti tonu. Mlčeti zlato bude nad platinu, a kladu si všechno za svou vinu,...
od Rapunzel
středa 25. 3. 2020, 2:11:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Proč jsem tady? Zamilovala jsem se do pedofila

Na začátek říkám, že nejsem pedofilního zaměření, líbí se mi dospělí muži a líbí se mi dost. :-) Takže se nabízí otázky...jak jsem se dostala na tento web a k pedofilům celkově? Proč jsem tady? Ještě před rokem, naprosto přesně před rokem, jsem o pedofilii neměla žádné reálné informace. Věděla jsem ...
od Rapunzel
čtvrtek 2. 4. 2020, 12:58:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlastní zkušenosti s vnějším coming outem

Koukám, že se moc lidí nerozpovídalo. Můj známý se svěřoval bohužel jaksi skoro všem, koho potkal a nedopadlo to jednou úplně dobře. Když se svěřil mně, tak to dobře dopadlo a ještě jsem se do něj zamilovala...mám prvotřídní přirozený výběr - zamilovat se do pedofila ve svém "pokročilém" v...
od Rapunzel
čtvrtek 2. 4. 2020, 13:10:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Adrian (18): Posmívali se mi a ponižovali mě kvůli mé orientaci. Polonahý jsem jedné noci odešel (onlyu.cz)

Naprostá ubohost, ničit a šikanovat člověka za COKOLIV, co si sám nevybral, ať je to nějaká vrozená součást vzhledu, orientace, cokoliv takového. Já mám taky menší zkušenost, ne sice se šikanou, ale s naprostým údivem a někdy negativním překvapením z toho, že nemám ráda sex. Jsem spíše asexuální, ne...
od Rapunzel
čtvrtek 2. 4. 2020, 13:14:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Německo roky svěřovalo děti pedofilům, obětem experimentu teď zaplatí (iDnes.cz)

To je tedy šílenost, úmyslně dávat děti k propuštěným sexuálním násilníkům. Nejde o jejich sexuální preferenc, ale o to, že to jsou propuštění sexuální násilníci. A ohledně těch nenávistných organizací, které by chtěly legalizovat pohlavní styk s dětmi, tak to je samozřejmě naprosto špatně. Sex s d...
od Rapunzel
čtvrtek 2. 4. 2020, 13:18:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ten můj

My dear, tohle jsi mi posílal na chatu jako svůj příběh, je to smutné a pořád platí, že mi můžeš napsat osobně. Nedokážu pochopit rodiče, kteří jakkoliv ublíží vlastnímu dítěti. Dítě musíme chránit a opatrovat, zajistit mu co nejšťastnější život a dětství, nikoliv mu dělat příšerný věci ze sobeckých...
od Rapunzel
čtvrtek 2. 4. 2020, 16:37:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ebenové pády (báseň)

Ebenové pády Bylo to jak vítr nad horami, a kapky deště jako drahokamy v černotě bouře, která obzor bije, když dotknu se Tvé šíje. Jak ebenové pády noční oblohy je pohled do očí Tvých – jak pro bohy, a v srdci žal mé muky, když dotknu se Tvé ruky. Když držím Tě paží kolem ramen, už nikdo neuhasí ve...
od Rapunzel
pátek 3. 4. 2020, 16:12:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlastní zkušenosti s vnějším coming outem

Co se týče mě, já používám osvěčenou metodu, že se nejdřív zeptám na gaye. Jen tak, mezi řečí. Pak se podle toho rozhoduji. Třeba o mě to ví dost lidí, včetně mé rodiny samozřejmě. Ale můj nejlepší kamarád to neví, protože v otázce sexuality je dost velké hovado. Až si začínám myslet, jestli taky n...
od Rapunzel
úterý 7. 4. 2020, 18:49:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Saharské noci (báseň věnovaná všem :-)

