Nalezeno 360 výsledků hledání

Zpět

od Fx100d
čtvrtek 28. 7. 2011, 10:11:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Skupiny uživatelů a jejich uživatelská oprávnění

Návštěvníci Návštěvník je uživatel, který na fóru není zaregistrován. Návštěvníci mohou vidět a číst veřejně přístupnou část fóra. Zakládat témata a přispívat mohou pouze do Sekce pro neregistrované. Každý příspěvek musí projít schválením moderátora a ochranou proti spamu. Návštěvníci mohou rovněž ...
od Kuba
neděle 17. 6. 2012, 13:27:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: Zpověď toho, co zneužíval – 1 i 2 část

Prostředí má velký vliv. Jestli chceš, můžeš se jej pokusit nějak demokraticky změnit, přesvědčit lidi o svém pohledu. Pokud ale nechceš riskovat ublížení milované, tak nemůžeš pravidla společnosti, v níž žijeme, ignorovat. Jinými slovy, nadávat pořád dokolečka na prostředí/společnost je celkem k ni...
od StrangerByNight
neděle 17. 6. 2012, 14:45:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: Zpověď toho, co zneužíval – 1 i 2 část

Navíc, osobně se stejně nejvíc kloním k tomu, přizpůsobit se ostatním lidem, ona ta společnost zase tak hrozná není. A nadávejme si jak chceme, ale ona nedělá vlastně nic jiného, než že se snaží děti chránit a to by mělo být i naší prioritou. Otázkou zůstává, před čím se společnost snaží chránit dě...
od Jednorozec
pondělí 18. 6. 2012, 12:21:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: Zpověď toho, co zneužíval – 1 i 2 část

To ale není o nadávání na společnost, to je bohužel konstatování faktu. :0( Bohužel zákonodárství se značně rozchází s logikou a mnoho jedinců "na plný úvazek" pracuje zcela iracionálně a přitom jim společnost naslouchá (viz snahy rušit naše fóra, či zakládat různé registry). Společnost je...
od Kuba
sobota 8. 9. 2012, 18:33:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Téma "Když to i ona chce" z Pedodaktylu

Rozhodl jsem se sem přemístit pár dotazů a mých odpovědí ze sekce Poradna na bývalém Pedodaktylu, protože mi přijde jako docela dobře (a autobiograficky, heh...) napsané a může třeba někomu pomoci: Ahoj,chtěl bych se zeptat,jestli je něco špatného na tom kdybych měl třeba čistě teoreticky 11ti leto...
od Dan
úterý 4. 12. 2012, 18:25:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: Zpověď toho, co zneužíval – 1 i 2 část

I já Kačku zdravím, a obdivuji ji za její odvahu na tento web napsat a zároveň ochotu o této problematice přemýšlet i jinak a dohledávat si kvůli referátu patřičné informace. Je hezké, když mladý člověk nepodlehne automaticky společenskému názoru, ale snaží se, sám si něco zjistit a promyslet. Neřík...
od Kuba
čtvrtek 24. 1. 2013, 16:33:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od Kuba
pondělí 11. 2. 2013, 11:31:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zpověď toho, co zneužíval

Tak trochu speciálně pro "piratse" ale nejen pro něj pokračování mých zážitků z vězení... V předchozí části jsem popisoval, jak jsem ve vězení dokázal zprvu najít spoluvězně, kteří mě nešikanovali, když už ne přímo kamarády či „chábry“, jak se za katrem říká. Vazba ani tak nebyla nic příje...
od Dan
neděle 14. 4. 2013, 13:42:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nech si mě

A tak s tím bych právě asi taky souhlasil. Teda zatím jsem eště nebyl v pozici těhotné ženy, ale mám takový pocit, z dojem ze sledování společnosti, že je trend - to většinové mínění - potraty schvalovat (kdo je neschvaluje je moralista, žije ve středověku, nebo eště hůř - je pánbíčkář), a snad doko...
od Mato
neděle 14. 4. 2013, 14:17:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem pedofil. Dítěti bych nikdy neublížil (Psychologie D

Daníku, ty si samovrah, ale mám ťa rád :D neskutočne ťa obdivujem, nikdy by som na to nemal :)
od Mato
úterý 27. 8. 2013, 23:24:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Duhový Pride Bratislava 2013

Tomu ver, a preto tam nejdem :D istota je gulomet a ten bohužiaľ nemám :D
od MR_Xguard
pátek 30. 8. 2013, 23:06:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Smí pedofil k dětem?

