Nalezeno 5 výsledků hledání

Zpět

od Deda
sobota 2. 8. 2014, 0:37:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak žít s pedofilijí

Drahý Nezbedo děkuji ti za příběh, který jsme prožili skoro všichni nebo alespoň mnozí z nás. Věřím, že zde najdeš poučení a pomoc v nelehkém životě pedofila. Bylo by dobré se zaregistrovat abys mohl do všech sekcí, kde najdeš myslím prospěšné věci. Budeme taky všichni jistě rádi, když se budeš zapo...
od Myš
čtvrtek 20. 6. 2019, 21:48:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co mám dělat s pedofilní orientací?

Z mé zkušenosti je třeba pedofilní orientaci především přijmout, smířit se s ní. Zjištění to nemusí být příjemné, ale není to konec světa. Zajímavé je, že kamarádský vztah s dětmi je třeba ve sportovním oddíle, skautu nebo jiném kroužku žádoucí a i rodiče za něj budou rádi. Když jen tak potkáš nějak...
od Rapunzel
sobota 11. 4. 2020, 18:05:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pro všechny pedofilně zaměřené lidi

Vážení a drazí, pohybuji se na webu již pár měsíců, snad dohromady pět, počítám-li i dobu před registrací, a za tento čas jsem poznala několik z vás a hovořila jsem s vámi i v osobních rovinách. Vzhledem k nastavení dnešní společnosti a předsudkům vůči pedofilii se vůbec nedivím, že mnozí končí v de...
od Tsu
úterý 1. 6. 2021, 9:11:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Československá obec pedofilní

Čepek však chtěli zničit a nelíbilo se jim že to vzniklo a tak tam vtrhla mračící se kedlubna se zpívající mrkví které chtěli pedofilní obec zničit. Proti nim se postavil občan Tsu který je přechytračil a pozval je naoko na perník. Ve skutečnosti je nalákal do věznice které se od té doby říká žalář...