Nalezeno 86 výsledků hledání

Zpět

od 301
středa 12. 6. 2019, 17:27:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ovlivnila vám pedofilie život a řekli jste o ní někomu?

život mi ovlivnila jen tím že víc se zajímám o děti, než třeba o kamarády. Na konci června budu odcházet z místa kde se děti nachází :( I na masturbaci mám víc chutí. Snažím se být co nejlepším kamarádem pro děti. Nikdy jsem se nikomu nesvěřil. Když se jich třeba dotknu mám báječný pocit. Jedno dítě...
od 301
středa 12. 6. 2019, 17:39:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ovlivnila vám pedofilie život a řekli jste o ní někomu?

Je to orientace která nelze změnit ale začínám s tím být srovnanej
od 301
středa 12. 6. 2019, 17:44:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ovlivnila vám pedofilie život a řekli jste o ní někomu?

život mi to ovlivnilo tím že se víc zajímám o děti než třeba o kamarády. Snažim se aby to nebylo nápadné. Jedno dítě mě i občas obejmulo. Mám z toho dobré pocity. *boast* Také když se jich dotknu mám dobré pocity. K psychologovi nechci bez anonymity pomoc nechci. Seznámit se s novým dítětem mě také ...
od 301
středa 12. 6. 2019, 21:51:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ovlivnila vám pedofilie život a řekli jste o ní někomu?

Omlouvám se za napsání podobného textu dvakrát.. jsem tu nový tak tu nemám takové zkušenosti
od 301
čtvrtek 20. 6. 2019, 18:36:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co mám dělat s pedofilní orientací?

Tak aby jste měli o situaci větší představ. Moje orientace je na malé holky i chlapečky. Zhruba před 3 měsícema jsem se seznámil přez kamaráda s dítětem . Seznámili jsme se v jídelně u oběda. Začal jsem mít dobrý pocit protože jsme si začli povídat. O tom jak chodí do 3 třídy atd. zhruba dva měsíce ...
od 301
čtvrtek 20. 6. 2019, 18:39:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co mám dělat s pedofilní orientací?

Ano normální přátelský dotyk. Nic sexuálního žádný sex. To mi dělá dobře. Nebo si povídat s dětičkama.
od 301
čtvrtek 20. 6. 2019, 20:25:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co mám dělat s pedofilní orientací?

"Ty, Terezko, moc zlobíš! Vzpomeň si na Karkulku, co se jí stalo, když neposlouchala." "A ty si, babi, vzpomeň, koho vlk sežral první..." Další: muž opustil svou ženu a nyní žije jako šestileté děvčátko. Možná to druhý je trošku víc ale i tak... ale pak mi máma napsala že si nepř...
od 301
čtvrtek 20. 6. 2019, 20:27:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co mám dělat s pedofilní orientací?

Myslíte že by na mě měli nějaké podezření ?
od 301
čtvrtek 20. 6. 2019, 22:05:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co mám dělat s pedofilní orientací?

Děkuji za rady. Pomáhá mi to. Lze být tady s odborníkem v kontaktu anonymně ? Pokud jo a je nějaký mohl by někdo poslat odkaz ně něj ? Nenašel jsem tu nic takového.
od 301
čtvrtek 20. 6. 2019, 22:10:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co mám dělat s pedofilní orientací?

Jinak budu rád za další rady jakékoliv. Vážím si toho.
od 301
pondělí 24. 6. 2019, 14:43:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dočekal: Že si děti píšou s pedofilem? Rodiče to nechtějí vidět, internet podceňují

Přitom to tak není pedofil má emoce. A nechce dítěti ublížit
od 301
pondělí 22. 7. 2019, 22:46:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Úvaha: Co mají společného pedofilové a cikáni?

Máš naprostou pravdu... ani já o nikom nevím že by byl pedofil
od 301
pátek 26. 7. 2019, 23:05:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Změna pravidel ze dne 26. 7. 2019

Podle mě když je to mimo čepek i mail tak by neměli zablokovat... ale nesmělo by to být samozřejmě natáčeno a dát to sem.. ale nejsem si jistý je to spíš muj názor
od 301
pondělí 29. 7. 2019, 22:11:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dagmar.Strykova

Hrozný ať si o tom nejdřív něco zjistí a pak ať komentujou... jsou to jen lidi co neví která bije co se týká pedofílie... asi to je nějaká chudinka co je zmanipulovaná a nakazila se tou nemocí že je pedofil král pekel *clock* Pedofil muže být i prospěšný dětem a věnovat se jim přece ne ?
od 301
čtvrtek 8. 8. 2019, 21:47:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vyjádření k vyhrožování účastníkům ČEPEKu na Prague Pride 2019

120 kg chlap ? *crazy* Ten sotva projde dveřma třeba má víc :) Pokud si myslí že by se mu nikdo neubránil tak možná ta koule špeku nepotřebuje nuž spíš by nás převálcoval...

Jinak je to drzost to co píše doufám že si ho policie podá jen ať má starosti ať lítá po uřádech a pokuta aspon 1 000 kč.
od 301
sobota 10. 8. 2019, 23:09:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vyjádření k vyhrožování účastníkům ČEPEKu na Prague Pride 2019

Taky si nemyslím že by se jen tak omluvil. Znám to když za vyhrožování se musí poškozenému poslat omluvnej dopis... a to z toho duvodu aby si přilehčil u policie. To spíš poslal aby dostal menší trest.
od 301
sobota 10. 8. 2019, 23:12:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vyjádření k vyhrožování účastníkům ČEPEKu na Prague Pride 2019

Asi si myslí že pedofilové neumí nic jiného než zneužívat a že jsme hloupoučcí a že nám to nedojde *not_mention*