No,já nevím, jak u vás, ale u mě je to spíš tak, že já jsem ta hračka a dítě je můj majtel. Protože většinou já poslouchám ty děti a ne ony mě.
od Jednorozec
čtvrtek 12. 9. 2013, 22:21:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdyby jste si mohli vybrat

Návštěvník, rozumíme jim většinou jinak prostě proto, že je bereme, v daleko větší míře, jako kamarády sobě rovné, nikoli jako nesvéprávné osoby jak to bývá občas ve zvyku. Děti poznají když jim nasloucháš a dáváš jejich názorům význam.
od Deda
úterý 21. 1. 2014, 14:49:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: otec a dcera

Rád bych ostatní požádal o radu. Než ji vyslovím, napíši napřed něco z dosavadních zkušeností týkajících se mojí dcery... Měl jsem obdobný problém. Svoji pedofilní orientaci jsem si začal uvědomovat okolo mojich 20ti let, ještě jako svobodný. Nicméně jsem se posléze oženil a narodila se nám dcera. ...
od Mathias8
úterý 21. 1. 2014, 23:39:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Interrupce-prerusene tehotenstvi

Matka by nemala mať právo zbaviť sa nenarodeného dietaťa. Je to totiž vražda. Je to vlastne horšie ako vražda, pretože to dieťa sa nemá ako brániť. V cirkvi sa takéto niečo považuje za veľmi tažký hriech, ktorý sa nedá zmazať spoveďou ani krstom...vlastne ničím... Ja osobne som proti tomu, odsudzuje...
od Kasz
středa 22. 1. 2014, 11:33:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Interrupce-prerusene tehotenstvi

Diskuze o potratech mě vždy vyčerpává, můj názor jsem již víckrát na chatu a možná někde i na fóru vyjadřoval. Jsem proti potratům, považuji to za zabití lidské bytosti - nového člověka. Argumenty se mi uvádět nechce, kdo chce, vždycky si najde důvod pro to či ono rozhodnutí. Nevadí mi potraty v pří...
od malou
středa 22. 1. 2014, 22:41:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Interrupce-prerusene tehotenstvi

Pokud pujdu do detajlu,tak pokud jde o zdravi matky,tak jsem pro interrupci.Jinak jsem proti a to i tehdy,kdyby se melo narodit postizene dite.

Sice se nemuzu vzit do psychiky znasilnene zeny,ale pokud k nemu dojde,tak by zena nemela provect interrupci-to dite prece zato nemuze.
od Kasz
čtvrtek 23. 1. 2014, 20:36:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Interrupce-prerusene tehotenstvi

Ne, to dítě za to opravdu nemůže, ale nechtěl bych žít s dítětem, které mi každý den bude připomínat to co se stalo. Takto vyřčená slova by se dala vztáhnout i na situaci, kdy se stane nějaká vážná dopravní nehoda, při které tvoje dítě ochrne a bude pak už jen na vozíku. Taky řekneš, že s takovým d...
od Jednorozec
středa 12. 2. 2014, 17:12:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilný extrémizmus v ČR a jeho odozva na Slovensku (C

Aha takže postrašíme vyhazovem každého kdo by se odvážil říci svůj názor a měl náhodou, na rozdíl od ministra a poslance, i nějakévědomossti o problematice? A co ji rovnou poslat do uranových dolů?
od Deda
pátek 11. 4. 2014, 11:49:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky

Přátelé konečně jsem se odhodlal napsat něco o mém životě pedofila, jak to bylo se mnou a mými láskami od brzkého mládí. Jelikož je to již více, jak 50 let některé věci již nejsou absolutně přesné (hlavně časové údaje) takže je to spíš taková autorská licence. Jinak jádro děje je pravdivé. Nehledej...