Vyhledávání nalezlo více než 1594 shod

Zpět

od Kasz
úterý 31. 5. 2011, 18:08:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Je vhodne hlidat dite do 6 let když sem pedo?

Otázka by neměla být položená, zda je vhodné, aby dítě mladší 6 let hlídal pedofil. Spíš je na stole otázka, zda člověk, který to dítě bude hlídat, se k tomu dítěti nebude nevhodně chovat. Nevhodně chovat se může jak pedofil tak nepedofil, to se sexuální orientací nesouvisí. Na tvou otázku proto nel...
od Dan
středa 1. 6. 2011, 13:01:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Je vhodne hlidat dite do 6 let když sem pedo?

Věřím že Kasz tuhle otázku zodpověděl ideálně a podstatné je taky, že ty jsi s tím nyní srovnaný a i dyž tě právě tahle otázka a takový problém napadne, nehrozí, že by ses sám k dítěti nevhodně choval. Možná i právě prot, že si tuhle otázku pokládáš a hledáš na ní odpověď, u všeho co se týče našeho ...
od Kuba
pátek 8. 6. 2012, 15:45:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: Zpověď toho, co zneužíval – 1 i 2 část

Jenze Kuba pokud vim prece nezil v jeskyni a dost dlouho zil v teto kulture a prostredi. To jako ve dvaceti letech nevedel, ze sexualne aktivity s detmi jsou spatne a detem ublizi? Na to mi pripada az moc inteligentny. Ale ze je to trestne, to aspon vedel. Jak vystihl Gabriel, vnímal jsem to, o čem...
od Jednorozec
neděle 29. 7. 2012, 21:34:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Masturbace s ...

Sorry, ale musela byt to být hezká nejlíp na 10 alespoň vypadající pedofilka :0)...
od Jednorozec
středa 22. 1. 2014, 12:49:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pudy u zvirat

No neřekl bych že to není možné u lidí, ale že to není tolerované v naší společnosti. Nějakým indiánům v dzungli je to treba sumak, stejně jako nasim predkum pred 1000 lety...
Neříkám, že je to dobře nebo špatně, ale je to tak u nás zrovna nastavené.
od Deda
pátek 11. 4. 2014, 11:49:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky

Přátelé konečně jsem se odhodlal napsat něco o mém životě pedofila, jak to bylo se mnou a mými láskami od brzkého mládí. Jelikož je to již více, jak 50 let některé věci již nejsou absolutně přesné (hlavně časové údaje) takže je to spíš taková autorská licence. Jinak jádro děje je pravdivé. Nehledej...
od Kasz
neděle 15. 6. 2014, 22:04:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Coming out - jak na rodiče?

Sasuke píše:...mamce to trvalo pár dní, než se s tím vyrovnala.
Tak to gratuluji, mojí mamce to trvalo 6 let. Za to ale i nyní vše ví, o všem s ní můžu diskutovat, pročítá pravidelně i toto fórum... :), a celkově je na mé straně. Pocit k nezaplacení.
od pbd
pátek 20. 6. 2014, 17:31:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Lolita-Vladimir Nabokov

Dostal jsem od psychologa za úkol si Lolitu přečíst a něco o tom napsat. Napsal jsem: Pokoušet se o analýzu H.H. by bylo analyzováním Nabokovova a pokoušet se analyzovat Nabokovova by bylo nošením větviček do vzrostlého sekvojového lesa. Vyzpovídám se místo toho z pocitů, které mě provázeli při čten...
od Radek
čtvrtek 6. 11. 2014, 22:57:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tak to začlo

Na základní škole v 6tý třídě jsem začal pozorovat, že si všímám dívek z nižších ročníků. Po vychození školy se ale spolužáci-puberťáci zaměřovali na holky, stejně staré ne-li starší vyspělé, diskotéky, motorky atd. Poprvé si já začal vychutnávat narážky typu:„nechte ho bejt, von bez malejch holčiče...
od Radek
sobota 8. 11. 2014, 8:38:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tak to začlo 2

