Nalezeno 123 výsledků hledání

Zpět

od Kiiax
sobota 23. 11. 2019, 9:20:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nehledáte nás? Nabízíme se! ("Pedoživotopisy")

Jsem muž, věk 23 let, bydlím v Praze. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu (aktivní zájem doplnit si vzdělání na vyšší nebo vysoké škole), jsem svobodný. Jsem pedofil, kterého přitahují dívky ve věku od 6 let do asi 12-13 let (hodně záleží na vzhledu, tělesných proporcí i duševní zralosti). S...
od Kiiax
pondělí 17. 2. 2020, 16:25:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ruský web pro pedofily vystavuje kradené fotky českých dětí (Seznamzpravy.cz)

Rodiče jsou pro děti větší zlo, než pedofilové. Řečeno s nadsázkou, ale něco na tom bude. Stále ale nechápu, kde se děti mají naučit, jak se bezpečně chovat na internetu. Co tak vím a vidím, tak od rodičů asi ne, protože ti to neovládají a škola v tomto také dobře selhává. Nejde jen o zneužívání dět...
od Kiiax
neděle 22. 3. 2020, 15:03:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co znamenají naše přezdívky - nicky

Náhodně vygenerovaná přezdívka z GTA San Andreas. :D Nejlepší hra mého dětství.
od Kiiax
pátek 3. 4. 2020, 15:14:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlastní zkušenosti s vnějším coming outem

Bohužel v dnešní společnosti je pedofilie ještě pořád odsuzované tabu a je třeba dávat pozor, komu se člověk svěří a jak to podá. Jak víme, mnoho lidí je neznalých problematiky a mají předsudky, i když za své zaměření nikdo nemůže. Protože si lidé stále pletou sexuální delikvenci a sexuální deviaci...
od Kiiax
pondělí 20. 4. 2020, 22:00:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Cesta (krátká úvaha)

Chci se s vámi podělit o můj pohled na svět, ale je to můj první příspěvek, tak nebuďte kritičtí. :) Cesta Je brzy ráno. Jediné, co vidím je tma. Jediné, co cítím je zima. Nohy se opřou do pedálů, kola se roztočí a já se opět dávám do pohybu. Zima je najednou ještě větší. Zakusuje se mi do rukou, no...
od Kiiax
úterý 28. 4. 2020, 17:38:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Miloval jsem je, tvrdí muž souzený za bití, škrcení a znásilňování školaček (iDnes.cz)

Pro mě je láska k holčičce chtít pro ní jen všechno dobré, trávit s ní čas jako kamarád a chovat se k ní příkladem, ne ji nějak osahávat nebo dokonce něco takového. Slovo láska má celkem jasnou definici a chování tohoto kriminálníka pod ni zcela jednoznačně nespadá. Láska je pro něj jen slovo. Přij...
od Kiiax
čtvrtek 30. 4. 2020, 19:57:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Psychoterapeut I

Můj příklad ze života. Než jsem rodičům řekl, že jsem pedofil, trvalo mi to tři roky. A to mám skvělé a chápající rodiče. Věděl jsem, že jejich reakce bude dobrá. Budou zaskočení, to ano, ale postaví se za mě, nezavrhnou mě a budou mi oporou. Ale i tak jsem se k tomu odhodlával tři roky. Řekl jsem j...
od Kiiax
středa 6. 5. 2020, 19:11:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Psychicka trauma

Vím, že hodně odborníků se na toto téma vyjadřovalo. Diskutovalo se o tom, že u člověka, který byl v dětství sexuálně zneužíván má "větší šanci" být pedofilem. Že se mstí. Druhý názor byl ten, že člověk může se stát pedofilem po úrazu hlavy v dětství. Že se může něco v mozku poškodit a ped...
od Kiiax
čtvrtek 14. 5. 2020, 17:55:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Já versus pedofilové

Nemýlim sa. Ak si žena a dokážeš sa zamilovať do muža, tak si heterosexuálka a nie asexuálka, lebo si sexuálne orientovaná. To že nemáš chuť na sex a stojíš na opačnom konci spektra ako nimfomaniačky s tým vôbec nesúvisí. Podľa mňa si heterosexuálka ktorá necíti potrebu sexu. Podľa mňa sú ľudia, kt...
od Kiiax
sobota 16. 5. 2020, 19:52:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Já versus pedofilové

Už jsem tady viděl hodně názorů. Víte, máte pravdu všichni a přitom nikdo. Ohledně lásky neexistuje jednotná definice, která by ohraničovala, co láska je a co není. Je mnoho druhů lásky. Taková klasická, platonická, mateřská a tak dál. A musím říct, že láska nemusí nutně souviset se sexualitou, zvlá...
od Kiiax
pondělí 18. 5. 2020, 17:57:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stát selhal, deset tisíc dětí vypadlo ze systému, neučily se (Aktuálně.cz)