Saharské noci V nevinné bezbrannosti vytříbený cíl, a láska bezbřehá v dál se rozprostírá, i čas se rázem zastavil, i radost se v srdci opozdila. Co vyčíst z Tvé dokonalé tváře? Bolest snad, vmetenou pod prahy. Tvé oči jak noci na Sahaře s odrazem prokleté výstrahy. A žár, kterým shořela Tvá slova,...
od Rapunzel
sobota 11. 4. 2020, 18:05:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pro všechny pedofilně zaměřené lidi

Vážení a drazí, pohybuji se na webu již pár měsíců, snad dohromady pět, počítám-li i dobu před registrací, a za tento čas jsem poznala několik z vás a hovořila jsem s vámi i v osobních rovinách. Vzhledem k nastavení dnešní společnosti a předsudkům vůči pedofilii se vůbec nedivím, že mnozí končí v de...
od Rapunzel
pondělí 20. 4. 2020, 22:41:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Den v bouři (báseň)

Den v bouři Láska jeví se jak hoře, jak hydra storamenná, kdy cit dáváš v šanc a srdce obnažená probodána jsou tisícerem ostrých střepů, a já pod Tvým pohledem, já se celá klepu. Jeden den bez lásky zní jako sto let, kdo to řekl jen, že může takhle bolet to, co krásné zdá se být, a jak rozmilé, pak...
od Rapunzel
pondělí 20. 4. 2020, 22:44:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Cesta

Jen ať v lese nezabloudíš, z každého lesa vede cesta ven a třeba narazíš i na krásnou prosluněnou mýtinu a chladný potůček. :)
od Rapunzel
středa 22. 4. 2020, 19:57:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Den po konci světa (báseň)

Den po konci světa Den po konci světa, kdy si to přiznal, křičel a nenáviděl se, říkali mu špína a zrůda, přitom... Byl tak sladký a dokonalý, až se srdce rozstonaly, a v očích záři ohnivou, jak plameny dračích dechů, a ve slovech vodu živou, a přesto v duši nechuť žít dál. A byl tak dokonalý, bláz...
od Rapunzel
sobota 25. 4. 2020, 3:57:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Peklo je tady na Zemi (báseň)

Peklo je tady na Zemi To peklo je tady na Zemi a spát budeš chodit s havrany, jizvy, které vidíme jen my sami, a šedivá mračna nad rány, a krev, kterou v hltech polykáš, a muka, které tolik znáš, a láska, která tolik bolí... ...jak rány, které sypou solí. A bouři, která v Tobě zuří, příboj, který m...
od Rapunzel
pondělí 27. 4. 2020, 19:22:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Křivé obvinění od Dreama

S Michaelou jsem si volal přes skype a mluvil jsem i s její dcerou. Rozhodně hlas Michaely nezní jako Sertralin a Sertralin nemá dceru. Navíc mám Michaelu v přátelíh na FB, kde má své fotky a i fotografie své dcery. Ani jedna z nich jako Sertralin opravdu nevypadá. Navíc jsem jak Sertralinovi, tak ...
od Rapunzel
pátek 1. 5. 2020, 17:28:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Spolek ČEPEK

Super, to se mi líbí. :)
od Rapunzel
úterý 5. 5. 2020, 20:25:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jak moc může život bolet - pro vás

Na úvod řeknu snad to, že jsem vás odsud z webu dost poznala i mimo chat a fórum, a znám vaše příběhy a vaše prožívání. Potkala jsem zde lidi rovné a charakterní, jako taktéž jejich přesný opak, jenže to se nedá ovlivnit, páč v každé skupině lidí neexistuje jen černá nebo bílá, ale pohybujeme se v n...
od Rapunzel
středa 6. 5. 2020, 17:24:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro všechny pedofilně zaměřené lidi

Děkuji Ti za reakci, píšeš to moc hezky a přeji Ti, aby maminka byla co nejvíce v pohodě a přijala Tvou orientaci s nadhledem a pochopením. :) Myslím, že jsi zvolil nejlepší možnou taktiku - říct jí to na půdě sexuologie, kdy se může na všechno doptat a lépe Tě pochopit. Já jako matka můžu říct, že ...