Chci doplnit k mému prvnímu příspěvku i druhý pohled na mou „šťastnou pedofilii”. Předně tedy, ať máte jasno a víte s kým prožívám nyní ono hezké životní období. Kristýnce je něco přes šest roků. To znamená, že se musím tomuto jejímu věku chováním přizpůsobit. Úplně jiná situace by byla, kdybych měl...
od Andy Olsen
pondělí 5. 1. 2015, 1:08:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Podnikatelský pád kvůli lásce k holčičkám? :)

Název tématu berte s rezervou :) Fakt, že mi mé podnikání nevyšlo, způsobil zkrátka nedostatečný zájem zákazníků v dané lokalitě. Přesto svým přístupem k malým zákaznicím jsem své ekonomické situaci asi dlouhodobě příliš nepomáhal. Pro dostání se do obrazu, zde je výňatek z mého úvodního tématu zde ...
od Tsu
úterý 5. 5. 2015, 17:29:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pár věcí, co mi tíží hlavu

Ahoj, tak čim začít. @= Znovu jsem se zamiloval. Je je jí 14 a vypadá spíš na míň. Říkejme jí třeba Áňa (krycí jméno). Což je všechno super, ale přichází i obavy. Protože už to není poprvé. Vždy když moje láska dospívá, nějak to opadne. Je mi 22, taky "chci" mít normální vztah .. vždycky t...
od Andy Olsen
úterý 1. 9. 2015, 1:12:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Když se splní sen...sen o malé lásce :)

Rodina, přátelé a nikde žádná holčička. Ve svých slabších chvilkách jsem to bral kolikrát jako znamení. Přece jen mít dítě, které můžete pravidelně vídat aniž by to bylo někomu divné, to by chtěl asi každý z nás. Naše rodina je malá, ne příliš funkční a já jsem její úplně nejmladší člen. Tedy alespo...
od Tsu
pondělí 11. 9. 2017, 16:17:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Obhajoba jiné jinakosti (včetně pedofilie) (A2larm.cz)

Marie Feryna publikuje další článek zabývající se mimo jiné i pedofílií :) Obhajoba jiné jinakosti (včetně pedofilie) (A2larm.cz, Marie Feryna) Pochody Pride nejsou jen věcí mužů-homosexuálů, ale mnohem pestřejších skupin a jedinců usilujících o společenské uznání. Jestliže řada autorů a autorek ve ...
od Mathias8
pondělí 20. 8. 2018, 22:40:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlastní zkušenosti s vnějším coming outem

Svěřili jste se rodičům či sourozencům? Nie. Nikdy to neurobim. Rodicom nikdy. Nepochopili by to to je za prve. Za druhe by si matka vycitala chybu pravdepodobne a otec by mi zneprijemnoval tim zivot. Nie dakujem neprosim. Raz som mu povedal ze sa mi pacia male ale to som mal asi 15. Bola to chyba ...
od Dejwik12
sobota 8. 9. 2018, 12:30:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od Filip
sobota 8. 9. 2018, 17:25:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od Dejwik12
středa 10. 10. 2018, 23:08:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Můj coming out

Zdravím cca před 4 dny jsem se svěřil své rodině. Tížilo mě to docela dlouhou dobu, ale máma už stejně něco tušila a měla narážky, takže myslím,že jí to ani nepřekvapilo ( možná trochu :D ) . Stalo se to docela normálně, nezačal jsem toto téma já, ale máma. Vraceli jsme se z oslavy narozenin jednoho...
od Daniel
pátek 8. 3. 2019, 18:57:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Predsudky. Mozes byt aky chces. Mozes sa aj rozkrajat ked povies ze sa ti paci niekto alebo ked povies niekomu ze sa ti pacia deti alebo povies maloletej ze si do nej zamilovany alebo iba ze ju mas rad alebo niekoho ze mas rad...to je jedno tak dostanes nalepku pedofil alebo uchilak Mathiasi, nevím...
od Filip
pátek 23. 8. 2019, 9:58:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moje představení

Ahoj. Vítam ťa na čepeku. *bye*