Dotazník Karla Žáka – výzva k účasti v kvantitativním výzkumu

Ahoj kluci (případně i holky :-)),
finišuji s přípravou diplomové práce a rozhodl jsem se, že Vás oslovím se svým dotazníkem. Jedná se o kvantitativní výzkum vztahující se k tématu mé diplomové práce „Život a pocity nekriminálních pedofilů.“ Budete-li mít čas a chuť udělat něco nejen pro Vaši komunitu, byl bych velmi rád, kdyby jste nejpozději do 31.3.2012 dotazník vyplnili. Dotazník obsahuje celkem 134 otázek. Byl bych rád, kdyby se sešlo víc lidí. Někteří z Vás jej už v podstatě vyplnili se mnou při osobním setkání, nicméně došlo k úpravě některých otázek a přepsání otázek do formuláře od Googlu, který mi umožní efektivně zpracovat statistku, takže bych poprosil i Vás, kteří jste tento dotazník se mnou osobně v podstatě již vyplnili, abyste jej vyplnili znovu. Kdybyste měli zájem o Vaše odpovědi z osobního dotazování, abyste si trochu ulehčili přemýšlení při vyplňování dotazníku v Googlu, napište mi na email.

Jedná se o kvantitativní výzkum (tedy výzkum, u kterého je důležité získat data od co největšího počtu respondentů), byl bych tedy rád, kdyby se Vašich odpovědí sešlo co nejvíce.

Odkaz na odpovědní formulář je zde:
https://docs.google.com/a/kazaweb.cz/sp … amp1WEE6MQ

Předem moc děkuji.

Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Mgr. Karel Žák

- externí spolupracovník, zabývá se tématem pedofilie především z hlediska doposud opomíjené primární prevence pohlavního zneužívání dětí. Kontakt na autora: [email protected]

Komentáře jsou uzavřeny.