Československá pedofilní komunita partnerem dokumentu V síti

Československá pedofilní komunita (ČEPEK) se stala jedním z partnerů připravovaného dokumentu Báry Chalupové a Víta Klusáka o predátorech na českém internetu s názvem V síti.

Na projekt nás upozornil náš člen pbd, který narazil na crowfundingovou kampaň na serveru Hithit.com. Když jsme posléze zhlédli první ukázky a rozhovory s protagonisty projektu, kde pachatele trestných činů proti dětem důsledně nazývají predátory, přičemž nezapomenou zmínit, že ne všichni predátoři jsou pedofilové a že ne všichni pedofilové zneužívají děti, rozhodli jsme se projekt finančně podpořit.

Československá pedofilní komunita od svých členů vybírá dobrovolné finanční příspěvky, které jsou určené na provoz webu a na cíle komunity, mezi které patří osvěta a pomoc dětem před pohlavním zneužíváním. Vzhledem k tomu, že projekt V síti slouží oběma uvedeným cílům, rozhodli jsme se jej podpořit částkou 15 tisíc Kč, čímž jsme se stali partnery filmu – název naší komunity bude uveden v závěrečných titulcích filmu spolu s dalšími jednotlivci i organizacemi, kteří projekt podpořili taktéž.

Zaslaným peněžním obnosem chceme vyjádřit skutečnou podporu projektu, který je zaměřen na důležitou problematiku, která se týká dětí. Jsme proti jakémukoliv zneužívání dětí, proto vznik projektu V síti velmi vítáme a jsme rádi, že jsme jej mohli podpořit.

Koproducentem dokumentu V síti je Česká televize, v kinech se objeví na jaře příštího roku, a to konkrétně od 8. března 2020.

Diskuze ke článku na fóru

Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Admin

Administrátor webu www.pedofilie-info.cz, email: [email protected]

Komentáře jsou uzavřeny.