Bojím se navštěvovat tento web

Dotaz vložen 15. 9. 2018 ve 14:54

Dobrý den.
Hodně se zajímám o psychologii a sexuologii a občas si z nudy čtu diskuse na tomto webu. Pedofil rozhodně nejsem. Jenže tím jak navštěvuji tento web, tak mám strach.

Ještě mi nebylo 18. Doma si historii mažu, ale bojím se když dám někomu z rodiny počítač na opravu, pokud by přestal fungovat. Byl bych nevděčník, kdybych odmítnul. Pokud někdo, kdo hodně dobře umí s počítači, počítač opravoval po fyzické nebo operační stránce, je riziko, že zjistí, že navštěvuji tento web?

Kuba „Myš“ odpovídá:

Dobrý den,

teoretická šance, že někdo zjistí, že jste na našem webu nebo fóru byl, existuje. Je ale nepravděpodobné, že by někdo prohlížel historii při opravě počítače. Pro větší pocit bezpečí ale můžete začít používat anonymní mód – díky němu se pak nebudou ukládat do počítače informace o stránkách, které jste se využíval. Případně si můžete udělat návyk pravidelného vymazávání historie.

MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

navštěvovat tento web přece není nic ostudného. Nicméně se zamyslete nad tím, zda skutečně není ve Vás tendence k pedofilnímu chování, kter by mohla být vytěsněna do nevědomí, ale časem by se mohla projevit. Zpytujte Vaši psychiku.

S pozdravy

MUDr. Antonín Brzek

Diskuze k dotazu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.