Ach jo. Proč hned takové pokrytectví? Každý na to přece nutně hned nemusí kašlat. Ale když nějaká sociálně a ekonomicky slabá rodina nemá internet a počítač, tak co mají podle tebe dělat? Sice to může vyznít jako pokrytectví, ale já Kasze chápu. Učitel má ty děti učit a vzdělávat, ne běhat po městě...
od Kiiax
úterý 19. 5. 2020, 18:55:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Hra na pavoučky skončila znásilněním sedmileté dívky (Deník.cz)

Hra na pavoučky skončila znásilněním sedmileté dívky. Muž jde na 7 let do vězení (Deník.cz) Všechno začalo šimráním na noze, čtyřiačtyřicetiletý muž to popisoval jako hru na pavoučky, skončilo to ale znásilněním sedmileté holčičky. Muž dívku osahával na intimních místech a obtěžoval ji orálně, pard...
od Kiiax
pátek 5. 6. 2020, 21:40:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nizozemská televize učinila rozhovor s pedofilem, který chce legalizovat sex se čtyřletými dětmi (Svobodné noviny)

Tedy, kromě samotného tématu ohledně sexu s dětmi, mi i vadí, že by pedofilie měla být nová sexuální orientace. To je podle me naprosto špatně. Já jsem heterosexuál. To je moje sexuální orientace. A pedofilie je moje parafilie. Jednoduché a logické.
od Kiiax
pondělí 8. 6. 2020, 20:19:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Já si nemyslím, že žijeme v hrozné době, kdy se pedofilové střílí na potkání. Pokud jde o tu paní, tak se vyvztekala, zanadávala si a dá si pokoj. Jeden komentář bych opravdu neřešil. Je sice opravdu pěkné, že jste se někteří tady rozepsali, vysvětlujete, ale opravdu, kdo si to přečte? Ta paní asi n...
od Kiiax
úterý 9. 6. 2020, 19:40:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nizozemská televize učinila rozhovor s pedofilem, který chce legalizovat sex se čtyřletými dětmi (Svobodné noviny)

Danieli, tvůj komentář se mi velmi líbil. Sexuální sublimace je velmi prospešná a i já s ní mám bohaté zkušenosti (píšu povídky, které nepublikuji). Sexualita je velká část nás samotných, ovlivňující náš život více, než si lidé připouští. Jen abys správně pochopil, jak jsem myslel svůj komentář. Pod...
od Kiiax
středa 10. 6. 2020, 22:24:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nizozemská televize učinila rozhovor s pedofilem, který chce legalizovat sex se čtyřletými dětmi (Svobodné noviny)

]Mě osobně se víc zamlouvá rozlišení, které je v DSM: Samotná pedofilie není poruchou/nemocí, tou je až diagnóza "pedofilní porucha". Takže kdyby se F65.4 přejmenovala na "pedofilní porucha", pak budeme mít v případě problémů se zvládáním odlišné sexuální preference možnost kval...
od Kiiax
čtvrtek 11. 6. 2020, 17:06:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nizozemská televize učinila rozhovor s pedofilem, který chce legalizovat sex se čtyřletými dětmi (Svobodné noviny)

To už trošku slovíčkaříme. Nicméně se podívejte do manuálu MKN-10 na diagnózy v kapitole "F". Samozřejmě, že se dá použít termín duševní onemocnění, duševní nemoc, duševní choroba. Tato označení já vidím v rozhovorech pro širokou veřejnost. Pokud jde o různé práce, které jsou určené odborn...
od Kiiax
úterý 16. 6. 2020, 20:44:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Úvaha o sexuálním násilí a společnosti

Nedávno jsem narazil na komentáře ohledně znásilnění a výše trestu. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tresty-za-znasilneni-jsou-absurdne-nizke-pulka-pachatelu-odchazi-s-podminkou-108918 https://a2larm.cz/2020/06/znasilneni-ma-byt-potrestano-vzdy-nejen-kdyz-se-to-hodi-rasistum/ Začal jsem se trochu ...
od Kiiax
středa 17. 6. 2020, 20:32:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Úvaha o sexuálním násilí a společnosti

Je pravda, že většina znásilnění se na světlo světa nedostane. Odehrávají se v partnerském soužití, manželství, atd. Poté je těžké o tom hovořit, navíc to někam nahlásit. Hodně lidí to stejně pak dává za vinu oběti (většinou ženě), ona sama si ho domů přitáhla. Tahle logika je zcela zcestná, ale je ...